Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
maja, ma to nekdo kliku...my se asi podnajmu hned tak nezbavime...ikdyz na druhou stranu, vyhovuje mi vzdalenost od rodicu (vsech) tech 100 km a vic a vidat se jednou mesicne :-D
Odpovědět
majatob, joo, tak to je vesele oznameni .. i kdyz kdyby byla prilezitost, mozná bych to taky tak udelala ... ale doufejme, ze ondras me podrzi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Butt, já si říkala, že ti to ulehčím a zeptám se.. :-D já to nemyslím nijak zle, jen sem prostě zvědavá.. :-N :-D Majo, teď sem 8tt, fotky byly vyjímečně hodný, ale já od Vánoc něco zhubla, takže to bylo docela dobrý, ale už zas kynu.. :-D ale teď se hlady trápit nehodlám.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt, no tak druhy ditko bude asi min prekvapivy, tak uz to nebudeme tak hrotit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci, ja jsem pribrala 16 kg ;-) a uz jsou daaavno pryc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já zas chtěla oznámit těhu 1.dubna, ale nakonec sem si test udělala až 2.dubna, sem si říkala, že by si ten test ze mě mohl udělat srandu.. :-D Majo3, tak to máte super, že bude kde bydlet.. :-) A přítel už nestuduje?
Odpovědět
majatob, no reknu ti, já to budu mit od mamy cca 30 minut busem a pak tramvajkou, coz je taky na jednu stranu dobry, jelikoz se za ni budu moct stavovat a hlavne vetsinu kamaradu mám z velmi blízkeho okolí meho soucasneho a zaroven minuleho bydlista, takež se za ni budu obcas jezdit :-) ...
Odpovědět
luci ja su taky pekne zvedava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja, no jo, ale ty si dovedes predstavit bydlet nadosmrti hned vedle tchyne a tchana? :-N ja to mam k nasim hodinu ve vlaku a k martinovym 5 hodin vlakem :-D idealni...ale mam je vsechny hrozne moc rada, to zas abyste si nemyslely, ze ne.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nj, Majo, ty seš takový vychrtlina.. :-D Ti závidím.. :-D Majo3, přítelovi rodiče už to vědí?
Odpovědět
Profilova fotka
proste jde o to, ze nas vzdalenost donutila osamostatnit se ve vsem...prispivaji nam teda na studia, ale to by davali aj kdyby jsme byli svobodni a bezdetni...jinak jedeme pekne sami za sebe a nikdo nam do niceho nekeca... :-D
Odpovědět
Jo, to je mame vsichni moc radi :-) No jen je nekdy tezke se jim zavdecit ...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak nějak, já mám teda mámu i skorotchánovce kousek, ale v jednom baráku bych s nima nebyla ani za nic, ale s tím se dá ještě něco dělat, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci, to jo, tos me nevidela pred porodem, byla jsem jak rozplizlej livanec :-D :-D :-D a ani ted neni postava idealni, tak se snazim aspon semtam trosku posilovat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no me prijde na samostatnym bydleni nejdulezitejsi to, ze si i ti rodice uvedomi, ze uz zijete vlastni zivot... :-)
Odpovědět
Luci777, nene, chceme to rict v jeden den mym i jeho rodicum ... at to máme z krku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale jako obcas by se hlidani siklo, to zas jo...no proste si nektery veci musime odpustit... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja, a co kdyz budou proti?
Odpovědět
Profilova fotka
maja: vezmete se i proti jejich vuli?
Odpovědět
majatob, no co muzou delat, oni pocitaji s tim, ze se sem budu stehovat, takze snad to zase takovy velky problem nebude ... teda alespon doufam, ale s jeho maminkou sjem si docela sedly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majo3, ale tak to máte co dělat, být váma, tak to taky udělám co nejdřív, aby se z toho stihli aspoň trochu vzpamatovat.. :-D Ty teď budeš maturovat? Asi si to už psala, viď? :-N Majo, ale tak před porodem se to dá očekávat,ale teď seš hubeňour! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja: to je fakt, nemuzou delat nic..jen si muzete docela snadno rozhazet vztahy a pak bych teda to souziti nechtela videt... :-| ne, koncim se stouranim, su dnes prehnane kriticka...a pritom ja jsem se taky nikoho na nazor neptala a zaridila si zivot po svym, ze? :-D
Odpovědět
to moje mamka mi od 16 rikala, ze se tesi na mou svatbu a na vnoucata, takze tak prekvapena nebyla :-D ale i tak jsem byla zvedava, jak budou nasi regovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě přítel požádal o ruku už před 2 rokama a kousek a když sem tenkrát mámě naznačila, že bysme se vzali a viděla sem, jak je proti, že sem se asi úplně zbláznila, tak sme to nechali být, přeci jen si tu rodinu rozhádat nechci, teď už sem do toho šli s tím, že se jim to nemusí líbit, ale sme spolu dlouho, bydlíme spolu, takže to musí nějak vzít, ale vy, Majo3, se znáte krátce a navíc ste strašně mladý! Ale samozřejmě, je to váš život.. :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D luci, jj, taky jsme to hlavne kvuli rodicum puvodne o rok odlozili...ale pak jsem otehotnela a odlozili jsme to o dalsi rok....
Odpovědět
Luci777, budu maturovat za rok, tak doufam, ze to taky dopadne dobre. No nic, loucim se s vami, mejte se tu pekne a nejak se zase prihlasim cusaaak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, tak mimi byl možná ještě větší šok, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja, ale nemyslela jsem to zle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci, ha ha, no to teda byl... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majo3, doufám, že sem tě nějak nenaštvala, ale sem jen upřímná.. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?