Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
s čím že chceš to kafe? :-D to bude asi vídeň ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
se šlehajdou, né?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to říkám...vídeň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale italsky to zní líp, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo...italština je sexy ;-) . Moje teta žije v Itálii. Když jsem za ní byla, tak mě vždycky fascinovalo, jak oni úplně zpívají když mluví a taky jim pomalu ty dvě ruce nestačí, aby se domluvili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zpívají proto, že všechno spojují a mají důraz na jiné slabice, než my :-) proto to chci umět, budu zpívat taky!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to pak i nadávka od tebe bude znít poeticky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasnačka :-D já vám tady pak nadám, abyste si to užily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabca: tak porad lepsi italstina nez francouzstina :-p Tu by asi Filda tezko rozchodil :-D :-D , kdyby se dozvedel o byvalym :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tu bych nerozchodila ani já, vždycky dobře líbal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a že jsem s ním včera byla na prochajdě ví... :-)
Odpovědět
čauky větvulky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj jojo :-)
Odpovědět
jsem nějaká utahaná... :-| jakpak se všechny máte?
Odpovědět
Profilova fotka
já se učím slovíčka. ostatní nevím :-D
Odpovědět
já jsem se dneska celý den šudlala s rok a půl malým prckem :-) a zítra se budu šudlat se tříletým a osmiměsíčním :-) se těšíííím
Odpovědět
Profilova fotka
téda! kamarádky nechávají na hlídání? :-)
Odpovědět
noo :-) když ten můj tak strašně rychle vyrostl...chybí mi to :-) takže jsem ta hodná tetička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
větvičky moje nejmilejší, já vůbec nestíhám načíhnout sem a pokecat :-S slibuju, že se polepším a budu tady ve st a ve čt, to mám volno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: já mám neteřky ve věku: 8, 6, 2,5 a 7měsíců...takže to mám ve všech možnostech dospívání to mám ještě 14-ti letou sestřenku :-D aaa: no jo, my to chápem, bylas na horách, tak doháníš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo bacha, je to nakažlivý :-D tak já si můžu na zkušební mateřskou hrát s 2,5 neteří nebo téměř 2 letým synovcem...a kdybych si chtěla vyzkoušet úskalí s malým školáčkem, tak mi sestřenka jistě půjčí toho svého ďáblíka (8) ;-) ....hlavně, když je zas můžu vrátit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!!! tak dneska to snad bude lepší a budu sem víc nakukovat Sabi: ty jsi ale darebačka...do telefonu jsi mi říkala něco jiného :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo koch: ted jsem se dívala na tvoje svatební fotky a nádhera!!! prej rozměrná, pche. se ještě před váma budu stydět jinak nádherný šaty a všechno, no prostě paráda
Odpovědět
Profilova fotka
oooo děkuji...jsem červená až na p... :-N . Fakt mě to moc potěšilo, díky x-) a prostorově výrazná jsem náhodou až moc...korzetům nesmíš věřit ;-)
Odpovědět
ani by mi nevadilo, kdybych se nakazila, jen by to mohlo ještě malinkatou chvilku počkat :-) tk čau větvulky, jdu za prckama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, abysme tě za chvíli nenčapaly na MK ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli: nebylo jiné východisko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele kočky, kdy se vlastně budeme fotit? Abych stihla případně ještě nějakou lyposukci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch, ty jsi prdlá, žádnou lipo....on nás kdyžtak vyretušuje :-D budeme se fotit v květnu, aspoň tak si to pamatuju
Odpovědět
Profilova fotka
teda já jsem ale příšera ]-( ...liposukce samozřejmě heluš, ale aby mu to retušování nezabralo víc času než focení :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?