Jaký je váš názor na menstruační kalíšek

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
www.kalisek.cz, www.menstruacnikalisek.cz, případně poradí google. Vím o několika málo holkách, které to používají a jsou nadšené (třeba se objeví i tady). Jaký je váš názor? :-)
Odpovědět
1
108
109
Jagorika, používám kalíšek 3 roky, dělám to stejně jako Civet a nikdy jsem neměla nejmenší problém.
Odpovědět
Civet, Herminko, díky. Takže je rozhodnuto, že ano, teď už jen vybrat, který... Líbí se mi MeLuna (cena, barvičky), ale na www.kalisek.cz je srovnání mooncapu s ladycupem a prý ten lady cup, jak je hladký, což je MeLuna taky, tak při vylévání klouzal. Taky nevím, jestli s tyčinkou nebo s kuličkou. Tyčinka se dá případně odstřihnout, ta kulička vypadá, že je napořád, tak nevím, používáte někdo? Nevadí tam pak? Jsem pak v tomhle ohledu úplný ucho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jagoriko, mám mooncup, který měl tyčku a tu jsem hned ustřihla, trčela mi ven a dost vadila.
Odpovědět
jagorika: já mám MeLunu s kuličkou a jsem maximálně spokojená. Kulička nikde netrčí, vůbec ji necítím a při vyndávání se díky ní s kalíškem líp manipuluje - neklouže :-). I když ten můj kalíšek (mám velikost L) má ještě zespodu (jakoby u "dna") takové vystouplé drážky (ale myje se to dobře, nic tam nezůstává), takže by to asi šlo dobře i bez kuličky. Ale velikost M ty drážky neměla.
Odpovědět
jancee: děkuju, přesně to jsem potřebovala slyšet. Ten s kuličkou mě lákal hned, právě kvůli manipulaci. Takže jdu objednávat a nakonec největším problémem bude vybrat barvu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jagorika - půoužívám od začátku do konce Ms, už přes rok určitě :-) a to vždy a všude ;-) ted´sem s nim byla na tropical island v Berlíně a normálně se koupala a prostě pohodička 8-)
Odpovědět
tak jsem si právě objednala LadyCup S, chtěla jsem nějakou barvičku, nakonec bude čirý.....měli na něj akci :-N . Snad nebudu litovat =-) .
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
ahoj, prosím o radu, nemůžu se dopátrat odkazu, kde koupit kalíšek s kuličkou místo stopky. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
hell, googli kalíšek "meluna". Myslím, že to jsou jediné kalíšky s kuličkou (resp. s něčím jiným než je ta stopka).
Odpovědět
civet díky
Odpovědět
máte někdo zkušenost s kalíškem s poutkem? Já jsem klasicky stopku ustříhla, a nemohla kalíšek vydolovat. Takže kupuju nový, kulička nebo poutko? Nebude to poutko víc překážet ?
Odpovědět
taky by mě zajímalo, jak je to s poutkem popř. kuličkou taky jsem stopku ustříhla, ale vyndat jsem se to už naučila. musí se zmáčknout a udělat podtlak, pak to jde
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 11 letech
Profilova fotka
Holky a krom kalíšku nezkoušely jste i menstruační kalhotky?
Odpovědět
1
108
109
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?