Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já neřikám že jsou špatný, jen je neposlouchám ... já jsem spíš takový folkový dítě
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem za mlada místo diskoték objíždla Porty a tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já za mlada objížděla rokotéky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam konecne novy repracky, tak si tady s miou parime 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
slyšeli jste jak nám nám tu včera v Plzni utekl ten zločinec? tak jsem se teď dozvědla že se to stalo asi 200 m od našeho baráku .... a to jsem si myslela že bydlíme na klidném místě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaji, jj slyšela, zrovna o tom čtu na netu , maso
Odpovědět
Profilova fotka
jj, slysela, prej uz jsou asi za hranicema, to je fakt sila
Odpovědět
Profilova fotka
Jaji, jojo to jsem slysela... jsem si rikala, ja ma ten chlap hodnou manzelku, ze ho prijde vystrilet z kriminalu :-D ale tak oni rikaji, jak je vysoce nebezbecny a pritom sedi za kradeze, tak ja nevim
Odpovědět
Profilova fotka
jj hroznej humbuk kolem toho ... utekl jim kolem poledne a my jsem stáli v koloně na dálnici v půl šesté ... protože udělali záterasy a kontrolovali každé auto ]-( Sem to moc nechápala, proč by jako utíkali po dálnici na Prahu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj satyyy, to mě taky překvapilo asi to říkají schválně, aby nevypadali jako blbci, že jim utekl obyč loupežník :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kua, ja nemam co k jidlu...jak nechodime ani ven, tak je tady prd
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu, mela jsem zelňačku a zapečený filé s rajčatama a americký brambory.... mnaaaam x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kolegyňka slaví narozeniny ... tak mám k obědu chlebíčky a špičku ... to je dietka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaji, to je ale prima obed... to by se mi taky libilo... ja si ted dala aspon cokoladovou Deli :)
Odpovědět
Profilova fotka
mi delas chute, Kiki...nevim, co mam varit vecer...
Odpovědět
Profilova fotka
já byla zase něco vyřizovat ve městě a koupila jsem si akorát mraženou pizzu a dodělala se čokoškou, tak malá ted slušně řádí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, co vsechno musis vyrizovat kvuli bytu??? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
musela jsem do banky a vyzvednout štítek se jménem na dveře :-D , pak jsem byla švagrové odvést poštu a pak na nákup... a za půl hodky jedu na kontrolu na endokrinologii
Odpovědět
Profilova fotka
štítek na dveře ... a na něm stoji: Elis K .... a muž :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D no hele napadlo mě to, ale to bych se musela už asi definitivně odstěhovat :-D Eli K a spol. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bys to svedla na to, že v té firmě udělali chybu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sem si teď vzpomněla že na chodbě na zvonku máme ještě pořád jméno těch lidí co tu bydleli dříve x-) ... jsem ostuda ale slibuju že do konce roku to vyměním :-D (když to tam vydrželo 3 roky tak to ještě počká :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano... vcera jsem probehla Prahu, něco málo jsem pokoupila a v sedm jsem padla k televizi :-p
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/krimi/184136-po... tak to jim ten utek moc nevysel
Odpovědět
Profilova fotka
brééééééé rááánko satyy: jj jsme to četli s Bobíkem už včera večer, maso jinak jsme včera odvirovávali notas :-D , vir se s tím nesral a napadl rovnou antivirový program :-D , jsem to hodinu řešila s bráchou přes skype, ale už dobrý a cos nakoupila včera? já byla včera u té endokrinoložky, je super, fakt pečlivá, dělala mi i UTZ, nicméně mě moc nepotěšila, zvedla mi dávku euthyroxu a prej s nějakou vizí, že bych ho po porodu přestala brát se mám rozloučit a prej je to dědičné a dědí to samozřejmě více holčičky, takže až bude malé cca 5let, tak s ní jít k dětskému endokrinologovi a pak každý rok na kontroly....další kontrolu mám v půlce února a ještě mě potěšila při odchodu....prej: Tak Vám držím palce při porodu, ať je všechno ok...já: díky moc, ale přežily to ostatní tak to přežiju taky... a ona: no díváte se na to pozitivně, to je vidět, že jste ještě nerodila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre dobrééé :)) koupila jsem si podprsenku a fialovou kosilku na dovolenou do hotylku ;-) , Julii neco na sebe k narozeninam a ty blbosti do vany, at je sranda, kamosovi DVD, po kterem prahne a nema cas si pro nej dojet, a nejaky nakup v drogerce ... jen jsem kvuli tomu prosla pul mesta... hlavně jsem Julii chtěla koupit nějakou hračku, ale mě se nic nelibí, prijde mi to jen jako bordel do bytu :-N s endokrinologii teda blby.... ja nastesti nic, zatim, dr. mi rekl, ze mam prijit az budu tehotna, jinak jsem zatim bez léčby... tak uvidíš, jeslti to malá podědí nebo ne... já teda taky chodila v dětství každý rok na kontroly ... ale prášky jsem brala jen jednou asi půl roku a pak už nic.... a doktorka teda vtipná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se probrala pytlema mimi věcí od švagrové...většinu jí sice vrátím, ale něco na chalupu a na zahradu k našim jsem si nechala já už mám naštěstí dárky pro neteře k narozkám i vánocům vyřešené i koupené, tak jsem ráda
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, poucte me, co delaji na endokrinologii???? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
achoooj na endokr. zkoumaji štitnou žlazu ... teda aspon mě
Odpovědět
Profilova fotka
aha, dik :-) ja vcera koupila dalsi knizku Robovi, takze uz pro nej mam dva darky, no aspon neco...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?