Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
no agu,plne chapu...taky furt vaham v cem chodit a co mam nakoupit ]-( .no cas ukaze-teda pupek :-D uz jsi asi pryc...a ja musim jit varit...nejak dneska nestiham....a jsem od rana v peknym fofru..paa
Odpovědět
Profilova fotka
já se byla naložit do vany pač mě ty záda se uvolní jedině ve vaně :-N =-) =-) =-) =-) a pudu se asi koukat na tv .....Jouza chce namazat pupek a bude si se zvířetem povídat :-D x-)
Odpovědět
Ahojky drbny, kde jste?
Odpovědět
Profilova fotka
já sem híííír x-) dneska je mi dobře pač sme byli u dr s těmi ledvinkami a je to OK tak mám radost velikou x-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Dneska jsme byli s naším kocourkem na kastraci, tak jsem trpěla za něj... Ale už začíná cestovat po bytě a i papkal, tak snad to bude ok :-)
Odpovědět
agu: ahoj, tak to je paráda, že je to OK........a co mimišák, nezlobí? ahoj irenko: máme to taky za sebou, máme rok a půl starého brita, a kastraci zvládl....sice narkozu vyspával celý den, ale ranka byla hned zahojená a byl ok....
Odpovědět
agu,gratulace...super zpravicka ;-) ahoj zensky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taggy ten malý terorista ve mě :-D :-D :-D nééé ten přece nikdy nezlobí :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky....uplně se mi ulevilo když pan dr řekl že ledvinky jsou už naprosto v pořádku a že máme konečně i viditelný žaludek x-) x-) x-) x-) x-) Jouzovi dokonce hrkly slzy do očí x-) x-) x-) fakt sme byli a jsme mega šťastní x-) x-) x-) sice se zase nepodařilo natočit ten 3D/4D Utz pač zvíře se zase otočilo tak blbě že to prostě nešlo, mrzí nás to , ale v tenhle moment je pro nás nejdůležitější že je mimišák ok a zdravej x-)
Odpovědět
agu cert vem video...hlavne ze prcek je zdravouckej... ;-) ..jsem mooooc rada....a vy musite skakat radosti do tropu mozna litat,kdyz z vas spadnul ten mega balvan
Odpovědět
Profilova fotka
car tak tak :-D x-) x-) x-) x-) pro nás je to teď to nejdůležitější x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
agu tak to pro kazdyho rodice ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
a co jinac??
Odpovědět
Profilova fotka
car jinak je mi už zase trochu líp tož uvidím jak mi bude dál :-N
Odpovědět
agu...za chvilku uz jen nadherne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to doufám :-D x-) x-) x-) ne určitě bude x-)
Odpovědět
agu..urco..ikdyz obcas ti to bude pripadat des bes :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car proto mám Jouzu :-D aby se postaral a kdyžtak mě utěšil x-) :-D
Odpovědět
taktak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) x-) x-) x-) no jo můj brouček x-) teď mi tu říká že sem anděl s ďáblem v těle :-D :-D :-D to sedí :-D :-D pač ten malej terorista je vážně ďábel
Odpovědět
agu,jeste ze dneska se delaj ruzny plastiky-ze pak i ty rohy muze zamaskovat :-D aby ho hned kazdy neprokouknul
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak tak :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
mam na neco chut :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car já taky :-N ale už sem snědla párky se sýrem (opět) a pistáciovou deli :-N :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se nesměj ještě uvažuju nad palačinkama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no nic jdu do vany a pak se věnovat jouzovi pač tu cosi zase naznačuje :-N :-D =-) x-)
Odpovědět
agu,dobrou :-D
Odpovědět
irenko:vy jste teda trapici zvirat :-D :-D proc jste ho kastrovali?my vzdycky meli kocky jen na vesnici a tam se kocouri nekastrovali, pze to nam bylo jedno, ze nedke dela kotata :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?