Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-a že to je ňákej samec!!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
aaa: přijď sem ještě
Odpovědět
Profilova fotka
soused není samec... :-) , takže zatím nejdu, čumím na Fejka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: mazej dobalit a za pět minut ať jsi tu..ať můžeme pět ódy!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tady.... balit budu, no, nevím, kdy.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já úplně odpočím. Manžel si teď pustil nějakého Krause a tak si říkám, že jsme se měly provdat do Švédska. Švédský muž neočekává, že mu žena uvaří, postará se o domácnost, vyžehlí. No, není to ideál? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: tys mě tak nahlodala, že přemýšlím, které kámošce řeknu (hlavně žádné hubené), aby do toho šla se mnou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěla jsem napsat odbočím. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
novako: fakt? sakra, že jsi to neřekla dřív a já mám typickýho čecha, sakra ... tak podruhý, no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já se dověděla, že je Jožin taky brňák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
novako: my tě pochopily...holky, jááá se nudííííím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
novako-to zni dobře... že bysme se teda rozvedly a přestěhovaly se :-D ? sabčo-jdi do toho :-) , já byla s hubenejma kámoškama, ale moje fotky mají největší úspěch ;-) , dost chlapů mi řeklo, že tohle je jejich sen, ženská krev a mlíko :-D :-D :-D , takže neváhej! kdybys chtěla jet fotit do Prahy, dám ti kontakt na fotografa, je to sice zajíček, ale mooooc velkej sympaťák.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sabčo-mužeš ho volném čase učit chodit na vodítku :-D , budeš středem pozornosti :-D .
Odpovědět
sabca: já jdu s tebou :-D :-D :-D peťko: nádhera ;-) hele, to manža dostal i kámošky? :-D :-D novako: já mám asi Švéda, musím mu prozkoumat předky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, dáme hromadný inzerát do švédské inzerce? :-D napíšeš mi, kolik to stálo? :-)
Odpovědět
koho má Sabča učit na vodítku? manžu? fotografa - zajíčka?
Odpovědět
Profilova fotka
no, manžu zajíčka mám, takže není problém, ale jemu se moc vodítaka nelíbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, jediné, co mne odrazuje je ta zima. :-D Aaa: Tak tos mne nepotěšila. Do toho mlíka mi hoooodně i chybí (i když teď je to výrazně lepší :-D ) a na tu krev taky můžu zapomenout. Jedině, že by chlapi byli hotoví z velkýho břicha (to mám i bez mimina :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-díky :-) , kámošky nedostal, jen mojí maličkost, ale viděl i ty ostatní fotky ;-) sabča bude učit chodit na vodítku Jožina, protože je brňák :-) jééééé, Šebrle :-N :-N x-) x-)
Odpovědět
aaa: fakt. ty černobílý fotky - úplně mě mrazí v zádech jo Jožina... a já myslela, že zajíčka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zimu taky nemusím... šebrle je krasavec!!! sympaťák, ale Fejk taky :-D
Odpovědět
nějaká Anička, co s ní mluví Němcová - vypadá tak na 15
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, ta je ještě pod zákonem :-)
Odpovědět
tak hanička, no. a mluví taky na 15
Odpovědět
Profilova fotka
o čem to teď mluvíte? :-D
Odpovědět
sabca: byla tam nějaká pipka, vypadá strašně mlaďounce. miss
Odpovědět
Profilova fotka
jo, teď jsem to pochopila :-D mě rozčiluje Němcová tím, že je pryč pár let, ale cpe do mluvení furt anglinu...koza...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mi to vadí, dělá, jak kdyby měla problém se vyžvejknout ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ony skoro všechny vypadají jak holčičky... a já nikdy nechtěla být princeznou, kočár jsem chtěla jen proto, že mi taťka nevyrobil káru, tak abych mohla s klukama jezdit z kopce :-D
Odpovědět
sabca: tak půjdem do toho? bych měla pro přítele dárek k pětatřicítce ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?