Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
treisy-psst
Odpovědět
car jo aha :-D já su huba ukecaná :-N
Odpovědět
kdyžtak budem nejmladší nevěsty 2
Odpovědět
ale je tu ted naky mrtvo,vid kdepa se vsichni schovavaj
Odpovědět
i nejmladší nevěsty stárnou :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj taggy,co vcerejsek??
Odpovědět
Holky, skolu hotovou jeste nemám. Ano i já si uvedomuji, ze je to velmi brzy :-) S pritelem se zname neco malo pres rok ... predpokladam, ze vas to natolik zaskoci, ze uz ani nebudete na tento prispevek reagovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja, co by ne? me Martin pozadal o ruku po 8 spolecnych vikendech a jsem mu na to rekla ze jo... :-D ale nakonec jsme dali prednost diteti, takze svatba bude az ted... :-D jakou delas skolu?
Odpovědět
maja mě nezaskočíš,já s přítelem jsem sice přes tři roky ale 18 mi je 12.července a svatbu mám v říjnu,jsem ještě mladší než ty a školu taky hotovou nemám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ehm...mame tu vubec nekdo hotovou skolu??? :-N
Odpovědět
majo,jakou delas skolu??ja se v davala tesne pred dvacatinama
Odpovědět
maja já nemám hotovou ani střední a holky už dělají některý výšku,ne? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
holky uděláme sraz poo mejch narozkách a oslavíme je :-D už budu legální nevěsta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
trei, taky jeste nemam dodelanou stredni... :-D teda letos ju snad doklepu (mam ju na 6 let)... :-D :-D
Odpovědět
Delam zdravku a po dokonceni bych se chtela venovat herectvi, takze DAMU :-) Me ondras pozadal o ruku asi po pul roce a já taky rekla ano :-) Nicmene ted me jeste ceka mamincina reakce :-) Tak to totiz jeste stale nevi, psyhcicky se na to pripravuji uz asi dva mesice, ale predpokladam, ze v budoucich 14 dnech to praskne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja, neboj, ona to nejak rozdycha :-D tak herectvi, jo? :-D :-D :-D
Odpovědět
maja neboj to bude o.k. jen čekej reakci,že jsi mladá majtob já dělám 3letej obor 3.rok a to jsem v druháku :-D
Odpovědět
majo nebuj,chvili bude prskat a kdyz zjisti ze nic nezmuze bude v poho... jojo a priprav se na reakce jak rika treisy a i od lidi,ale pak si zvyknou,ale ze zycetku mi to taky stvalo
Odpovědět
Profilova fotka
trei, jak to? ja jsem uvazovala loni o preruseni, ale byt na jedne skole 7 let uz mi prislo moc, tak jsem prekonala poporodni lenost a uzavrela rocnik tak jak jsem mela...nastesti mi odpustili, ze jsem pres ctvrt roku nebyla ve skole a nechali me postoupit do dalsiho.. :-)
Odpovědět
majatob musela jsem přerušit kvůli nemoci
Odpovědět
a co delate vy holky -za skolu??
Odpovědět
Profilova fotka
trei, aha..
Odpovědět
já jsem na dámské krejčí,pak půjdu asi dálkově na podnikání
Odpovědět
Profilova fotka
carcu, ja delam konzervator a k tomu UP obor muzikologie
Odpovědět
ahojte holky :-D tyjo, az mi nekdo bude rikat, ze se vdavam mlada, tak mu neco vomlatim o hlavu, kdyz tak koukam na vas :-D
Odpovědět
treisy a planujete mimi?? majatob..jojo tos mi vlastne jednou rikala :-D
Odpovědět
car až za dlouho
Odpovědět
butt..ahoj..tak veca dneska padla ]-( ale jdu poprvy na fitbox s kamoskou tak mi drz palce :-D butt sprave,se nesmis dat
Odpovědět
carcu jaktoze padla? :-o ty jo jsi drsny, ze jdes na ten fitbox, budu natebe moc myslet.pak informuj ;-) a jj uz se nedam, hlavne kdyz vidim, ze se vdava vic holej mladsich nez jsem ja :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ehm, planuje tu vubec nekdo ditko krome me? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?