Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
princezničko, tak přijdi domů a řekni - tehdy a tehdy se bereme....a hotovo.. san: takže do dalších zkoušek tady moc nebudeš, co....
Odpovědět
princeznička:poslechni taggy ;-)
Odpovědět
tak tak...přítel chtěl taky 20. 09. 2009 a já jsem vybrala jiné....stačí mít argumenty :-D :-D :-D
Odpovědět
taggy hlavne, ze to tvoje datum je driv, ze? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy ale jo já si čas udělám vždycky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no,my jsme v takový tý fázi,že je to sice v plánu,ale zatím to hned tak nejde,jednak ještě studujem,zatím spolu nebydlíme a bez toho do toho nejdu.a mám nějak pocit,že to chci jenom já.
Odpovědět
princeznicka2411:my taky studujem, taky spolu nebydlime a pritele jsem zpracovala a ted si mysli, ze chce svatbu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
but:: ty jsi ale intrikářka....že se nestydíš, vnucovat mužíčkovi ještě před svatbou svůj názor, aby ho považoval za svůj... =-) =-) =-) princeznicka. taky jsem si chvilku myslela, že to chci víc já, ale asi dva dny, přítel vše řeší a vymýšlí se mnou a taky o svatbě mluvíme spolu pořád....takže ee butt: nejde mi o to, že je to dřív, i když kvůli teplu jo...máme to venku. a navíc to jeho datum je neděle
Odpovědět
taggy:nestydim :-D a k tomu datu, jsem si delala srandu ;-)
Odpovědět
butt: já vím, já si taky dělám srandu...my teď s přítelem řešíme vážné téma - jak přestat kouřit.....
Odpovědět
taggy:kourite oba?mymu priteli se podarilo prestat :-)
Odpovědět
jj, oba a bohužel se musím přiznat, že já víc a čím dál víc...tak si říkám, že je načase s tím přestat...kolik nás to stojí měsíčně se ani neptej a taky nechci smrdět a být zdravá....ale nemám pevnou vůli ani trochu a na nějaké náplasti nebo léčitele nevěřím....tak nevím, jak to udělat.....achjo
Odpovědět
Článek se načítá
taggy :-( :-( :-( verim,ze to neni lehky...co treba motivace, aby budou ci mimco prislo do zdravyho tela?
Odpovědět
utokam do hajan, dobrou :-)
Odpovědět
jj, to je ten hlavní důvod..dobrou...
Odpovědět
Profilova fotka
butt:tak to je dost dobrý.Máš návod,jak jsi ho zpracovala? my naštěstí nekouříme ani jeden a jsem za to ráda.I tak si někdy se svými problémy vystačím,jsem narozená v 6,5měsíci,takže nic moc.
Odpovědět
princeznicka2411:proste do nej akorat furt hucim, co by chci :-D
Odpovědět
ahoj holky, sandule, butt: tak kdepak jste??
Odpovědět
Profilova fotka
holky, myslite, ze se daji sehnat svatebni saty velikosti 32-34 nebo nad tim nemam ani premyslet a rovnou si je nechat usit? :-(
Odpovědět
adelka: ušít boty, proboha,....jasně že se dají sehnat
Odpovědět
Profilova fotka
taggy ale ja pochybuju, ze v Uh bude nejaky vlky vyber .... ach jo.. blba velikost
Odpovědět
já myslím, že je to úplně normální velikost...a šaty si chceš půjčovat v brně, tak si tam kup i boty ne? a navíc máš na to docela hodně času, takže můžeš chodit do obchodů a hledat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tagy ale ja nechci boty, ja chci saty velikosti 32-34
Odpovědět
ježiš promiň, já neumím číst....ale říkala jsem si, že máš nějakou hodně malou nohu...tak šaty, to mám stejnou velikost a seženeš je všude. v každém salonu mají na takové nevěsty šaty....i půjčovny i prodejny, moje zkušenost
Odpovědět
Butt-myslím že ses mě ptala kolik mi je -tajné to není je mi 22 příteli 23 jsme spolu 5 let mame 4 letou a 2měsíční holčičku takže už bylo na čase aby jsme se vzali ;-)
Odpovědět
ahojte :-) taggy, adelka:holky vy jste hubeny :-) swatka:jsem to mezitim uz zapomnela, ze jsem se ptala :-D tak dekuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek ženy, jak se máme? :-D
Odpovědět
ahojky luci!!!!!ja osobne se mam prazdninove :-D a co ty??jakpak se mas?neco novyho s zarizovanim? :-)
Odpovědět
Holky kdo se vdává v červenci?A kdy roznášíte oznamka?Takhle o naši svatbě nikdo neví a rodičům a přátelům dáme rovnou pak oznamko a pozvánku-takže takové překvápko jenže uvažujem kdy to roznést vdávám se 25.7 tak si říkam že bych to měla dat nějak tak at si to můžou zařidit ...kdy byjste je roznášely vy moc dík
Odpovědět
swatka:rika se, ze se ma davat nejakych 5 tydnu pred svatbou.ale my je budeme davat asi dva mesice pred, pze mame svtabu taky o prazninach a to vetsina lidi jezdi na dovolenou, ze..tak at si muzou rozmyslet, jestli chteji nekam jet, nebo jit k nam na svatbu:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?