Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já kafe nepiju, takže je mi presovač šumák :-) a ano, je to hrozně složitý, nasypeš tam ingredience, za 2 hoďky (někdy za víc) přijdeš a chléb nebo sladká pochoutka je hotová :-D a co se týče silvestra, sekla jsem se taky! prve jsme domluvili, že budem u nás na baru jen se známými a manža se sekl, že zavřem a nic pořádat nebudem, ale dva poslední s. byly dle něj a tenhle bude dle mě!!! už jsme se domluvili, že tam budem :-D fsv: tak to je mazec, bych vzala jeho brusli a trsla ho do lebky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap no tak to je kruty, to fakt chce brusli do hlavy 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojkyyyy, zase sem na chvíli juknu. Aaa, co manžílek říkal na nádherný dáreček???????? /fotky) Určitě byl nadšený, viď. A co ostatní??? Byli jste spokojení?? Já jsem ráda, že jsou vánoce za mnou, poslední čtvrtletí jsem měla hodně náročný, a vánoceme to vrcholilo ]-( . Příští rok snad bude líp. Nevíte nekterá jestli existuje něco, co by vrátilo lyžařské bundě zpět "nepromokavost"??? Před dvěma roky jsem si koupila bundu na lyže, ikdyž nebyla zrovna laciná, přesto se mi zdá, že praním ztrácí postupně impregnaci :-| . Letos jsem od ježíška dostala kalhoty na lyže, a nechci aby dopadly také tak. Včem perete a jak ošetřujete tyto věci?? Dík za všechny rady. Takové zkušené větvičky určitě poradí ;-). Krásný večer všem ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Digi-na tohle oblečení, když nho pereš se nesmí použít aviváž, právě ona totiž ničí tu "nepromokavost". Fotky=úspěch :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj větvičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čus jojo, jak je ve Vlašíku????
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam zenske, ze vy jste tu porad, skoro vic jak doma :-D Ja Silvestr neresim, jsem v praci i Novy rok a v domove duchodcu pro jeptisky asi moc srandy neuzijem ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Adisek-to neva, taky nebudu slavit, budu orvaná z práce, vždyť si můžeme udělat svého "silvestra" kdykoliv jindy ;-) , např. já budu mít v únoru narozky a spolu se mnou dalších 5 kamarádek, to bude masakr... :-D :-D
Odpovědět
aaa: hoj ty nemravná ženská :-D :-D :-D ba ne, mravná, ty fotky jsou cudný ;-) ve vlaš je už dobře, všude klid, mír :-D :-D adisek: chm chm chm :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-já a nemravná??? :-D :-D :-D já takovej stydlín??? :-D :-D :-D
Odpovědět
vždyť jsem se opravila, že mravná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
s tou pekárnou jsme mě dost navnadily, já miluju čerstvej křupavej chleba.. jak často pečete?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aaa: hmmm, my byli vloni u znamych a silvestr super, ikdyz jsem to ani necekala, ono uz to tak byva... My si spojime asi silvestra se svatbou, to bude parba x-) a v alejich nablito :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To ti schvaluju, svatba má být pořádný mejdan ;-) .
Odpovědět
pekla jsem 25., 26. a dneska, zítra se chystám na rohlíky :-D je to fakt super. a ta vůně po celém bytě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
babizny, nemluvte mi o chlebu a jeste krupavem :-( Ja uz ho nemela od srpna. To by byl ale dobry svatebni dar, pekarnicka x-)
Odpovědět
adisek: víš, že tohle nás taky napadlo? jenže když jsme byli na matrice, poslali nás do bža :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-a všechno to sníte? =-) láká mě to, ale má to cenu pro dva, co pořád trčí v práci?
Odpovědět
adisek: kdepak teď žiješ?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: smaragdovy ostrov ;-)
Odpovědět
aaa: nejíme cukroví, jíme čerstvý chlebík :-D cukroví asi poputuje do mrazáku ;-) cenu to určitě má, vyber si pekárnu, kde se dají péct i malé chleby, určitě s odloženým startem (ale to snad mají všechny), aby vás čerstvý chlebík budil nebo vítal, až se vrátíte z práce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-vítat mě ráno čerstvý voňavý chleba, to by byla bomba :-D . Jak se to pohybuje cenově?
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: to je asi lepsi jak orgasmus po ranu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adisek :-D :-D :-D
Odpovědět
to je různý, já mám http://www.bilezbozi.cz/domaci-pekarn... a jsem s ní spokojená neee, orgasmus po ránu je leeepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dostala jsem pod strom celou druhou řadu Sexu ve městě, koukala jsem na to skoro celou noc, já tenhle seriál prostě miluju. Jen jsem nikdy neviděla první řadu a bohužel není k sehnání :-( . U ničeho jiného se tak nepobavím ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-jasně, orgasmus je lepší kdykoliv než cokoliv jinýho :-D :-D
Odpovědět
;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: ja nevidela ani jeden dil :-( asi to budu muset napravit :-D
Odpovědět
taky jsem neviděla ani jeden díl :-| aaa: jak píšeš, že ses koukala skoro celou noc - můj přítel ode mě dostal kdysi Jedna ruka netleská a během jedné noci ho viděl třikrát :-D :-D já odpadla v polovině prvního opakování :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?