Pejskařky, spojme se :-)

3. led 2015400650
  • On je zvlastni povaha, ale my to vedeli predem a nejak uz me neprekvapi. Ja si u nej cenim, ze mi vse ukaze...hlavne u tech usi to byl orisek, ono ucho jorka je dost male. A hlavne to tam nesmrdi jako u vetsiny vetu. Zname zachranil psa, co ho nikdo nechtel uz operovat a pes pak zil v klidu do vysokeho veku.
    Teny je nervozni u kazdeho vet.

• @pehamek  chtěla jet s váma, holčička 😵

z vlastní zkušenosti vím, že sehnat dobrýho veta je docela makačka. My máme suprovýho, je teda dražší, ale vím, že můžu volat v noci, o půlnoci a kdykoliv přijet.

• @alllousek no jako tenkrát jsme ji museli několikrát volat než k nám přišla. Ona se na nás přišla nakouknout, tak jsme odhodili tašky, že se budeme vítat a ona se otočila a odkráčela si lehnout za barák 😬 No docela šok, to ti teda řeknu. Pak teda přišla, ale uražená jak hrom.

@petruszkaa  Právě u toho Snášila jsem ji takle ještě neviděla. Pomalu se k ní nemohl ani přiblížit. Po odborné stránce ale bude dobrý. Slyšela jsem na něho právě všude samou chválu. Jinak Sára u našeho veta nervózní není. Když ho uvidí, tak vrtí ocasem jako kdyby to byl největší kamarád - nechápu. Jen jednou jak jí týden chodil píchat injekce, tak u té poslední jak ho uviděla, tak zalezla do kouta a ucvrkla si. Chuděrka viděla co ji čeká.

• Sponzor fóra
  • naše Káťa taky vítala veta, nadšená, že přijela, se všema se pomazlila a jednou dostala bolestivou injekci a už z tama prchá. 😬 A Sára, ta jde k vetovi jen v náruči (a to je to berňák 😬 ) a vždycky si tam upustí anální žlázky, takže doma koupeme 😬 No jo, nadšení fakt nejsou 😃

• @alllousek Ber'nák? Jejda, jak ji tam nesete? To objednáváte jeřáb? 😬 To naše Sára měla naposledy co jsem ji vážila 26,5kg a měla jsem co dělat, abych ji unesla.

• my máme hodně zakrslýho berňáka. Jako štěndo byla na umření, vyhublá, prťavá, když jsme si ji brali a tak má jen 30 kilčo. Ale tak jako zapotím se. 😬 😃

• pehamek - důležté je, že přišli na to, co jí je, nadledvinky produkují steroidní hormony, které ovlivňují opravdu hromadu funkcí v těle, takže tabletky s hormony by jí měli pomoct být v pohodě, hlavně přejeme pevné nervy, ať je holčičce líp 😉

• Takže už máme holčičku doma. Jak jsem se bála, že nás nepřivítá, tak jsem se bála zbytečně. Přivítala nás a požalovala co jí to všechno dělali. Dostali jsme prášky, tak budeme pravidelně užívat a s jídlem máme taky opatrně. Sice je rozkrmená, ale máme jí dávat pořád víckrát za den menší dávky. Jsem ráda, že to tak dopadlo a že se přišlo co jí vlastně je..

• Ahoj, asi to úplně nepatří na beremko....ale prubnu to 🙂 Objednala jsem našemu psovi obleček od Ruffwear Cloud Chaser, ale bohužel jsem si odklikla blbou velikost 😞 Takže pokud byste některá měla pejska cca velikosti maďarského ohaře (hrudník 58.5 – 76 cm, velikost S) a hledala čuprovní červený obleček, který se u nás dá koupit za 2.800, tak ho ráda prodám za 1.600 (moje náklady na koupi). Jsou na něm ještě origoš visačky 🙂 Díky.
    Jinak já už našemu čokélkovi objednala správnou velikost XS a je skvělý 🙂

• Ahoj pejskarky 🙂 Náš štvornohý miláčik má v stredu meninky a tak sme mu kúpili u zverolekára Scalibor / antiparazitárny obojok/ máte tu niektorá s niečím takým skúsenosť? malo by to účinkovať cca.6 mesiacov

• trini, já osobně nemám zkušenosti s obojkama. Používám kapky za krk, je to dražší a vydrží to proti klíšťatům asi 1 a proti blechám 3, ale v létě je třeba dávat častěji. A i když jsem kolikrát slyšela kladny názory na ty obojky, nějak jsem se k tomu zatím ještě neodhodlala. Ale jestli to bude fungovat, dej vědět. 🙂

• hmmm ved ja som mm. posielala k zverolekárke pre kvapky 😉 a prišiel s obojkom 😎 doki ho ukecla že s týmto ma najlepšie skúsenosti,,,tak dam vedieť,,,zakedy su v noci mraziky a nie su kliešťaky tak ešte kuťkovi to nedáme 😃 😎 na krk...šak sa ešte dosť nanosí 😬 sezóna je pred nami 😎

• tak takhle to bývá 😃 Ale hlavně že donesl něco proti klíšťatům. A když se to vezme kolem a kolem, tak pokud to bude fungovat, tak to bude levnější než kapky. Já jsem si loni koupila sprej Stronghold, kterej stál pár šupů a taky fungoval. Ale nějaky to klíště jsem taky našla. Ale to i s kapkama. Ono taky možná je to tím, že u nás moc klíšťáků není, protože chodíme jen po zahradě a po poli. 😃

• @sarinka  Lidi jsou dneska hrozny, melio by byrt nezakone poridit psa, kdyz se o nej nemas v planu starat a hlidat ho.

• Ahoj zrovna jsem se tu zaregistrovala 🙂

Jaké máte zkušenosti se psy přímo u obřadu? brali jste si je do obřadní síně? My máme dva francouzské buldočky a moc by jsme je tam chtěli, problém jak to udělat, protože jeden z nich je strašný závislák a když je ode mně dva metry a nemůže ke mně tak kvílí (no je prostě trochu víc rozmazlenej 😃) tak přemýšlím jestli nemám cvičit že by šli se mnou 🙂

Jinak svatbu máme v září v Nověm Boru.

• Sponzor fóra
  • @trinitylex12  ahoj. my máme fenku a podobný obojok nosí už druhý rok. sme s ním absolútne spokojní a ozaj vydržal celých 7 mesiacov ako bolo písané

• @jafnka Náš štvornohý "synak" 🙂 ho už má mesiac a veru klop-klop...žiadne kliešte,,,obojok ma volnejšie ako bolo v navode a veru ani už nevie že ho má na krku,,, 🙂

• holky, sari, all, nakouknete sem ještě? 😞 😢

• nakoukneme, ale víš, kde nás hledat. 😉

• ahojky holky,prosím,vím že to sem nepatří,ale často jsem do téhle diskuze dávno chodila.teď už nestíhám,ale prosím vás o pomoc mé třídě v MŠ

kdo nás chce podpořit ,a umožnit vyhrát vstupenky na představení Popelka na ledě,dejte hlas naší školce,
     FOTKA S RŮŽOVÝM PODKLADEM-MŠ JAKLOVECKÁ
     Děkujeme🙂
    http://www.popelkanalede.cz/so​uteze/soutezni-prace-ms-a-zs/o​strava/

klidně posílejte dále
    Děkuji mooooc🙂

• já bych ráda, ale nějak mi ten odkaz nefunguje 🤔 mám tam napsáno, že požadovaná stránka se na webu nenechází

• nám se má štěně narodit cca kolem 25.11., už se těšíme, snad tam bude vytoužená černá holčička 🙂

• Pfff, tak se nudím a vybírám si nové boty na jaro. Co říkáte na kotníkové boty Tamaris? - http://www.obuvtamaris.cz/kategorie/kotnikove-boty-tamaris/ nebo na balerínky? http://www.obuvtamaris.cz/kategorie/baleriny-tamaris/ Mě se značka Tamaris moc líbí a jsem zvědavá na zkušenosti.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů