Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my drbeme vsechny ale ne se vsema :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: ale slovo sex nepadlo ;-)
Odpovědět
aaa si kafčo vylila na klávesnici :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kafe není zdravý, ale je dobrý ;-)
Odpovědět
adis, nepadlo, ale nevadí, hlavně že je tu peťulína s námi :-D :-D :-D :-D :-D nebo není? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
a na klávesnici zásadně vylévám víno :-D
Odpovědět
je tu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže-koho pomluvíme???? :-)
Odpovědět
peťko, tak u mě budeš sedět na opačném konci obýváku a adiskovi bude on-line podávat informace nějaká jiná větévka :-D :-D
Odpovědět
koho, koho... :-D :-D když sabču, ta hned přilítne :-D co takhle helu, ta má doma to pomalý připojení :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
souhlas, budu mít totiž plné ruce tataráku :-D
Odpovědět
ruce? snad pusu :-D :-D :-D takže vlastně nebude o čem psát, jenom aaa si namazala další topinku, teď další, narvala si ji celou do pusy, topinky došly, jojo smaží, přismažuje, aaa se hrabe v talíři, dostala jednu přes ruku, teď se zase cpe apod. :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo :-D :-D :-D , ty jsi koza :-D :-D :-D přesně takhle si představuju pořádnou dámskou jízdu.... :-D :-D :-D domluv se sousedem striptýz, jo? ;-)
Odpovědět
to jako že mu uděláme hromadný striptýz? :-D :-D :-D s kozénkama mluví hezky a na mě, že jsem koza 8-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nééééé my, ale on nám ;-) koza je velmi láskyplné oslovení :-D
Odpovědět
jo aha :-D :-D já nevím, hela jím pohrdla... :-D :-D
Odpovědět
už vím, jak to s ním zaonačit. večer bývá v posilce, co si zřídil v baráku, tak půjdeme náhodou okolo a vy hodně nahlas budete chtít posilku ukázat, tak já vás tam vezmu :-D :-D no a pozvem ho na tataráka, případně na teplou večeři a na gina :-D :-D o striptýzu se zmíníme, až bude povalitelný :-D :-D
Odpovědět
sranda bude s mým chlapem, každý víkend se ho ptám, jestli přijede a ten víkendu mu budu říkat, ať nejezdí :-D :-D se bude divit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je ale ďábelská lest :-D :-D :-D pokud nebudu muset padávat nějaký výkon v té posilce, souhlasím ;-) , ale nesmíme ho ožrat jako slívu, strhal by ze sebe hadry hned a já chci, aby tančil :-D a svlékal se pomalu :-D ;-) :-D
Odpovědět
fotbal se nám šoupl na čtvrtek, takže v pátek příjezd kdykoli cca od 16:00 :-D :-D :-D
Odpovědět
jéžiš, výkony, my budeme koukat, jaký výkony tam podává on :-D :-D aspoň hela uvidí, do čeho jde :-D :-D :-D svlíkneme ho samy a rychle :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kočičandy, jdu se naložit do vany, abych byla vyvoněná, až přijde manžílek z práce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kozenky ...a ne ty moje, aby bylo všem jasno :-) zase harašíte?
Odpovědět
tak se neutop, kdo by se cpal tím tatarákem :-D :-D ráda jsem tě tu viděla :-) čauky :-D
Odpovědět
čau koch :-D ale, domlouváme strategii na souseda :-D :-D
Odpovědět
to se vlastně týká i tebe, tak tou koukej schválit :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, chudák hela:-D . Tak jí ho slíknem a předžvejkáme ať to má bez práce:-D manža mě na chvíli pustil ke svému lektronickému miláčkovi, protože potřebuju najít nějakej super netradiční dárek na netu pro kamarádku k 30. Ale obávám se, že před 8 už mi bude zase klepat na rameno, bo má dneska hrací den ]-(
Odpovědět
my jsme dobré duše :-D koch, já stejně brzo zmizím, musím prcka nahnat do postele a přečíst pohádku :-D :-D tak se manža nemusí bát :-D
Odpovědět
netradiční dárek? co máš v plánu?
Odpovědět
Profilova fotka
manža sice ne, ale já se bojím, že se na hledání daru vyprdnu páč tu budu s Váma klábosit ;-) jo a konečně jsem si domluvila kondiční jízdu v autoškole, takže v úterý nikdo nejezděte do okolí Děčína, pokud se chcete dožít focení :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?