Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
to jo, mrňousek má přednost před větvemi, to je jasný :-D tak dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, teda, ty jsi .... nevím co všechno o tobě napsala... já měla podobnou reakci na swingrs, taky jsem někomu šlapla na kuří očko :-D :-D :-D
Odpovědět
a to jsem jí napsala jenom 4 slova a smajlíka :-D když já už se musím smát, když vidím ty marioly, eponinky, ojo atd. atd.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a co pomidorka? četla jsi, co mi napsala vodapohoda? u toho jsem se bavila já!!!
Odpovědět
na pomi jsez zapomněla, to je taky figurka :-D teď nám sem vlítne a rozcupuje nás :-D vodapohoda - tu jsem taky četla - jak posílala stejnou ip všem swingerkám :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jak tam psala moje jméno s mezerama, aby bylo dobře vidět!!! :-D
Odpovědět
my větve jsme přece hvězdy, ne? to nás nemůže rozházet :-D :-D
Odpovědět
teď jsem někde četla: kdyby pomidorka denně nezaložila aspoň jedno téma, tak by snad ani neusnula :-D trefný :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý...mě spíš štve, že prudí... ať si zakládá co chce...
Odpovědět
je fakt, že tady je pár "superosůbek", které dokážou popichovat a ubližovat... jsem tu dva měsíce a nestačím se divit... ale normální poho lidi tu jsou naštěstí ve většině...
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem nečekala, že se tu potkám i se záští a pruděním...no jo, moc ženských na hromadě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větévky!!! Co máte s Mariolou? Zase nějaká prudička. Chjo. Co z toho ty ženský maj?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Čus větvičky, vy toho vždycky po večerech nakecáte, že pak půl dne dočítám :-D Pepi - GRATULUJU K MIMIŇÁKOVI x-)
Odpovědět
spaagetka: :-D to víš, na tv se koukat nedá, dítko spí, když přítel přijede, tak v noci, tak mám puštěný pc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já sedím u PC a 2 metry vpravo mám TV... stíhám obojí :-D manža chodí nejdřív o půlnoci...
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, kdo je mariola?? holky, já mám od zítra 12 dní volno, to je paráda.... budu odpočívat... se těšííííím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa to je super bleda zavist =-) :-N tak si to pekne uzij x-)
Odpovědět
Profilova fotka
musím si povinně dobrat dovolenou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mariola je další šiša, která si tu vymýšlí básničky a je sprostá... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak s tou nemám zkušenosti... jinak vodapohoda mi taky psala do ip :-)
Odpovědět
koukám, že si vás vodapohoda nějak oblíbila :-D sabca: já mám tv za sebou, tak když je něco zajímavého, i se otočím :-D , alé když oni tam nic nedávají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: fakt? to stejný co nám? :-D já jsem se teď naštvala a z vypětím všech sil jsem opravila světlo v koupelně (tři dny nesvítilo)... bojím se elektřiny, ale zvládla jsem to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větve! Sabco: Klobouk dolů. Manžel právě přidělává světlo v kuchyni. Náležitě jsem se s ním rozloučila a připomněla mu, že nechci být mladá vdova. Ještě stále se drží, elektřina svítí... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Větvičky, o tohle se s Vámi musím podělit. Náš městský úřad konečně nechal vybudovat cyklostezku. Je naprosto úžasná. Pruh pro cyklisty, povrch kočičí hlavy. Bomba. A ta délka... Měří celých 300! metrů. :-D No, není to úžasné? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Novako :-D to bydlis v kocourkove ne? :-N =-)
Odpovědět
novako: 300 metrů - super :-D a kočičí hlavy - mňamka :-) teda jako bomba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Muchomirko: Občas si tak fakt připadám. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
novakl: gratuluju!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-nevím, co psala vám. mě nabízela sex ve čtyřech... novako-to je teda nářez... :-D ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, s tím, že mám nejlepší názory nebo tak něco :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?