Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
no vstavala jsem v 7 a prijela asi po 6-jsem musela zaridit kopec veci...jo a pak jsem si na chvilku schrupla :-D :-D
Odpovědět
a zaridilas vse cos potrebovala? :-) to schruponuti i zavidim, ja se uz chystam aspon ted, dkyz jsem to pres den nezvladla :-D
Odpovědět
jojo litala jsem cely den,ale stihla jsem vsechnu praci :-D a jeste i manzovi pro leky
Odpovědět
ty jsi holka sikovna :-D
Odpovědět
butt....a tys byla dnes pilna studentka??? :-)
Odpovědět
jj celou hodinu a pul :-D :-D :-D :-D jinak jsem byla v praci a pak nedelala niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic :-D
Odpovědět
a co delas za praci butt?
Odpovědět
carcu chodim k tatkovi do kancelare a tam delam holku pro vsechno :-D
Odpovědět
:-D ale aspon praxe,ne dneska je tu mrtvo vid
Odpovědět
carcu ja jsem za to rada ;-) jj mrtvo je tady v poslednich dnech ;-(
Odpovědět
hojky holky, taky jsem tady, ale nestíhám, mám práce a práce.....přítel si už šel lehnout, tak si musím pohnout, abych mohla za ním...už jsem taky pěkně unavená
Odpovědět
ze by tim pocasim??
Odpovědět
Článek se načítá
taggy at ta prace jde! carcu asi to tak bude..to jen my tady vysedavama misto toho abychom uzivaly slunicka :-D a ja ted jdu uzivat spanku, takze dobrou noc! :-)
Odpovědět
butt..dobrou :-D
Odpovědět
brou taggy
Odpovědět
Profilova fotka
ahooj holky koukám že jdu zas pozdě co?:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky san,ze se tu taky ukazes :-) jsem tu jenom na skok,pred hodinou jsem prijela do Phy,jen tu prespim a zitra jedu na chatu za mamkou,uz se tesim.Sice budu mit co delat,ale aspon si odpocinu a nebudu zavrena mazi 4stenama :-) a jak je?
Odpovědět
sandule: ahojky ty mamino, jak je....už jsi nás opustila a chodíš jenom na koníka? a už ví o miminku tvůj přítel?
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránko :-D
Odpovědět
ahojky sestri......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj taggy ;-) Tak jak je?
Odpovědět
sestri: ale jo, docela jsem včera večer stihla dost práce, takže jsem se i vyspala a už jsem zase u počítače.....ale musím to přežít, dneska je poslední den..... a co ty, copak děláš?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ženy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy to já tu práci jenom předstírám :-S Neni co dělat. Agu čauky! Koukala jsem na ty šatky, jsou krásňoučký ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tak včera pan domácí dostal k narozkám tu masožravku...Když jsem mu řekla, že ji deně musí zalévat, tak hodil tak nešťastasdtnej obličej, až mi ho chvíli bylo líto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blondy díky
Odpovědět
Profilova fotka
iwi :-D tak to Jouza by zase byl rád pač u nás zalévá kvítka on :-D já na ně zapomínám :-D
Odpovědět
ahoj agu, jak je? sestri: tak to je fajn, že není co dělat.....já zase mám moc, takže s vám dneska moc nepokecám, jedině až večer.
Odpovědět
Profilova fotka
taggy ahojky jj dobře včera sem usla u pc :-D
Odpovědět
ahoj taggy, ahoj blondy, ahoj aqu :) taky máte za oknem tak nádherný počasí? Asi beru brusle a mizím ven, to se fakt nedá, nejít ven :-/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?