Pejskařky, spojme se :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj dámy, včera jsme si přivezli pejska. Tak jsem ho nafotila a udělala album pro kamarádky tady. A přišlo mi tolik IP, že jsem se rozhodla to ventilovat tady ;-) Takže jsem si přivezli fenečku westíka. Ale v dosti zuboženém stavu. A mají ještě jednu, 3-měsíční. Myslíte, že byste jí nemohla dát některá domov? Pejsci žijí ve strašných podmínkách a ta holka westíka docela trpí, protože je zavřená v kotci s bígly a ti ji dost koušou. I ta naše malá je strašně dotrhaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ne telefon, ale komunikator. Tam je surfovani pohodlne a nemusis cekat az ti nabehne pocitac, atd. Navic ja ma pocitace z prace uplne plne zuby. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, davate teda neco proti tomu srdecnimu cervovi?
Odpovědět
Profilova fotka
petruš - pokud vím, tak tabletky na odčervení, co dáváme jsou i proti srdečnímu červovi, doktorka mi to říkala už pře pár lety...
Odpovědět
Profilova fotka
No ja spis myslela prevenci jako pipetu. Ale pry to jsou desne dryaky, tak porad vaham.
Odpovědět
Profilova fotka
no snad by pravidelné odčervování mělo stačit =-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme chteli jet na dovolenou na Korsiku, ale asi nechame Tenousa doma, mam strach, ze na tom jihu toho je hafo.
Odpovědět
Profilova fotka
Hojte! Peti, tak jestli jedete na Korsiku, tak ji neco urcite dat musis ;-) Ja jsem Gim ted davala ten Advocate, je to ale jen na predpis, jak jsem psala, obarvilo ji to od toho obojku, jinak nic, byla uplne v poho. Mozna je to trosku lepsi nez ji cpat nakyma praskama...ale nevimnevim... Byt Tebou tak to zkusim ;-) Btw, moje nej kamoska byla takhle na Korsice s hafikem (maji beaucerona) a strasne si to tam uzili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mam na Vas dotaz, volala mi ted segra, ma takovy mensi problem s branim antikoncepce... Taky ted dela zkousky, tak je trochu mimo a misto 7denni pauzy si delala jen6ti denni... Nevi jak dlouho, ale asi par mesicu. Dalsi baleni prasku by si spravne mela vzit zitra... Myslite, ze by mela zustat pri tech 6ti dnech, nebo ma ten jeden den pockat a zacit to brat spravne?? Byla by tak na pristi mesic chranena?? Sorry, ze stim otravuju, ale ja prasky neberu a na netu nic o podobne situaci nemuzu najit |-|
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec my jsme doma, uplne utahani a uplne peceni, je tu vedroooooooo, no byli jsme na veterine to zas bylo veselo, doktor otevrel dvere a do ordinace se vritili raubiri a za sebou tahli nas, doktora malem omejvalo, tak nas prohlidnul, ja se zeptala jestli meg nemuze mit tu nemoc co je od slimaku, blbe jsem to vyslovila a zeptala jsem se jestli nemuze mit tu nemoc co dostane kdyz olizne slapotu :-D :-D doktor na me chvilku koukal a premyslel kde to proboha bydlime a potom mu to doslo :-D :-D no ale bohuzel meginka jde v pondeli na dalsi trhani zoubku a cisteni :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo a kdyz jsme odchazeli tak po nas sel do ordinace pan s pejskem a doktro mu rika prej: co? vy mate jenom jednoho? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mius :-D :-D :-D Taky dobre...ale lick-kick je muj nejoblibenejsi :-D :-D Tady je taky uzasne, 25 stupnu ve stinu :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, já bych jela tak, jak to udělala s těma 6 dnama. Holt udělala menší pauzu, tak teď normálně 7 denní a ne 8 denní. Mijouši, ty a veterina :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no a to jsme se vcera desne ozrali s tchanovcema a zase jsme delali bordel :-D jsme byli v cinske restauraci a meli tam nejakou party v uzavrenym salonku s karaoke a kdyz zpivali falesne tak ja a tchan jsme desne nahlas vyli :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ver, ja davala kdysi Teny Stronghold nebo tak nejak, to je neco podobneho a ona se mi pak zblila. Teda ten hokej byly nervy jak swina, ale mame finaaaaale!
Odpovědět
Profilova fotka
veru lick a kick je dodneska hitvka vsech party na ktery deme :-D :-D :-D kdyz to nekomu reknu tak ma zachvat, ale me tenkrat moc do smichu nebylo, sem si myslela ze sem si nabrnkla nejakyho psychopata :-D :-D :-D a on mi navic ani neodepisoval protoze mel takovej zachvat smichu ze nemohl :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a vcera si tchan vyndal zuby, dal si pod krk takovou velikou masli ze stolni dekorace a delal blbiny :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ali, ale ona si delala 6ti denni misto 7mi denni.. Bala bych se, ze ji tam bude chybet ten den :-S Peti, fakt nevim, ale ten Advocat tady byl minuly rok jako novinka...tak by to mohlo byt lepsi.. =-) Tak aspon, ze v tom hokeji jsme dobri... Anglani se me zacinaji ptat, jak to, ze nejsme na mistrovstvi ve fotbale 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mia, Ty se mas, natrefila jsi na neobvykly druh Anglanu.... :-) Ti moji tady jsou vsichni strasne nudni :-S
Odpovědět
Profilova fotka
veru, podle mě furt lepší, než kdyby to bylo o den později, ale nevím. Tady je zima :-| Jdu do vany se ohřát x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veru tchanovci jsou neobvykly druh sami o sobe :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ali, taky si myslim ;-) A diky x-) Mia, tise zavidim ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no veru ja to mam vynahrazeny svagrovou a harantikem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mia, ale s tema je prece taky sranda, ne?? =-) :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jak pro koho, ja se moc nesmeju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Si delam srandu ;-) :-N Ali, vylez z te vany a podivej se do voleb...tam je fakt srandy kopec :-D :-D :-D :-D Peti, Ty to radsi necti, nebo se na....s |-|
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec, já do voleb ani chodit nezačnu, pač bych se asi furt vztekala :-D jinak ver, myslím to samý, co alouš, ať teď udělá pauzu sedm dní a pokud se bojí, ať používá tenhle měsíc ještě i jiný druh antikoncepce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja vybiram zahradni pohovku, nevim kterou driv :-D
Odpovědět
Profilova fotka
letím se tam na... a pak si ohřeju polívku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
m zachrapal u meg v jejim pelechu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to dočetla, ale tohle mě nechává klidnou. :-D Ale stejně si dám polívku :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?