Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛

• carcu ze ty chces na zadek? 😃

• takhle na dalku??tak delej 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃

• Sponzor fóra
  • 😃 😃 😃 plac plac plac 😃 😃 😃

• pro dnesek uz jdu pd pc, tak preji dobrou noc, pa!

• to teda bolelo butt 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛 😃 😛

dobrou butt

• 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 sem dobře nebo sem vlezla vedle k chocholouškovi 🤔 🤔

mmt jdu kouknout zda sem se nesekla 🤔

• ha tak sem dobře 🤔 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• sem myslela že už budete zavřené a vono nic 😕 🤔 😃

• přiznejte se dobrovolně čím ste ty adminky uplatily hmmm?? 🤔

• no nic já povalím 😎

• zdarec agu, už je ti dobře??

• 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵 😃 😵

• jééé taggy 😵 jj je mi líp 🙂 zítra jdu k dr tak uvidíme zda mi bude uplně bájo 😃 nebo ještě hůř 😴

• agu ty nam snad zavreni prejes, jo? 😠
    dobre, ze ti je lip 😉 a zitra nas nezapomen informovat!!!budu na tebe myslet 😉

• Sponzor fóra
  • butt samo že nepřeju 😃 😕 🤔 to bych si nedovolila

butt neboj hned jak to pude písnu ale asi až odpo 🙂 Leda že by ste mi některá dala číslo na mobil a já bych vám písla 🙂

• agu no proto 😉
    myslim, ze to do odpoledne vydrzime 😉

• 🙂 🙂 🙂 oki 🙂

• ale ne že budete napjaté jako kšandy 😃

• to stejne budeme 😃

• butt mě je to jasné 😃

• ne budu se snažit co nejdřív dorazit 😉

• koukam, ze jsem si vcera nevsimla jednoho dotazu 😃
    carcu, siti po tom vsem uz neni zas tak strasny..problemy jsem nemela, jen jsem si jeste hodne dlouho nemohla sednout na zidli 😃 epi se nebojim, vim ze by mi pomohl, tak to rada risknu.. 😉

• tak na mě zítra mezi 9-10myslete ju? 😵

• agu v poho, my se pokusime to prezit 😃 a myslet budeme intenzivne 😉

• butt tak zase tak intenzivně ne pač nemusím mít škitavku že jo 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃 ja to umim jenom intezivne 😃

• ahoj agu,konecene ze ses ukazala...zitra budem drzet palecky...a hned nas informuj 😃

ahoj holky je tu nekdo??

• agu: a s čím jdeš k doktorovi? kvůli tomu, co si myslím??

• kde zase jste všechny??
    mimochodem, tea nám slíbila fotky ze svatby a už víc jak dva týdny se nic neděje.....

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů