Zábava na svatbě pri menším počtu

17. dub 202120

Dobrý den, jdu si sem pro radu a pro nějakou tu inspiraci.
Naše svatba bude v málem počtu, jen s těmi nejbližšími. Svatba se bude konat v hotelu. Někteří budou mít ubytování, protože budou z daleka. Mám dilema s tím, co udělat za zábavu pro tak malý počet. Je pravda, že žádná zábava být nemusí. Může se jen posedět v rodinném kruhu ale mám strach aby to nebylo fiasko a aby to nebyla nudná svatba. Samozřejmě na večer máme v plánu hudbu a tanec apod. Jde mi o to, co uspořádat v odpoledních hodinách. Snad to píšu srozumitelně a snad chápete,co tím myslím.
Chci se zeptat, jak jste to řešili vy,co jste měli svatbu v málem počtu co se týče zábavy.
Děkuji za inspiraci a nápady 😊🙋🏼‍♀️

 • Já osobně mám ráda na svatbách svatební kvíz (zvedaní bot podle odpovědí), což si myslím, že může být fajn i při menším počtu. 🙂

 • Dobrý den,
  her a zábavy se dá vymyslet mnoho i pro malou svatbu. Na přípravu nenáročná a poslední dobou populární aktivita na svatbě je Rok s novomanželi. Budete pořebovat 13 dobrovolníků z řady hostů a 12 židlí. Hraje se principem "židličkovaná" - buď se tančí na hudbu anebo se plní různé ůkoly (např. kdo dřív vypije pivo,nebo kdo sežene třeba dámskou botu (úkoly můžete vymyslet podle fantazie). Ten nejpomalejší nebo poslední vypadává ze hry - nezbyde na něj židle. Pak dostane úkol který musí splnit v určený měsíc v roce pro novomamžele. např. pozvání na výlet. Po každém kole se odebere jedna židle a hráč který vypadl se stává divákem. Takto se pokračuje až vyčerpáte všechny měsíce v roce. Poslední zbylí hráč se stává výtězem a ženich s nevěstou naoplátku připraví odměnu tomuto hráči. Fantazii se meze nekladou,ale výhra v podobě pozvání na společnou večeři jistě potěší.
  Jinak se s programem pro hosty nestresujte,svatba není cirkusové představení a hosté si určitě k sobě najdou cestu i bez organizované zábavy.
  Mějte krásnou veselku 🙂

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat