Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
carcu: jj, my máme taky jen v počítači a na cédéčkách, ale připadá mi nanic, že máme od moře stovky fotek a žádná vyvolaná....tak v úterý budou, už se těším... jinak my jsme dneska měli česnečku, děláme takovou speciální bramborovou, a toho se můžem ujíst..... jdeme si pustit asi nějaký film, včerejší den i noc byla náročná, tak to musíme dneska dospat..... a co se týká přijímaček na výšku, dělala jsem je taky v riflích, asi by mě ani nenapadlo se nějak spešl oblíkat.....byli tam tak všichni....
Odpovědět
a opravil?? :-D
Odpovědět
taggy..ja jsem rekla terce,ze bych se oblikla eco mezi,ne uplne elegantne ale ani ne sportovne...jinak jsem ji taky rekla,ze nevim,ze jsem u nich nebyla tak jsem to neresila
Odpovědět
cacru ja na nej vzdycky zamrkam a on to opravi :-D sikovnej je :-D ale druhyho kolegu vzdycky otrabuje, kdyz po me musi neco spravovat ]-(
Odpovědět
teda to je ale hodnej kolega,a ten druhej nebere na tva ocka??
Odpovědět
carcu:nebere ;-( mam to tezky, ze? :-D
Odpovědět
no bud rada ze bere aspon ten jeden to ti snad saci ne...a hlavne ze bere zenich(vem si kolik holek chce svy chlapy dostat k oltari a nedostanou je tam)
Odpovědět
carcu:jenze ten hodnej tam byva jen v patky ;-( jj to mas pravdu s tikm zenichem.jsem s nim zrovna dnes resila, co na jeho svtabu rikaji chlaoi v jeho okoli..jakoze kdyz holka rekne, ze se vdava, tak holky vetsinou zavidi, ze se ji povedlo nekoho uhnat :-D :-D :-D tak me zajimalo, co na to rikaji chlapi :-D a pry nic, asi jim je blby ho do oci litovat :-D :-D
Odpovědět
no chlapi :-D
Odpovědět
jj :-D :-D :-D
Odpovědět
máme v nevěstách zlínského kraje, jednu holku - elenore, chodí občas i sem....a ta se vdává už zítra holky.... x-)
Odpovědět
taggy jj vime, nedavno tu byla a rikala nam ;-) zavidis? :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
nene, butt: nezávidím....já se těším na ten náš termín, potřebujeme moc krásné počasí, což sice teď je, ale nemáme boty ani prstýnky....tak bysme teď stejně nemohli..... a ty? a co vůbec ty tvoje šaty, kdy ti mají dojít??
Odpovědět
taggy si z tebe jen utahuju ;-) satky by mely prijit asi na zacatku pristiho tydne, tak jsem zvedava :-)
Odpovědět
jj, vždyť já vím, že je to sranda.... pak se těším, až se v nich vyfotíš a hodíš je sem.... my se byli dneska stavit v tom zlatnictví, kde jsme si vybrali prstýnky, byli jsme se na ně ještě jednou mrknout, shodli se, že se nám fakt líbí a v pondělí je půjdem objednat......tak už se těším, svatba se velice blíží.... :-D
Odpovědět
taggy:a proc jste je neobjednali uz dneska? :-D fotku satek urcite hodim ;-) ja se taky tesim na to svatebni prase :-D
Odpovědět
butt: protože jsme se tam stavovali jen tak, když jsme šli po městě a neměli jsme s sebou to zlato..... ty jsi žrout co? já se těším nejvíc na obřad a pak na tu zábavu, jestli tam teda bude....
Odpovědět
taggy:aha :-) jj ja jsem zrout strasnej, kdybych nemela dva dny maso, tak asi umru :-D :-D a popraseti se nejvic tesim na frgaly :-D
Odpovědět
butt: :-D :-D :-D ale ne, já taky ráda jím....a nejlíp hodně a večer....ale pořád se mi nedaří přibrat....potřebuju se dostat na 48 kilo aspoň, a pořád mám 44 a nejde to nahoru a nejde.....už nevím, čím se mám ládovat....
Odpovědět
to je strasne zajimavy, jak kazdej mame uplne jinej matebolsimus...a co nejakej sport?aby se ti zvetsily svaly? :-)
Odpovědět
sport????? tak to fakt ne,....nejradši ležím u TV a můj pohyb je tak vysávání....jen občas vyrazíme na brusle, ale sportovat mě nebaví..... :-p
Odpovědět
taggy tak si pak nestezuj, ze nemuzes pribrat :-D sport je dobrej jak na hubnuti, pac vypotis tuk, tak na to, abys pribrala, kdyz zadnej tuk nemas ;-)
Odpovědět
butt: tak radši nebudu mít tuk :-) :-) mizím, jedeme ven...zatím paa
Odpovědět
taggy pa ;-)
Odpovědět
hola hej, je tu nekdo? =-) :-D
Odpovědět
ano ja zavislak na pocitaci se hlasim :-D ahojky ;-)
Odpovědět
ja tez ahojky ;-) :-D tak mam za sebou dneska prijimacky na VS :-D
Odpovědět
Ahojky kočky, jak se daří a co je nového??
Odpovědět
a coooo?jakej mas dojem?a na jakou vysku to prijimacky vlastne byly?
Odpovědět
ahoj treisi ;-) butt bylo to na humanitni fakultu UK a covece pocity dobry, prislo mi to hrozne jednoduchy :-D coz je divny, asi to mam spatne :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?