Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je škoda, já myslela že jsi těhu ;-) , chřipku nebrat. Tak se koukej vykulírovat ať s můžete začít snažit :-) . Jj, já už stimuluji, tak v polovině dubna bych měla jít na transfer, snad to tentokrát bude úspěšnější. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě to dopadne dobře, zatím buď v pohodě a odpočívej.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kocandy, tak sem si vzpomnela, ze se bibi dneska vdava, tak jim pripijim na manzelstvi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
digi: drzim palecky ;-) aaa: at ti to v praci utika at nemate zadne ozralce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adisek-děkuju.... ale vzhledem k tomu, že tady máme 400 angličanů, tak nevím, nevím.... zrovna se vrací z centra a začínají dovádět na baru... :-| :-N nojo-bibi už to má za sebou, snad se tady příští týden ukáže a dodá fotečky :-) takže bibi- na zdraví a ať vám to klape!!!!! :-) :-) :-)
Odpovědět
bibi - tak jak je ve stavu manželském? :-) ahoj věvulky, je u vás taky tak hnusně? :-|
Odpovědět
kdo si dáte bramboračku? zrovna jsem ji dodělala, krásně voní po celém bytě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-pošli sem tu bramborajdu, mám hláááááád :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: mne prosim taky jeden talir :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem po praci vyhladovela a vystresvana, nakrajela jsem si hermelin a snedla pulku deli, mladoch varil vcera svickou, byla vynikajici, mame i na zitra x-)
Odpovědět
bramboračky mám celý kotel - ať mají dítko s babí zítra co do bříška :-)
Odpovědět
Profilova fotka
svíčková, hmmmm, mňam.... já taky stresuju v práci :-| a bolí mě nohy a chce se mi spát, jsem samej problém :-D :-D :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj větévky :-) nějak nemůžu spát a medvídek tu vedle mě už chrní, tak jsem se vkradla ke klávesnici :-) digi; držím moc pěstičky ať to vyjde ;-) bibi; hodně štěstí do manželství a brzy doufám uvidíme fotečky ;-) aaa...konečně dorazily bacily od tebe :-N :-| . Dneska jsem měla odpočinkový den na lůžku. Když bude nejhůř, vemu si v práci volno. Popravdě řečeno...ani by mi to moc nevadilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch-no vidíš, to jim to trvalo.... tak ať je ti líp, doporučuju slivovičku s medem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa...slivovici s medem :-N ? To by mě asi zabilo úplně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch: tak jak je??
Odpovědět
Profilova fotka
tak tk premyslim nad tou slivovici s medem.....doma mam jen hruskovici, ze by??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi, nic moc :-| . Zrovna tu máme jednoho direktora na návštěvě u šéfové a já odpočítávám každou minutu kdy vypadne, že se hned taky zdekuju páč nějak nejsem schopná pracovního nasazení. My snad doma i tu slivovici máme, ale nějak se bojím, že mě to po tom paralenu položí :-D ...alespoň bude se mnou třeba sranda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch: ja si jdu dat obed a pak to vyzkousim, mladej prijde vecer z prace a najde me nalozemou v lihu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to budeš pro něj taková koktejlová třešnička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch-jasně, slivka s medem, to je lék ;-) , někdy si to dělám i jako grog... to je teprve bomba :-D a když s tím zapiju paralen, tak do hodiny odpadnu a většinou se do rána vypotím.. když už je ti blbě, tak ať to stojí za to, ne? půjdeš na neschopenku? neměla bys to přecházet.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvulky tak jsem si včera vzala den volna, abych se dostala z toho nejhoršího. Od pondělního odpoledne jsem do sebe dostala 12 paralenů plus (beru je po 2) :-N . Ale dneska je mi už fakt mnohem líp, tak samoléčba asi zabrala :-). Slivku s medem bych si mohla dát dneska za odměnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch - tak slívka by u mě byla spíš za trest než za odměnu, už jsem pěkně vyměklá a snesu jen víno a tlamolepy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch-tak to je dobře, že je ti líp. 12 paralenů????? :-N =-) :-N to musíš být úplně nafetovaná... :-D
Odpovědět
;-) ahoj holky jasem ročník 76 vdavala jsem se v 25 jako pana a muž panic 29 jsme spolu 7let a je to supr mame 2deti.taky chystám změnu chci chodit na břišní tance jenže jsem hodně sylná . :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
aaa-náhodou bylo v instrukcích napsáno 1-2 tabletky 2-3x denně...tak jsem to vzala po dvou 3x denně :-D . A zatím si připadám normální...uvidíme večer jestli si dám tu slivku :-D fsv..však mě to taky asi položí neboj ;-)
Odpovědět
ahoj holky jasem ročník 77 vdavala jsem se ve 29 jako už dávno ne pana a muž už dávno ne panic 33, jsme spolu 3,5 roku a je to supr mame 1 dítě. Taky chystám změnu chci, jelikož chci zhubnout, pač jsem po porodu jako prase. :-D :-D :-D Můžu si s Vámi povídat??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty vado ari, nekecej, panna jsi určitě byla :-D a jako chceš kecat doopravdy???? jeslti jo tož vítej!!! jinak větve zdravím po delší době taky jsem chytla bacilä a mám rýbu, ale funguju normálně, jen se víc potím, asi jako ari (prase) :-D paralen mi při delším braní nedělá dobře na žaludek, bolí mě a mám křeče.....tak to kombinuju s acylpyrinem jinak jak to vypadá se službama aaa? se mi dneska zdálo, že spolu telefonujeme a to jsem spala v práci, dobrej sen
Odpovědět
Profilova fotka
helo-nazdáááár, fakt jsem spolu telefonovaly, jo? :-D o čem byla řeč, nějak si to nepamatuju... :-D služby mám mizerný, mám sice volno tento i poslední víkend, ale tak blbě, že v sobotu ráno končím noční, tudíž jsem nepoužitelná ;-( , to je trest za tu chřipku :-| . jinak vítám novou větev-ari :-)
Odpovědět
aaa: ahojky! :-D hela: tý jo ty máš termín 7.6.2011? Tak toje teda pěkně v háji, pač já ten den rodím! :-D To ti teda za svědka bude muset někdo jinej! :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?