Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
;-) weru ;-)
Odpovědět
alle - ty mě čteš na půl oka, přiznej se!:-D Porodní asistentka - to musí být dost makačka, co,
Odpovědět
Profilova fotka
weru ta luteální fáze je od ovu do prvního dne ms že? =-) :-) jdu kouknout na grafy
Odpovědět
agu - doufám, žeš narazila už na doktora, který v tomhle bude důkladnější. Někteří jsou ohledně těhle věcí dost laxní:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky:-)ahoj weru co to tu řešíte? ;-)
Odpovědět
weru:to bylo jen takovy presvedceni,ze nejdriv dodelat vejsku a tak a nakonec je pro me prednejsi to mimi(a skkolu si udelam u nej)...jinak mas pravdu..nema cenu nic planovat a nebo spis se na to moc upinat..zivot je zmena,ne :-D a ply prekvapeni a je to dobre
Odpovědět
agu -jojo, je.
Odpovědět
Profilova fotka
řešíte těhu?no já zrovna čekám zda to dostanu či ne:-)v lepším případě ne:-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
weru tož sem prolezla grafy a mám ji tak 20dní =-) :-|
Odpovědět
weru: Jo, stresy, velká zodpovědnost, adrenalin, mrtvě narozený děti, potraty... tlumočničtví a překladatelství je naopak ideální v tom, že si na mateřské můžeš některé zakázky ponechat... Ideál by byl, kdyby manželovi umožnili pracovat 4 dny v týdnu a jeden den bych se kariéře věnovala zase já... Stejně to vypadá, že manžel začne časem podnikat, tak snad... :-)
Odpovědět
sandu - a v horším jo. Tak to nemáš tolik variant k výběru:-D
Odpovědět
Profilova fotka
aguaverde počítáš ovulku?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sandu jj
Odpovědět
alle - podnikání je výborná věc, pokud na ní má člověk povahu. Ondra dělá taky na živnostňák, sic v žurnalistice, a každý měsíc fakturuje práci. Při studiu je to dobrá věc.
Odpovědět
agu: a můžu se zeptat jak zjišťuješ? Já chci testnout ovulační tester lady Q scope - až teda mimi budem plánovat, na hraní vatikánské rulety při neplánování nemám nervy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
all já měřím BT ;-) ten tester je prej na :-x
Odpovědět
agu:a nebo vas chce mimi vysponovat,aby jste byli maximalne nateseny :-D weru
Odpovědět
alle - vatikánská ruleta, jo? To je něco jako vatikánská měna, ne?:-D
Odpovědět
agua: No právě, já jsem slyšela, že funguje jen asi u poloviny žen... :-|
Odpovědět
carcul- co?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já se snažím holky už rok o mimčo a za ten rok už dobře poznám kdy je ovulka a kdy ne poznáte to podle průůhlkedného výtoku kterej je cca 13 den po menstruaci taky můžete cítít pobolívaní v podbříšku na té starně kterej vaječník právě ovuluje...Jinak co se týče těch ovu testů myslím si že jsou super,..švagrová a spoustu mých kamarádek podle nich otěhotněli do 3 měsíců
Odpovědět
weru: Vatikánskou měnu znám taky :-D . Ale odmítám a nepropajuju. Jsem tvrdá kapitalistka :-D A tvrdou kapitalistku ze mě udělali katolíci co nasekaj "dvacet" děcek a čekaj na sociálku ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
all já bych řekla že sou to prostě vyhozený prachy ]-( ]-( ]-( ta BT je podle mě spolehlivější než tenhle test :-p
Odpovědět
weru:uz nevim..skleroza :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carcul tak to nás šponuje teda mega :-N
Odpovědět
san ahojky :-D
Odpovědět
a jak presne fungujou ty testy a nebo jak to ma bejt s tou teplotou..zatim o tom nic moc nevim :-( tak kdyby se vam chtelo poradit... agu :-D to vis,chce byt asi pak rozmazlovany :-D
Odpovědět
Profilova fotka
san s těmy výtokama (hrozná to slovo :-N ) sem to nikdy nepochopila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
carcul tak to bude rozmazlené dítě :-N :-p :-N
Odpovědět
alle - uf, tak my byli jen čtyři sourozneci:-D:-D kupodivu všichni plánovaně:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?