Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
http://www.novinky.cz/koktejl/164144-... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
tak to byl fakt neboizak:-DAsi si nejdriv mel precist, co do sebe cpe:-D
Odpovědět
weru:jj :-D
Odpovědět
halo?jste tu nekdo?potrebuju radu :-D
Odpovědět
uz zas?:-)
Odpovědět
ale uz ne :-D
Odpovědět
tak to byla rychlost:-)
Odpovědět
jj :-D mam trauma ze satu :-D
Odpovědět
cauu :) jaky trauma zas? :D
Odpovědět
to je porad to stary a ted jsem nasla na aukru taky super satky, akorat ty by mi byly moc dlouhy :-( a vubec holky to je strasne vopruz se vdavat :-D
Odpovědět
ty stym co jsem vam ukazovala z toho bazaru maji takovou mini vlecku :-( to se asi k ovcim moc nehodi :-D
Odpovědět
mno.... vlečka k ovcím pravda nebude to pravé ořechové. A nešlo by to upravit? Já dneska taky koukala na aukro a nic moc :D
Odpovědět
Článek se načítá
jako iwci vis co, dam za to 4500 nebo kolik a pak to jeste upravovat...nevim :-( jinak ja nasla tyhle: http://aukro.cz/item584333241_elegant... akorat ty jsou na vyssi holku :-(
Odpovědět
ty jsou moc pěkný :)
Odpovědět
iwci:jj a presne takovy jaky jsem chtela, ale me by byly skoro po kotniky :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
butt - to upraveni vlecky by nemel byt zadnej problem, to udelas doma a nemusis za to platit nic. Osobne se mi libi vic nez na tom aukru. Ale nedokazu posoudit, musela bych je videt na Tobe.
Odpovědět
weru:ne kazdej je tak sikovnej jako ty, vis? :-D ja neumim zasit, presit nic :-N me se ty saty taky strasne moc libi, jenze je jasny, ze je otazka, jak by vypadaly na me..a proste na to misto hostiny se proste nehodi..jsem se bavila s jarkem, ze to bych se na hostinu stejne musela z nich asi prevlict..takze jsou naprosto nadhrny, uchvatily me, ale proste pro ten styl nasi svatby se fakt nehodi a to i z praktickych duvodu :-( ale priznavam se, ze jsem i premyslela, ze bychom udelali kvuli nim hostinu jinde :-D ty na tom aukru jsou zas takovy jednoduchy, nejakej takove styl jsem si pripadne i predstavovala..ale rikam, ty by mi nebyly, tak je necham byt :-)
Odpovědět
Neblbni, Ti je presiju:-)
Odpovědět
weru:ja uz byla rozhodnuta, ze ne a ty me ted pekne zvyklavas :-D fak si myslis, ze bych v takovych satech mohla byt u ovci? :-D
Odpovědět
weru ti je přešije, takže mohla a budou ti moc slušet :-D
Odpovědět
a proc ne? Vzdyt jsou pekne pohodlny. A kdyz se zapisnej, tak je druhej den zacakas Vanishem, osprchujes a budou jako novy:-)
Odpovědět
a co v nich budu tlusta?teda co kdyz v nich pudje moc videt muj spek na brichu :-D ja vas asi pekne prudim, ze? :-D
Odpovědět
woe :-D nebudes v nich tlusta. Tak se domluv, ze si je nejprv zkusis - nevim teda, odkama je prodavajici..
Odpovědět
iwci:je z prahy...se s ni zkusim domluvit, ze by mi je poslala a ja si je vyzkousela asi...ted jsem je ukazovala tatkovi a libi se mu, on je takovej muj poradce v tomhle :-D
Odpovědět
Tlusta v nich nebudes! Zkus se s ni nejak dohodnout. Uz Ti poslala miry?
Odpovědět
uz jsem ji napsala, ze je chcu, ale ze bych je radsi nejdriv zkusila.miry mi napsala svoje, rika ze saty ji nejdou zmerit, ale ze tim, ze jsou snerovaci, tak to oblece i tlustsi u tenci nevesta :-)
Odpovědět
butt ahojky ty saty jsou krasny kup si je :-)
Odpovědět
ty odsud z beremka, ty uzky :-) mam taky saty po tele svatebni, vcelku a vzadu maji dlouhatanskou vlecku a zezadu jsou trochu nabirany takze podobny stylove :-)
Odpovědět
tery:asi to tak udelam :-) holky jeste ze vas mam :-D ja jsem strasne nerozhodnej clovek :-)
Odpovědět
hele jsou fakt supr ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?