Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nejhorší je, že je to nikdy neprobere. My, pracující, na to doplatíme jako jediní ]-( Sári, jdu koukat na Ctihodnýho občana :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No hlavně mi příjde, že i ti, co by nechtěli dávat nikomu nic a tím šetřit koukají jen na sebe. Jako já nevím, proč by se měly zrušit dávky v nezaměstnanosti? Pokud nikdo nikdy nemakal, tak ať nic nedostává. Nebo někdo, kdo maká půl roku, aby měl zas nárok a pak odejde sám z práce, že už se zas chce válet doma, tak ať taky nežere. Ale zas pokud někdo maká 20let a pak ho vylijou, že je starej nebo že firma zkrachuje, tak ten by dostat měl. To stejný poplatky u lékaře...jako doktorka odmaká 4 hodiny denně a já jí zaplatím 30 Kč i když si platím zdravotní, aby si mohla koupit nový Mercedes nebo BMW a pak se řve, jak ve zdravotnictví nejsou prachy. Já to fakt asi nechápu...příjde mi to total postavený na hlavu. A pak mi všichni okolo říkají, že musím volit ODS, tak se ptám proč a oni neví. Jako ale nemyslete si ČSSD volit nebudu a ODS taky ne. ;-) :-D No nic, jsem se zas rozepsala o nesmyslech...jdu vykoupat Tenuli a pak se chystat do té hospůdky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Al - moc hezký :-) jo a pochvala za hlášení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, tak na to se da rict jen jedine: tvrdy kapitalismus na ne ;-) jako je tady :-D :-D Ja ani nevim, koho bych doma volila... jsem docela z obrazu, ale prijdou mi tam fakt jeden horsi nez druhy 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ver - došlo? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jo, pockej, ja tady ted resim tu skolu.. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sari...jeeeeee :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D To je super :-D :-D :-D x-) x-) x-) Chces poslat toho meho??? :-D :-D :-D :-D Radsi ne..takovy sok bych Ti udelat nemohla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sari, ale ja Ti uz predtim psala, ze je fesak..jen podle obliceje ;-) a jak se zachoval v tom Brne se Sarinkou u veta x-) x-) RESPECT!! ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec, příští pátek jdeme na tu operaci, snad konečně... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ver - :-D :-D :-D :-D ty jsi číslo..dyt N je vééélkej fešák :-) Verunko co přípravy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ježíííš, zas tu chvíli nejsem a oni si navzájem chválí chlapy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale s briskem :-D :-D :-D Ale jinak jo...je x-) x-) x-) Ja mam taky rada velke a vysoke ;-) Simi, tak to je super, at to teda konecne dobre dopadne ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ver - no snad jo, pokud se teda nezasekneme s mlíkem, už jí to ustupuje, takže během toho týdne, co nám zbývá to snad bude ok =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jake pripravy? Zkousky? No na .... Jak jinak?? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky klasika, celej den nikdo a presne kdyz si pustim sprchu a vyslecu se tak zvoni tchanovci :-D ted jsem se zacala chystat na veceri a vyrazila se mi vyrazka na ksichte :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mius :-( Tak ja mam zase zkousky na Emiratech v Arsenalu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nečekaný návštěvy nenávidím ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
k nám nikdo nechodí, takže pohoda :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no oni nikdy nezavolaji takze me vetsinou prekvapi kdyz se tonejmin hodi, ale zas mi tu vsechno spravujou, no sem jim zavolala ze jsem ve sprse a hotovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale tchánovci nám taky udělali jednou přepadovku, když bydlí 200km daleko, je to trochu šok, ale věděli jsme, že se tu poblíž budou zdržovat, tak to nebylo tak hrozný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste berunky moje? Pojdte si mě užívat zítra a v neděli tu nebudu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sari a kde jako budes? =-) Tady je fakt kraaasne...jsem si ted vytahla letni obleceni x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sleponi :-D ..psala jsem, že na letním sídle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja byla v obchode a vyzvednout m oblek z cistirny, tady je vedro jak v riti, se potim jak cune :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kez bych se mohla rochnit v bazenu a vyvalovat na zahrade :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sem dneska byla u zubáka :-p ...tak jsem si hodila kapesník přes celý obličej, a mudra (kámoška) mi ho jenom nadzvedla a zkontrolovala tlamu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky panickou hrůzu ze zubařů. Jsem tu měla kámošku, tak jsme plkaly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My se ted vratily z prochajdy a pak jsem skvele pokecala se sousedama x-) Sari, takze na chaticku? :-) :-N Takze bez netuu? No budes nam chybet... |-| Ja si asi zase dam zakaz compu, protoze nestiham |-| :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tsss chatičku :-D malej domek krásnej to je :-D :-D :-D jojo :-) Aljsem dočetla jsem ty Schopaholiky :-D A co ty? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele tak to ja nevim :-p :-N A kde teda mate ten domecek, ze tam nemas net??? :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?