Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
já měla icq asi týden a padal mi pc, tak jsem si ho odinstalovala :-| proti skypu M. taky byl, kvůlivá virům, ale usouložila jsem ho :-D :-D loony už jedeeeeeeeeeeeee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony-jednou za mne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: mam te ;-)
Odpovědět
adis, doufám, že se tvůj chlap jmenuje martin s. :-D
Odpovědět
teď přelil manžel svoje pivo, ale ještě nesáňkujem :-D závodíme kdo dřív jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kočky, fakt jdu do pelechu, nechce si mi, ale musím. ráno sem nakouknu ;-) dobrou s kobrou a se sáňkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ted probiraji trubky o prumru 4 cm, to by bylo neco pro teb aaa :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: jj, jmenuje, ale tu fotku ignoruj :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmm, průměr dobrej :-D a délka???
Odpovědět
aaa, já půjdu taky za chvíli, vstávám v pět, tak to ještě chviličku vydrž :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: dobrou a priste vymyslime a zalozime to novy tema, ju? at se t dobre zitra pracuje, taky budu hakovat ;-)
Odpovědět
tak teď jsi mě navnadila, adis, že jsem musela honem na tu fotku kouknout :-D :-D jo mimochodem, nemám mluvítko, jenom píšu :-D :-D aaa, i s malým kašpárkem se prý dá hrát velké divadlo :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aaa: no asi 40 metru :-D :-D :-D
Odpovědět
větvule, kdy se tak asi zase takhle všechny sejdem? vy tu býváte přes den, já večer... :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: 40 m je pro tebe maly kasparek?? :-D uffff ty jsi teda narocna :-D :-D :-D
Odpovědět
adis, ta dýlka by mohla aaa stačit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: to nevim, pristi vikend makam,a vetsinou vecer koukame pres net na tv, to bych ho musela necim ukecat nebo usoulozit :-D :-D
Odpovědět
neee, malý kašpárek nee :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo; a tobe??? :-D :-p
Odpovědět
adis, se uvidí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, to bude mit koch a hela co cist :-D :-D a co sabca, uz tu dlouuuuuuho nebyla =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: uz jsi zacala smskovat?? =-) :-D
Odpovědět
zrovna jsem si říkala, jak tu sabča s helou tenhle víkend chybí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aby to ten tvuj do pulnoci stihnul :-D
Odpovědět
adis, začala :-D začala jsem psát erotickou povídku po sms, tak, aby nevěděl, jestli to je realita nebo fikce :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jjj, flakaji to
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: na to by mohl skocit :-D :-D :-D jen aby ti stacil kredit :-D :-D :-D jak se do toho das, tak nevis, kdy skoncit :-D :-D
Odpovědět
adis, já mám paušál :-D :-D nejlepší na tom je, že jsem teď udělala v bytě určitý úpravy, takže fakt bude zmatenej a nebude vědět, jestli se to náhodou fakt nestalo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi teda rafinovana :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony uz sankuje.... :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?