Menu Forum

Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
Registrovala se 16. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
Registrovala se 16. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 20 přátel. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 @alllousek no jako tenkrát jsme ji museli několikrát volat než k nám přišla. Ona se na nás přišla nakouknout, tak jsme odhodili tašky, že se budeme vítat a ona se otočila a odkráčela si lehnout za barák emoticon No docela šok, to ti teda řeknu. Pak teda přišla, ale uražená jak hrom.

@petruszkaa Právě u toho Snášila jsem ji takle ještě neviděla. Pomalu se k ní nemohl ani přiblížit. Po odborné stránce ale bude dobrý. Slyšela jsem na něho právě všude samou chválu. Jinak Sára u našeho veta nervózní není. Když ho uvidí, tak vrtí ocasem jako kdyby to byl největší kamarád - nechápu. Jen jednou jak jí týden chodil píchat injekce, tak u té poslední jak ho uviděla, tak zalezla do kouta a ucvrkla si. Chuděrka viděla co ji čeká.
3. únor 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 12493 příspěvků. Má 4 přátele. Region Olomouc.
 naše Káťa taky vítala veta, nadšená, že přijela, se všema se pomazlila a jednou dostala bolestivou injekci a už z tama prchá. emoticon A Sára, ta jde k vetovi jen v náruči (a to je to berňák emoticon ) a vždycky si tam upustí anální žlázky, takže doma koupeme emoticon No jo, nadšení fakt nejsou emoticon
3. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
  • Neví, kdy bude svatba
 @alllousek Ber'nák? Jejda, jak ji tam nesete? To objednáváte jeřáb? emoticon To naše Sára měla naposledy co jsem ji vážila 26,5kg a měla jsem co dělat, abych ji unesla.
3. únor 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 my máme hodně zakrslýho berňáka. Jako štěndo byla na umření, vyhublá, prťavá, když jsme si ji brali a tak má jen 30 kilčo. Ale tak jako zapotím se. emoticon emoticon
3. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
simushka (31 r.)
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 3003 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Ve Ždánicích, Region Hodonín
 pehamek - důležté je, že přišli na to, co jí je, nadledvinky produkují steroidní hormony, které ovlivňují opravdu hromadu funkcí v těle, takže tabletky s hormony by jí měli pomoct být v pohodě, hlavně přejeme pevné nervy, ať je holčičce líp emoticon
3. únor 2011 v 16:17  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pehamek
  • Neví, kdy bude svatba
 Takže už máme holčičku doma. Jak jsem se bála, že nás nepřivítá, tak jsem se bála zbytečně. Přivítala nás a požalovala co jí to všechno dělali. Dostali jsme prášky, tak budeme pravidelně užívat a s jídlem máme taky opatrně. Sice je rozkrmená, ale máme jí dávat pořád víckrát za den menší dávky. Jsem ráda, že to tak dopadlo a že se přišlo co jí vlastně je..
3. únor 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 4051 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel.
  • Svatba byla 1. října 2010
    Na golfYacht v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 4051 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel.
  • Svatba byla 1. října 2010
    Na golfYacht v Praze, Region Praha
 Ahoj, asi to úplně nepatří na beremko....ale prubnu to emoticon Objednala jsem našemu psovi obleček od Ruffwear Cloud Chaser, ale bohužel jsem si odklikla blbou velikost :( Takže pokud byste některá měla pejska cca velikosti maďarského ohaře (hrudník 58.5 – 76 cm, velikost S) a hledala čuprovní červený obleček, který se u nás dá koupit za 2.800, tak ho ráda prodám za 1.600 (moje náklady na koupi). Jsou na něm ještě origoš visačky emoticon Díky.
Jinak já už našemu čokélkovi objednala správnou velikost XS a je skvělý emoticon
11. bře 2011 v 19:14  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trinitylex12
Registrovala se 8. listopadu 2005 na mojasvadba.sk. Přidala 1102 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Topoľčany.
fotoportrét
fotoportrét
trinitylex12
Registrovala se 8. listopadu 2005 na mojasvadba.sk. Přidala 1102 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Topoľčany.
 Ahoj pejskarky emoticon Náš štvornohý miláčik má v stredu meninky a tak sme mu kúpili u zverolekára Scalibor / antiparazitárny obojok/ máte tu niektorá s niečím takým skúsenosť? malo by to účinkovať cca.6 mesiacov
21. bře 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 trini, já osobně nemám zkušenosti s obojkama. Používám kapky za krk, je to dražší a vydrží to proti klíšťatům asi 1 a proti blechám 3, ale v létě je třeba dávat častěji. A i když jsem kolikrát slyšela kladny názory na ty obojky, nějak jsem se k tomu zatím ještě neodhodlala. Ale jestli to bude fungovat, dej vědět. emoticon
21. bře 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trinitylex12
fotoportrét
fotoportrét
trinitylex12
 hmmm ved ja som mm. posielala k zverolekárke pre kvapky emoticon a prišiel s obojkom emoticon doki ho ukecla že s týmto ma najlepšie skúsenosti,,,tak dam vedieť,,,zakedy su v noci mraziky a nie su kliešťaky tak ešte kuťkovi to nedáme emoticon emoticon na krk...šak sa ešte dosť nanosí emoticon sezóna je pred nami emoticon
21. bře 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 tak takhle to bývá emoticon Ale hlavně že donesl něco proti klíšťatům. A když se to vezme kolem a kolem, tak pokud to bude fungovat, tak to bude levnější než kapky. Já jsem si loni koupila sprej Stronghold, kterej stál pár šupů a taky fungoval. Ale nějaky to klíště jsem taky našla. Ale to i s kapkama. Ono taky možná je to tím, že u nás moc klíšťáků není, protože chodíme jen po zahradě a po poli. emoticon
21. bře 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
Registrovala se 14. února 2011 na beremese.cz. Přidala 435 příspěvků. Má 20 přátel. Mělník, Kadlín, Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
1
Registrovala se 14. února 2011 na beremese.cz. Přidala 435 příspěvků. Má 20 přátel. Mělník, Kadlín, Region Mělník.
 @sarinka Lidi jsou dneska hrozny, melio by byrt nezakone poridit psa, kdyz se o nej nemas v planu starat a hlidat ho.
11. dub 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
soniludi
8
Registrovala se 30. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 66 příspěvků. Má 36 přátel. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
soniludi
8
Registrovala se 30. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 66 příspěvků. Má 36 přátel. Region Liberec.
 Ahoj zrovna jsem se tu zaregistrovala emoticon

Jaké máte zkušenosti se psy přímo u obřadu? brali jste si je do obřadní síně? My máme dva francouzské buldočky a moc by jsme je tam chtěli, problém jak to udělat, protože jeden z nich je strašný závislák a když je ode mně dva metry a nemůže ke mně tak kvílí (no je prostě trochu víc rozmazlenej :D) tak přemýšlím jestli nemám cvičit že by šli se mnou emoticon

Jinak svatbu máme v září v Nověm Boru.
1. kvě 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jafnka
Registrovala se 28. ledna 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 13 příspěvků. Má 28 přátel. Region Zvolen.
fotoportrét
fotoportrét
jafnka
Registrovala se 28. ledna 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 13 příspěvků. Má 28 přátel. Region Zvolen.
 @trinitylex12 ahoj. my máme fenku a podobný obojok nosí už druhý rok. sme s ním absolútne spokojní a ozaj vydržal celých 7 mesiacov ako bolo písané
3. kvě 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trinitylex12
fotoportrét
fotoportrét
trinitylex12
 @jafnka Náš štvornohý "synak" emoticon ho už má mesiac a veru klop-klop...žiadne kliešte,,,obojok ma volnejšie ako bolo v navode a veru ani už nevie že ho má na krku,,, emoticon
3. kvě 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gtver
Registrovala se 2. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1554 příspěvků.
  • Svatba byla 10. června 2006
fotoportrét
fotoportrét
gtver
Registrovala se 2. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1554 příspěvků.
  • Svatba byla 10. června 2006
 holky, sari, all, nakouknete sem ještě? emoticon emoticon
16. kvě 2011 v 11:20  •  Svatba byla v červnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 nakoukneme, ale víš, kde nás hledat. emoticon
16. kvě 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisska (32 r.)
56
Registrovala se 4. září 2007 na beremese.cz. Přidala 2652 příspěvků a 3 alba. Má 47 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Hradec nad Moravicí, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
denisska (32 r.)
56
Registrovala se 4. září 2007 na beremese.cz. Přidala 2652 příspěvků a 3 alba. Má 47 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Hradec nad Moravicí, Region Opava
 ahojky holky,prosím,vím že to sem nepatří,ale často jsem do téhle diskuze dávno chodila.teď už nestíhám,ale prosím vás o pomoc mé třídě v MŠ

kdo nás chce podpořit ,a umožnit vyhrát vstupenky na představení Popelka na ledě,dejte hlas naší školce,
FOTKA S RŮŽOVÝM PODKLADEM-MŠ JAKLOVECKÁ
Děkujemeemoticon
http://www.popelkanalede.cz/so​uteze/soutezni-prace-ms-a-zs/o​strava/

klidně posílejte dále
Děkuji moooocemoticon
10. lis 2011 ve 20:23  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
fotoportrét
fotoportrét
alllousek
 já bych ráda, ale nějak mi ten odkaz nefunguje emoticon mám tam napsáno, že požadovaná stránka se na webu nenechází
10. lis 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
15
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Přidala 593 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zmrz_lina
15
Registrovala se 21. května 2008 na beremese.cz. Přidala 593 příspěvků. Má 67 přátel.
 nám se má štěně narodit cca kolem 25.11., už se těšíme, snad tam bude vytoužená černá holčička emoticon
13. lis 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinka469
Registrovala se 25. října 2014 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1 příspěvek. Region Kladno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pavlinka469
Registrovala se 25. října 2014 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1 příspěvek. Region Kladno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Pfff, tak se nudím a vybírám si nové boty na jaro. Co říkáte na kotníkové boty Tamaris? - http://www.obuvtamaris.cz/kategorie/kotnikove-boty-tamaris/ nebo na balerínky? http://www.obuvtamaris.cz/kategorie/baleriny-tamaris/ Mě se značka Tamaris moc líbí a jsem zvědavá na zkušenosti.
3. led 2015 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš