Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
irenko ale houby, nejsi :-D jaktoze mas vecer sama, kde mas muze?
Odpovědět
Profilova fotka
butt: Muž :-D vydělával korunky........na svatbu :-D Ne, byl v práci na noční, ale už je doma a pochrupkává. Dnes ještě jede do školy, tak se musí alespoň trochu vyspat |-|
Odpovědět
irenka mas pilnyho chlapa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, proto ho taky tak miluju! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuk kočeny :-D zítra jdu na brigošku a pak budem dělat linku x-)
Odpovědět
ahooooj
Odpovědět
Profilova fotka
čaaau carcu ;-)
Odpovědět
jakpak se mame?
Odpovědět
Profilova fotka
dobře a ty? :-)
Odpovědět
taktez.jen zitra skola :-p se mi nechce
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, prosím o radu někoho zkušeného nebo kohokoliv jiného. Je mi 20, v den svatby 21. Mému příteli je 34 let, má vlastní byt. Chodíme spolu přes rok a já bych s ním hrozně ráda začala bydlet ještě než se vezmeme, více se poznat, našetřili bychom ještě nějaké peníze a tak. Jenomže on si to představoval tak, že se k němu nastěhuju až po svatbě, to znamená že budeme skoro bez peněz, popř.budeme svatbu splácet, budou to nervy, stres ještě před svatbou, přitom jsem mu řekla, že kdybychom spolu začali bydlet třeba půl roku předtím. než se vezmeme, v klidu byt zařídíme, žádný stres...co vy na to? Jaký máte názor? Děkuju za všechny odpovědi. On není ten typ, který se mnou bude žít dva roky na hromádce a pak se vezmeme. Ráda bych si s ím promluvila o variantě bydlet spolu toho půl roku, pak svatba, ale nevím nevím..poradíte? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
luli: Ahoj! Máme to téměř stejně, jako Vy... V den svatby mi bude 21 a Fandovi tedy 24, ale jsme spolu víc, jak 6 let a určitě doporučujeme bydlení ještě před svatbou... Bydlíme spolu už 2 roky a je to strašně fajn, víc jsme se poznali, jak píšeš, byt máme téměř zařízený (kupovali jsme ho společně) a na svatbu si tedy taky pomalu šetříme. Ale jsou i případy, kdy ti dva společně před svatbou nebydlí a taky to pak klape. Každopádně by bylo nejlepší si o tom v klidu promluvit! ;-) Vždyť ten půlrok společného bydleníčka není až tak strašně svazující :-) Hodně štěstí!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lulinko, a co ho k tomu vlastne vede, ze s Tebou nechce bydlet? je to staromodni mladenec nebo ma nejaky jiny duvod? zda se mi to prinejmensim zvlastni.... rozhodne si s nim promluv. pokud ma s Tebou tak vazne umysly, jak pises, tak by bylo rozumne, abyste spolu zkusili zit nanecisto. v dnesni dobe mi to prijde absolutne standardni postup, ze spolu lidi bydli, nez se vezmou... pokud jim v tom nebrani nejake zavazne okolnosti, tak jeho postoj opravdu nechapu.
Odpovědět
Profilova fotka
jeste jedna vec: jsi od nej opravdu o hodne mladsi (tey ja osobne jsem jeho vrstevnice, ne tvoje....bohuzel ;-) ) a tim padem ho urcite ctis tak trochu jako nekoho starsiho a zkusenejsiho - takze - nenech se zmast a ver svym instinktum.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuju za rady. My jsme oba křesťani. Tudíž přítelův postup si vysvětluji zrovna tady tím. Je to i tím, že je starší, proto má možná ještě tady ty názory, že před svatbou nee. Já tedy zastávám aspoň ten půlrok, nicméně můj přítel byl asi vychován v něčem jiném a je těžký najít kompromis. Každopádně si o tom promluvíme ;-)
Odpovědět
lulinka005> neznám vaši situaci, hlavně tu finanční. píšeš, že nechceš s přítelem bydlet až po svatbě, což tedy chápu, ale jako důvod uvádíš, že budete bez peněz. nevím jaké jsou vaše příjmy, ale když ted budete vybavovat domácnost a šetřit k tomu na svatbu,tak se vám peníze nerozmnoží, naopak budete mít daleko větší výdaje, takže budete bez peněz tak jako tak. mně osobně přijde jeho postoj dost zvláštní, já bych se ho zeptala, jaký má problém se společným bydlením.
Odpovědět
Profilova fotka
lulinko, tento duvod me napadl. preju Ti, aby mel Tvuj pritel nad touto situaci nadhled ;-) preci jen - dvakrat mer a jednou rez.... jde i o nej... ;-) mam mezi prateli tri dva manzelske pary, ktere jsou verici a zili spolu uz pred svatbou. jeden z muzu dokonce vystudoval teologii... vzdycky mi bylo tak trochu zahadou, jak se jejich spolecny zivot pred svatbou slucuje s jejich virou, ale ted, kdyz se na to divam z toho pohledu, ze by se nejdriv vzali a pak spolu zili, tak chapu, jaky by to byl vlastne hazard. znam totiz i verici par, ktery tuto zkusenost neudelal a opravdu to ted mezi sebou nemaji lehke. dokud s tim druhym nestravis nejaky cas kontunualne, tak nezjistis, jak se projevuje celkove, treba ve stresovych situacich.
Odpovědět
Ajajaj Luli: Tak to už se tu kdesi řešilo. Myslím, že v diskuzi s názvem: Nemáme žádné soukromí. Předpokládám, že partner s tebou souloží, ale bydlet nee, protože co by tomu řekli důchodci, že :-S :-S :-S. Takovýho bych nakopala do zadku na dvě doby. Sorry. My jsme spolu před svatbou taky nežili a ani jsme neměli tu možnost - náš byt byl volný a komplet zrekonstruovaný až asi 14 dní před svatbou. Dnes jsme manželé asi 3 měsíce a musím říct, že to klaplo a funguje to zatím skvěle. Nicméně popíšu ti klidně několik katolických párů, kde se normálně nenávidí a řežou, ale rozvod je pro ně nepřípustnej a tak v těch sračkách setrvávají, ačkoliv to mohli krásně odhalit před svatbou. Moje sestra je toho příkladem, takže mi věř, že o tom něco vím a ačkoliv v Boha tak nějak taky věřím a s křesťanstvím sympatizuju, tak si myslím, že bydlení před svatbou je něco jako příprava, kterou by měli oba projít. Nebo taky nemusí, to je jejich věc, ale jestli mi něco normálně zvedá kufr, tak pokrytci, co souloží na tajňačku někde u maminky v pokojíčku, ale zkusit si něco tak důležitého, jako je společný život považují za nepřijatelné, protže se bojí názorů důchodců :-D Třeba tohle zrovna ovšem není váš případ, tak si to neber osobně, ale zapřemýšlej - život máš jen jeden, jsi hodně mladá a manželství nejsou jen radosti, ale taky hromada starostí a pořádná dřina... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, děkuju všem za rady. Jen bych dodala, že přítel neodmítá bydlení kvůli důchodcům apod, spíš žil hodně dlouho sám a teď má spíš strach, protože je to veliký závazek. Nicméně dnes zabojuju a zkusím si s ním o tom v klidu promluvit. Díky všem! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
allegria: jsi mi připoměla seriál Griffinovi - v jednom díle je,že není dobré mít nemanželský sex tak začli souložit do ucha :-D ono to takhle zní divně ale ten díl opravdu stojí za podívanou :-D já by jsem do svatby bez společného bydlení nešla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsme toi konečně vyřešili hurááááááááááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luli, jak jste to vyřešili? :-) Už se stěhuješ? Jinak všem hlásím, že sem pořád 2v1.. :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nene, zatím se nestěhuju, ale už se to začalo hýbat a na jaře už budu bydlet jinde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luli: Gratuluji! :-)
Odpovědět
Ahojky můžu se přidat mezi vás?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky wampy, kolikpak ti je? Budeš se vdávat? :-) Vítám tě 8-)
Odpovědět
lulinka005: ahoj:) je mi 20, teda 29. mi bude 21:) a vdávat se budu 10. července 2010 :-) a už se nemůžu dočkat. Děkuju za přivítání:))))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme na tom stejně, taky je mi 20, ale 21 mi bude až v květnu. My termín ještě nemáme, ale bude to nejspíš konec října, či začátek listopadu. ;-)
Odpovědět
a abych doplnila nějaké ty informace:) s přítelem jsme spolu rok a půl, pár let před tím jako přátelé a je o rok starší než já. Sdílíme spolu velkou zálibu a to karate. Máme společné dva pejsky a kocoura:) Od březnu 09 spolu bydlíme a hospodaříme a zatím se nám to docela i daří :-D No a teď nás čekají pvní Vánoce v našem domečku a moc se těšíme..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super, gratuluji. My jsme spolu něco přes rok a přátelé jsme byli jen chvíli. ;-) Bydlet spolu začneme na jaře a taky se moooc těším :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?