Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci :-N to je fakt ;-) butt my sme původně chtěli taky s vyšším opěradlem ale žádná nebyla pohodlná :-| :-| buď tvrdý jak kámen nebo moc měkký a těžko se z nich lezlo :-N a navíc chceme něco moderního 8-) jinak my budeme mít z ikei kuchyň 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
carcu, máme 3+1, necelých 70m2, takže docela velký, pro 2 hodně a dřív nás tu bydlelo 5 a pes.. :-D To je krásný mít vinárničku, já zas toužím po pořádný terase s krbem, kde by grilovalo, sme dneska s miláčkem zas snili o tom, jakej budeme mít baráček, jakou budeme mít garáž a elektrický vrata.. :-D Agu, no takl si to teď musíš všechno vynahradit, když si předtím byla zdravá.. :-N
Odpovědět
agu:jakoupak mate kuchyn??teda budete
Odpovědět
dyt pod tim bylo ze si delam srandu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci no vybrat si to musím to asi jo ale ne tak po sobě 8-( jinak budu vás prudit když řeknu že my máme 35m2 :-N ........................ale jen kuchyň :-N :-D
Odpovědět
holky a o nemocich me
Odpovědět
Profilova fotka
carcul budeme mít černou tuším že je to Apled =-)
Odpovědět
Profilova fotka
carcu, mně to aslo právě nesrazil ani pendepon, ale angínu sem od tý doby neměla a ani na krvi sem vlastně už dlouho nebyla.. :-N asi tak rok.. Tak kuchyň my máme socku, ale je poměrně nová, tak už to s ní nějak zvládneme.. :-D
Odpovědět
aaaaaaaaaaaaaaa jsem omylem klikla na enter :-D jsem chtela rict, abyste o nemococh nemluvily, ze jako mala jsem byla vic nemocna nez ve skole :-D
Odpovědět
agua:jo prudis :-D ale ja mam zas z kuchyne, kdyz stojim u linky, krasnej vyhled z okna na zahradku hec :-D :-D
Odpovědět
luci:no v ty vinarne to bude na akce-ze tam bude i starsi nadobi ze proste ten binec se umeje tam a nebo kdyz bede osklivo..jinak krbik chceme taky:-)ale casem vsechno postupne a taky podle penizku
Odpovědět
Profilova fotka
butt :-N tak já koukám z kuchyně na dvůr =-) lépe řečeno věčně na okně je kočka takže na ni :-N
Odpovědět
Článek se načítá
luci:no ja uz se tesim az budem mit tu peknou.. jinak ja to myslela tak ze uz nemam ty anginy jako driv ,mela jsem je furt a ted uz nechodis na kontroly to aslo by ti meli srazit-kodi to kloubum
Odpovědět
agu...a vy mate domecek??? my mame 74m-obyvak,kuchyn s jidelnim stolem)teda ted je to prazna mistnost)zatim..takze budem mit
Odpovědět
agua?tak abys ju jednou neupekla misto kralika :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carcul jj máme domeček ;-) lépe řečeno statek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
butt on by se nedal :-N navíc by ani nebyl dobrej jak je tlustej :-N :-D
Odpovědět
au:takze sedlaci :-D :-D :-D
Odpovědět
agua: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carcul a to doslova :-p :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
agu takze vy vvaze hospodarite jo??a co mate za zviratka :-D :-D
Odpovědět
agu:to me taky zajima co mate :-D moji rodice jsou taky sileni sedlaci :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky :-N my máme jen psy, kočky, zajíce, králíka, želvy, rybičky doma i v jezírku, potkanici, křečky, myši, andulky, pískomily, měli sme hada ale umřel,...... =-) =-) =-) žádný hospodářský zvířata :-N ale já jen že Jouza se jmenuje Sedlák :-N :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
agu,kolik máte koček?já kočky miluju
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych taky chtěla bejt sedlák, vždycky slintám na Ranč u zelený sedmy, to by se mi líbilo, jen nevím, jak bych to tam zvládala sem svou advokátní kanceláří, to by nešlo moc dohromady.. :-D Ale máma si chce pořídit bioslepice a mít biovajíčka, tak aspoň částečně budeme sedláci,. :-D
Odpovědět
agua:top je vtipny s tim jmenem :-D :-D :-D
Odpovědět
agu:aha tak to jo..a co delate jinak za zamestnani?? a jakpak mate velikej statek?to musi bejt fuska to udrzovat ne?
Odpovědět
Profilova fotka
princez měli sme 4 ale dvě se záhadně ztratili a zůstala jen Fanny a Termix ale Fanny má někde koťátka x-) x-) x-) x-) Fany je polobritská a má to se sousedovic perským kocourem x-) x-) x-) :-D
Odpovědět
luci?muj tatinek jako advokat ma taky hospodarstvi ;-) takze pokdu po tom touzis, da se to splnit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Agu, tak to ste jen napůl Sedláci.. :-D Aspoň ty slepice byste si měli pořídit a nějakou tu kozu.. Vy ste potvory, že všichni máte větší kuchyň, než je celej můj byt.. ]-( :-D :-D Ale já jednou taky budu mít obr bejvák! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?