Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé to se máš! taky bych šla
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, soused? takže to můžeš splnit za aaa!!! Přijdeš s nabídkou kvalitního sexu? :-D s kamerou zabudovanou ve vlasech? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já bych teda k sousedovi nešla, oba mají víc než 70 a já jsem na zajíčky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
trojku jsem nezažila, teda ehm, neviděla :-D možná jo, ale já to neznám úplně...vidím dycky jenom kousky, v klubu víš....
Odpovědět
:-D :-D :-D to by nerozdejchal :-D i když moje vnady už jednou omylem viděl :-D
Odpovědět
tomu mýmu sousedovi bude letos 40 - úž se těším na mejdan ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli, já ji taky nezažila, fakt se budeš muset někdy stavit :-D trojka je, jak se flétnistka a Jim berou... jojo, vídíš, začátek máte za sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je masakr :-D ale ty dva bych klidně políbila taky :-D
Odpovědět
jsme byli všichni na chatě a I. se zeptal, kde spí Jana (manželka). poslali ho za mnou. a já spím nahá :-D a pššššt, ale trojku jsem zažila, teda nedošli jsme ve třech až do konce...
Odpovědět
Profilova fotka
a jdeš k němu teda??? líbí se ti? sabi: no tak to jsem neviděla jakože trojku spolu :-D bych se s tebou styděla
Odpovědět
no nejdu, by si myslel, že chci sexík :-D ale chlap je to pěkný, i když mu teď trošku narostl pupík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: spát nahá bych nepřežila, bolívaj mě ledviny...a potfory jedny, jestli ho neposlali schválně :-D heli: neboj, já nás opiju :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pupík může být i sexy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co já bych dala za 40 letýho souseda....kterej by chtěl sexík :-D :-D :-D jdu kouřit, je reklama
Odpovědět
tak jo, je to pěkný chlap a evidentně dneska nemá manželku doma, ale... i když, shodila by se takhle ta pneumatika? :-D :-D :-D
Odpovědět
helo, přijeď, seznámím, sexík bude :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: ano, shodila, ale muselo by to být pravidelně :-D prej helo přijeď! takže trojka jinde než v brně, jo? :-D
Odpovědět
tak to já jí radši budu nepravidelně shazovat s miláčkem :-D sabčo, tobě to přece nabízet nebudu, když jsi šťastně vdaná :-D a navíc nahatou tě uvidím, tak co :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: to je fakt, na to jsem zapoměla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, já bych se fakt styděla s lidma, který znám 8-) sexem se dobře shazuje
Odpovědět
Profilova fotka
jaktože se uvidíte nahatý????
Odpovědět
Profilova fotka
dělám si prču, já bych to taky nezvládla :-D
Odpovědět
tak, už je neděle :-)
Odpovědět
helo, jasně. a bude nás ještě víc :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
líbí se vám roden v tý reklamě na prachy??? je super sexy teda moc a moc
Odpovědět
roden má děsně sexy hlas, když ho slyším, měknou mi kolena
Odpovědět
Profilova fotka
uvidíme se nahý, protože si necháme udělat hromadný akt :-D a roden je hezkej, ale reklama stupidní, raději to přpínám!!!
Odpovědět
Profilova fotka
a jak to, co budete dělat??????? já chci taky x-)
Odpovědět
nalákaly jsme další dušičku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jenže hela je hubená, tu nechci, leda že by povinně ztloustla :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?