S dětmi na svatbu k bazénu

Ahoj, jsme pozvaný na svatbu mému bratrovi. Pronajali si areál s velikým bazénem. Máme téměř stejně staré děti, prý si aspoň vyhrají. No, ale řeším ten bazén. Přeci jenom nemůžu nechat tříleté dítě samo v bazénu, staršího syna stačí jen hlídat, ale i tak. Oni s tím jsou v pohodě, že se to uhlídá. Spíš to vůbec nedomysleli. Neumím si představit, že budu celé odpoledne chytat děti z klouzačky, na svatbě. Těšila jsem se, že si tu svatbu bráchy prostě užiju. Navrhla jsem, že seženu pro ně hlídání a přijdeme bez nich. To je trochu problém, protože si nebudou mít jejich děti s kým hrát a už brácha házel vyčítavé pohledy...Oni v tom bazénu vidí smysl, že bude klid od dětí. Úplně teď cítím v rodině takové zvláštní napětí, jak to vysí ve vzduchu. 😄 Naše dcerka by plakala, kdyby se nekoupala s ostatními, protože máma si koupila nyny šaty na svatbu a nechce si rozmazat makeup- to ji prostě nevysvětlím. K bazénu chodím s dětmi téměř celé léto, ale na svatbu se jen tak nedostanu. Tak co teď. Mám být prudící sestra a prostě děti nevzit, nebo je vzít a tolik si to neužít? Jasný, je to až na začátku léta, ale doma je to teď aktuální téma, BAZÉN. 😄 a vedlejší věc je ta, že se mi prostě na jeho svatbě nechce do plavek. Některé ženský po dětech snad pochopí. A teď babo raď. Nebo řeším blbosti?
Odpovědět
Je to jejich svatba, a kdyby ji udelali v kurniku, porad je to jejich rozhodnuti. Urcite je správne,zes sdelila obavy, ale konecne rozhodnuti je na nich. Naopak vy mate svobodnou volbu vase deti nevzit, zakazat jim bazen, dovolit bazen jen za jasne stanovenych pravidel nebo sehnat nekoho na hlidani deti v bazenu misto sebe.. Bez hlidani deti je to s vodou o prusvih, jeste je otazka,jestli je tam bazen nekde v rohu zastrceny nebo primo pod nosem-jak moc to bude deti lakat.. Asi jsem moc nepomohla.. Ps: my byli v arealu u rybnika, obrad ba brehu, dost lidi se koupalo odpo nebo az vecer/druhy den rano, nektere deti mely dovoleno se rachat (vek 0-6), rodice bez problemu zvladli uhlidat
Odpovědět
@kabart Já respektuji, že si každý svou vlastní svatbu udělá po svém a od nejbližší rodiny bych očekávala, že se tomu podřídí a udělá všechno pro to, aby novomanželé byli spokojení. Takže v tomhle případě bych sehnala někoho na hlídání, koho bych vzala na svatbu s sebou, aby moje a jejich děti pohlídal. Navrhla bych jim, že já zaplatím hlídání, oni pro hlídání zajistí jídlo a pití.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?