Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
já nevím, že se tomu hela furt brání :-D :-D
Odpovědět
já taky :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
čemu, pneumatice? :-D
Odpovědět
ne, sousedovi :-D :-D jsi mi s tou pneumatikou vlezla mezi zprávy :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabi.....to by možná šlo, ale teda ty nervy bych na ně asi neměla.... jojo, pneu bude hezky vypadat, můžeme porovnvat, kdo má hezčí taky mluvím sama pro sebe, halvně na ulici, v tramvaji a tak, taky se směju, lidi koukaj jak na blázna, což u mě není daleko hele, větve, mě to neba jak je to pomalý, jdu si dát cígo, dva díly zoufalých manželek a pak spát.... zejtra sem v práci do 5, tak budu pilně psát, pokud tu někdo bude¨ hezkou noc a papapapa
Odpovědět
helo, já tu nebudu, až večer :-( :-( papa :-) ;-) :-( :-| ]-( 8-) :-S :-o ;-( :-D :-p |-| :-N =-) 8-( :-. :-x x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak neměla nervy? takovým dáváš jen instrukce!!! Pojď sem, sedni, kup pití, tancuj....atd... příkazy s IQ pade zvládne každý :-D
Odpovědět
beztak já mám nejhezčí - toffifee je toffifee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lovečák je lovečák :-D heloušku, dobrou noc :-*
Odpovědět
heluš, ty mě tu necháváš se sabčou osamotě???? neeeee :-D :-D :-D
Odpovědět
levečák, hm... ještě mi tu zbyly dva kousky, pošli kousek lovečáku, vyměním :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabi, pravda boží, ale abysme na ně nebyly moc mladý :-D :-D :-D tak jo! už dobrou!!!!!!!! a pěstujme pneu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo: moc ráda, tofife miluju :-D
Odpovědět
lovečák tky není špatnej :-D my jsme ale žravý větve :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: teď jsem se urazila!!!! Jak nenech mě se sabčou o samotě?!!!!!!!
Odpovědět
to jsem nepsala já, to psal někdo za mě :-D :-D bych si to v životě nedovolila, vždyť jsme spolu strávily tolik nocí ;-) a krásných :-D :-D
Odpovědět
klečím tu na kolenou
Odpovědět
Profilova fotka
jen tak jednou větou to nevyžehlíš!!! :-D
Odpovědět
to nebyla jedna věta, to byly tři a pak ještě jedna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak ještě aspoň jednu!!!
Odpovědět
sabi sabi sabíku, máš to všechno na triku :-D :-D stačilo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, dobrý :-D
Odpovědět
jupí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je tam Austin Powers...moc ho nemusím...
Odpovědět
normálně si představ, že dneska jsme celý den probírali CV, motivační dopisy atd. ty kravky tam - všem jim je přes třicet - vůbec nevědí, o co go. a lektorka se sebou nechá mávat. vždycky nějaká slepice vznese "dotaz" a pak se to půlhodiny řeší. např: a můžu si do životopisu napsat, jaký chci plat? lektorka, místo aby jí poslala do bža se v tom začala šťourat, jako že možná jo, teď pátrala, kam to vecpat - no já šílela. absolutně základní věci neznají, my tam bereme i to, že CV se musí podepsat!!! jedna, je jí 35, ještě v životě nepracovala. a asi ani pracovat nebude. tam jsme dvě skupinky. 3, co práci fakt hledají a 4 manželky podnikatelů, co jsou na pracáku z plezíru a takové kurzy navštěvují, aby zabily čas mezi nakupováním. kravky kravky kravky
Odpovědět
takhle se utrácejí peníze z evropských fondů...
Odpovědět
a lektorka mi tam bude vymejvat mozek, jako že když napíšu správné CV a budu se správně prezentovat, tak práci přece musím raz dva sehnat. co asi dělám celýho tři čtvrtě roku...
Odpovědět
Profilova fotka
já bych je tam poslala do pr... to by mě teda štvalo!!! :-) tě úplně chápu!!!
Odpovědět
dnešek byl absolutní ztráta času. jestli to tak bude dál, dám se zase na chlast, protže bez panáku se to dá těžko vydržet :-D
Odpovědět
po 7 měsících na pracáku se mám učit psát životopis? no kde to jsme...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?