Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
cau holky..jeje to je novych tvari..vsechny vitam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
roztrhl se s námi pytel. :-)
Odpovědět
no to jo :-D
Odpovědět
peto prijdes a hned si na me zacnes stezovat, jo? :-D :-D odkaz poslu ;-) tak ty pilne pracujes, kdyz nestudujes?a co tvuj chlap studuje, ze se porad uci :-D
Odpovědět
ahoj butt
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme se styděly přidat se :-N né vážně, před dvaceti lety se na ten věk okolo 20 nikdo nekoukal. Dnes to není ,, normální ", jak říká okolí :-) Jinak co Vánoce holky ? :-) Já dneska dostala prvního ježíška :-D Přítelmi přinese večer novou mp3, abych měla co poslouchat až teď budu jezdit do školy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holčiny! :-) Zítra bude zase akce - Piškotek jde na stříhání. Nechce se nechat česat, rošťák jeden a zacuchaly se mu chlupy na bříšku. Je to dlouhosrsťák... Doufám, že vše zvládneme bez úhony :-N ...před dvaceti lety - kdo nebyl v 18 v chomoutu, byl divnej... :-D
Odpovědět
To je pravda... před dvaceti lety to bylo jiné...
Odpovědět
Profilova fotka
butt: fotky moc hezký, měla si celkem neobvyklé šaty, a moc se mi líbila kytička, :-) Manžel studuje zemědělku. Jinak dnes v noci odjíždím do Maďarska do lázní. Taková druhá svatební cesta :-) Ale jen na 4 dny. Takže v pondělí ahoj ;-)
Odpovědět
irenko:nasi kocky strihaji samy, pze ma taky dlouhou srst a nikdo ju necese :-D tak drzim palce, at strihani prezijete :-D jinak holky to srovnani s dobou pred dvaceti lety..ja se vdavali driv, nez moje mamina :-D peto, dekuji ;-) ja jsem nechtekla ani bily ani dlouhy saty, ale muj chlap chtel za kazdou cenu klaiscky, tak jsme udelali kompromis :-D lazne si uzijet, zavidim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak mě všichni s těma Vánocema ignorujou :-D =-) No, dřív teda, aspoň mluvim tedy za své okolí, se vdávali tak brzo, protože byli v očekávání :-) To by pro mne nikdy důvod ke svatbě nebyl. Vidím, jaký to mělo dopad na rodiče .. to je samé ,, kdyby ses nenarodila, tak jsem mohl jít na vysokou " nebo ,, mohli jsme cestovat " :-S Jsou sice furt spolu, ale dopadlo to tak, že za celých 18 let, co jsem u nich žila, jsem je neviděla ani jednou, že by si dali pusu nebo se chytli za ruce |-| A taky takový poznatek ..Dřív bylo zvykem, že lidé se k sobě nastěhovali až ve chvíli, kdy se vzali, ale já s přítelem už nějaký ten pátek bydlím, máme společné konto v bance, společné výdaje, psa .. prostě dávno žijem jak v ,, manželství " tak proč některý lidi, když slovo svatba vyslovím, tak dělají, jak když mi to rapidně změní koloběh všedního dne ? :-D
Odpovědět
Ahojky holky, teda vás taky přibylo......vypadá to, že se to tady zase rozjede....... veru: jak píšeš, my spolu taky žijeme, už tři roky a manželé jsme měsíc a půl.....a je to pořád stejné a ještě lepší.... a co se týče rodičů, tak naši jsou asi v dnešní době výjimkou, ale chodili spolu půl roku, pak se vzali a nastěhovali se k sobě a v životě jsme je s bráchou neviděli se pohádat a pořád se mají rádi, tráví spolu rádi čas, drží se za ruce, dávají si pusu a jde vidět, že jsou spolu šťastní.....to je takový můj model a vzor, jak bych chtěla, aby vypadalo moje manželství taky......a před jejich výchovou taky smekám, protože dětství jsme měli nádherné......
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky!!!!!!!!!!!!!!!§ Venku chumelí!!!!!!!!!!!já jsem jela do práce krokem a podělaná až za ušima :-S Jinak se přidávám do debaty..u nás je to po svatbě taky krásnější:-)žili jsme před svatbou spolu 4 roky takže se nic nezměnilo...jo jen že čekáme miminko...tak to asi trochu změna bude ale moc se na něj už těšíme :-D :-D
Odpovědět
sandule: ahojky, to je dost, že se taky ukážeš.......u nás naštěstí ještě nesněží, jen prší a je zima.....dva stupně......ale jsme s manžou doma u krbu, tak je nám dobře......
Odpovědět
Profilova fotka
taggy .. přesně tak bych to chtěla mít taky :-) U nás v rodině je vzor babička s dědou. Babička to sice s tou správnou rodinou až moc přehání ( do teď brečí že jsem se přestěhovala do jiného města ), ale to jakej má vztah s dědou .. to je prostě nádhera. žijí spolu 50 let a furt se vodí za ruce a dokazují si lásku. Vím, že občas je to stálo hodně sebezapření,kompromisů a nervů .. ale stejně to je krásný. A vím hlavně že ten vztah je moc upřímný, jednou mi babička řekla ,, to kdybych jen jednou zjistila, že se děda i jen políbil s jinou ženskou, tak už by měl kufry za dveřma! A to ať mi je kolik chce!" :-D Přesně s tím souhlasím, co vy ? :-)
Odpovědět
san ty jeste zijes? :-D :-D :-D :-D :-D jak se s miminem mate?jste v poradku?kdy mas vlatsne termin? :-D veru ptat se na vanoce v polovine rijna je proste ujety:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Butt .. hele když vidim ty obchoďáky tak ani ne .. krom toho příbuzenstvo už mě bombarduje dotazama typu ,, a co chcete k ježíšku ? " :-D
Odpovědět
veru: tak jim řekni, že mimčo......
Odpovědět
holky tady to teda ozilo:-)no konecne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taggy :)) ne to ne .. v naši situaci si to nemůžeme dovolit :-) ale chtěla bych .. zavídím Vám,který už máte nebo jste v očekávání :-) Jinak taková odpověď by s našima asi švihla :-D
Odpovědět
No, ptát se na vánoce v polovině října by bylo ujetý, pokud by byl podzim a ne padal sníh... a že ho teda přibývá... stále sněží a ještě nepřestalo... Moji rodiče jsou mi taky vzorem... chodili spolu půl roku a teď budou slavit 25 let... mají se rádi, nehádají se a je jim spolu dobře... Člověk nikdy ale neví jak to dopadne... mě krachl vztah po 3 a půl letech, teď jsem s přítelem něco přes rok a termín svatby je skoro na naše druhé výročí... občas se chytnem, ale i přesto víme, že chceme být spolu a proto se berem...
Odpovědět
veru: aha.....my teda ještě nemáme a ještě ani nejsme v očekávání, ale už moc chceme a moc se těšíme, až budem taky těhu.... a tu odpověď jsem myslela ze srandy - ať zažijí trošku šoku.....
Odpovědět
takze kdyz snezi, tak vanoce prijdou driv? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ježiš ne, ale tak jen jsem chtěla vědět, jak to máte vy. Znám lidi, co už od září mají všechny dárky pohromadě. =-)
Odpovědět
veru :-D :-D to byla reakce na kotatko ;-) ja vanoce resim vetsinou az v prosinci :-D a nikdo se me nidky nepta, co chci :-D
Odpovědět
zadnej nocni ptak tu neni??
Odpovědět
zdarec drbny, kde jste,??? já měla dneska nakupovací mánii.......
Odpovědět
taggy ahuuj..copak jsi nakoupila? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Kocour i my jsme přežili stříháníčko... Ale nikdy více :-) Vánoce? Pomalu a jistě během roku něco nakupujeme ;-) Jináč děti ve družině mají tendenci (při tom sněžení), vyrábět vánoční přáníčka a malovat mikuláše a čerty. Musím jim to rozmlouvat :-D
Odpovědět
car: asi 25 bodyček :-D :-D :-D :-D za super cenu, to jsem jim tam nemohla nechat......... irenka: ahojky.....ještě že my máme kocoura krátkosrstého, stříhat bych ho teda nechtěla.....a co to je za rasu? a s dětma si užiješ teda.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?