Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasný, že nejsme žádný béčka, musíme to nějak dát! :-D Já jdu chrnět! tak pa pa pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně,že to nějak dáme,když už mi chybí takový kousek,tak to přece nevzdám!!! papa
Odpovědět
Ahoj dámy, kde se flákáte?
Odpovědět
Jé ahoj aquaverde já jsem tě tu našla náhodou taky chodím na MK na "KDY SE OBJEVÍ VYSNĚNÉ //" ale my jsme se tam ještě neměli tu šancy potkat.Teda to je náhodička.Moc Ti závidím že už máš v bříšku prďolku.Snad se taky brzo dočkéme.A už Ti je líp?Tak se opatruj mamino a sejdem se kdyžtak tam :-) Ahoj a krásný den vám všem.
Odpovědět
ahoooooj holky....kdepak vsichni jste ]-( jsem prisla,tak se sem nikomu nechce,co ]-(
Odpovědět
ahoj carcu....taky čekám, kdy sem někdo přijde a nic....akorát jedna slečna nám přišla říct novinky o agu..... :-D :-D
Odpovědět
taggy...vid :-D ja jsem z toho uuuuuplneee prekvapena :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a japak je??vcera jste toho zas nadrbali vid..nojo kdyz jsem tu tak vsichni zdrhaj
Odpovědět
carcu, já tady včera večer moc nebyla, protože jsem měla moc práce...ale po dlouhé době se ukázalo aspoň víc holek.....
Odpovědět
taggy..to bylo tim ze jsem tu nebyla ja,vis :-( a copak milacek,pise?
Odpovědět
Ježíši holky řekla jsem snad něco co jsem neměla?Snad to nebylo nic tajnýho.Já se vždycky do něčeho dostanu.Už radši mlčím.
Odpovědět
lada: buď v klidu, pro nás to nic tajného není, akorát agu zakázala tady o tom psát veřejně.....
Odpovědět
Tak to se Agu moc omlouvam.To jsem nechtěla a ani nevěděla.Dá se ten můj příspěvek nějak smazat?Já tu nejsem zase až tak zběhlá.Moc dlouho tu nejsem. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
lada 23...ale i tak te vitame :-D :-D to se stane
Odpovědět
Děkuju vám.My taky uvažujem o svatbě a tak jsem k vám zabrousila se podívat.Nevím teda jestly patřím mezi nejmladčí nevěsty (je mi 23) ale každý mi říká že mám ještě čas na vdavky.A to kdyby věděli že se snažíme o mimi.To bych teprve nechtěla slyšet.
Odpovědět
lado,ja jsem jeste mladsi,uz vdana a miminko zkousime :-D a tech kecu jsem si vyslechla...a o zkouseni temer nikdo nevi
Odpovědět
Tak to gratuluju carculko!A jak dlouho se snažíte?My od začátku roku.Zatím ale nic.
Odpovědět
ja vysadila HA pred mesicem ,cekali jsme az se nastehujem do baraku
Odpovědět
Jejda tak to už můžeš mít taky klidně mimíska v bříšku :-) Tak Ti přeju hodně moc štěstí ať vám to hned vyjde!!! :-)
Odpovědět
dekuju :-D :-D vam taky....a kdy chcete svatbicku??
Odpovědět
No my přemýšlely tak po létě.Třeba září nebo říjen.Ale to už máme nejvyší čas se rozhoupat. :-N
Odpovědět
no to teda sakra... :-) ono to pak leti
Odpovědět
No a když nebude volný termín tak jaro taky není špatný.Záleží jak mimískovi se bude chtít do bříška. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj lado,vítám tě mezi nás.No teda jestli se ty nepočítáš mezi nejmladší nevěsty,tak jsem já už stará baba (o rok a skoro půl starší než ty), navíc než se vdám já (musí být napřed s kým,že),tak budete všechny mít děti :-) svatba teď není to,o co se starám,ale ráda si přijdu s holkama sem pokecat :-) jinak ahoj všem ostatním ;-)
Odpovědět
lada,no my doufame ze se mu bude chtit k nam co nejdriv.....a drzim palce i vam ;-) my meli svatbu v listopadu....auz vis jak bys ji chtela teda chteli
Odpovědět
taaaagyyyyy kam jsi zdrhla ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
princeznicko děkuju za uvítání :-) U nás taky právě svatba není úplně to nejdůležitější.Jen jsme o tom tak mlivili.Půjdem se podívat na matriku na volné termíny a něco vymyslíme.Já bych už raději než svatbu měla mimíska v bříšku.
Odpovědět
carcu: sorry, makám...a nestíhám......
Odpovědět
carculko už mám něco málo zkouklýho a "projetýho" tak uvidíme co si z toho nakonec vyberem. ;-) Tak já jdu vařit holky.Zas někdy nakouknu.Mějte se zatím hezky a ahoj. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lada,držím palce,ať vám to všechno vyjde :-) odkud z Prahy jsi?
Odpovědět
ahojte holky :-) a vitam novou tvar ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?