Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
butt,a zadnny botky favoritky??
Odpovědět
taggy:jasne, kazde nam zalezi na necem jinym ;-) carcu:ono hlavne zalezi, jak mi sednou..takze zatim nemam favoritky a uvidim v obchode... :-)
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D holky zas tu je mrtvo,coz
Odpovědět
caru dost ]-(
Odpovědět
butt: tobě hlavně na tom praseti, že? :-D
Odpovědět
taggy:treba :-D konkretne u te kytky mi to pripadnou strasne vyhozeny penize a uzijes to jen chvilku, takze pro me to je zbytecnost :-D :-D :-D
Odpovědět
jeee holky prase...to bych si taky dala.....
Odpovědět
carcu zacinaji se mi sbihat sliny :-D :-D
Odpovědět
butt: ale já si ji chci třeba usušit na památkku......a taky mám kytky moc ráda, teda růže..... mně zase ty boty připadají vyhozené peníze, protože já teda bílé boty takové nikam jinam nosit nebudu....
Odpovědět
taggy vsak ja ti to neberu ;-)
Odpovědět
butt...no mnam...radsi pssst holky tak se nedohadujte,dyt kazda je jina a udela si to po svym
Odpovědět
carcu:my se prece nedohadujeme :-D
Odpovědět
Článek se načítá
carcu: my se nedohadujem.....jen si píšem svoje odlišné názory... já si myslím, že je to úplně všechno fuk, důležité je, že se vezmem, ne jakou budem mít kytku nebo boty....a prase :-D
Odpovědět
taggy:nesouhlasim :-D :-D bez prasete to nejde :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
taggy,souhlasim :-D butt....no proto :-D
Odpovědět
butt: my prase mít nebudem, jedině nějakého ožralého hosta, ten bude možná vypadat jak prase.... :-D
Odpovědět
taggy:to se taky pocita :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D butt....a co planujes na zitra??
Odpovědět
carcu du na soud kvuli skole, pak asi obejdam postel a matracky a juknu na boty a pak jedem s jarkem k jeho rodicum :-) a jake mas plany ty?i
Odpovědět
ja prai,dojit ete neco zaridit a pak jdu ke kamosce a cvicit :-D :-D :-D :-D a co jak se tesis na rodice??to se zas bude pit,vid
Odpovědět
carcu teda vidim, ze te ten sport chytil, jeste jsi z toho neumrela? :-D :-D jo v pohode tesim :-) tam se pijde furt :-D ale teda beze me :-D :-D
Odpovědět
butt.ty jo taky se divim ja antisportovec,ale fakt mi to bavi :-D
Odpovědět
carcu:to je strasne super ;-) az mam vycitky svedomi, ze bych taky neco mela se sebou delat...
Odpovědět
Ahoj holky, kde jste kdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Kukuč :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy, pěkný botičky ;-)
Odpovědět
Ahoj sestri, díky.....narazila jsem na ně úplně náhodou, ani jsem na ně nešla cíleně, ale líbily se mi, tak jsem je zrovna koupila.... Jak se máš? Já mám dneska volno, za chvilku mi dojede kámoška....
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy, to je nejlepší ;-) Já se mám fajn :-) Jsem v práci, ale vě dvě jdu domů, jedu s mamkou do jednodho obchůdku se spodnim prádlem pro nějaké svatební prádýlko a pak jedeme do Prahy shopovat x-)
Odpovědět
aha, tak to je fajn, to si užij....taky jdem s kámoškou vyrazit po pár obchodech a na kafčo.....
Odpovědět
Profilova fotka
Chjo, tady je nudááá :-N Měj se fajn
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?