Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já chci André ale vzhledem k příjmení to asi neklapne :-(
Odpovědět
André??? To je jak z nějaké telenovely, kde jsi na to přišla?
Odpovědět
Profilova fotka
znám jednoho Adrého - je to francouz, není to takový ten namašlený, ale správný chlapík a mě se to jméno moc líbí, ale jak říkám, asi to neklapne vzhleme k přímení
Odpovědět
a jaký je to příjmení? Je fakt, že k typickému českému příjmení André trošku nejde... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ehm Novotný ehm :-D
Odpovědět
ehm André Novotný, ehm :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ne promiň, to je stejný jako Chosé Novák třeba...Ale kašli na lidi a klidně ho dej...
Odpovědět
Profilova fotka
je to hezký, ale nehodí se a já to cítím, bude Jožin :-D :-D
Odpovědět
Jo no tak Jožin, to bych neváhala... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebo Fanouš, nevim ještě musíme hlasovat :-D
Odpovědět
já bych ještě možná Evžena...
Odpovědět
Profilova fotka
Evža, no taky není špatný, což o to. Otylka, když holka....
Odpovědět
JO tak holka? To jedině Rút ...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ale tak to se mi třeba líbí, to nemůžu říct.... Elišku nemusím...
Odpovědět
A co Hildegarda?
Odpovědět
Profilova fotka
tipicky moravské ;-) Gertruda...to je favoritka
Odpovědět
Kunhutka, taky pěkný...
Odpovědět
Profilova fotka
Kunhutka je dobrý... Kunhuta byla matka Václava II nebo IV teď nevim a když byla bouřka, zavírala ho do dřevěné klece...maminka :-D
Odpovědět
Jů ty jsi ale chytrá... ;-) No náhodou, takový jména jsou zajímavý, nechápu proč je nikdo nedává :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky pankrác,servác,bonifác,no schválně,znáte nějakého? :-D
Odpovědět
denis: neznám, stejně jako Věnceslav, Květoslav nebo Věkoslav :-D
Odpovědět
Co máte proti Rút? Známá má Ruth... Nikdo tomu nemohl uvěřit :-D
Odpovědět
emili: v podstatě nic, jen si představím to krásné malé sladké miminko a pak jí někdo řekne Rut, a okamžitě si představím starou ženskou s blonďatou kudrnatou parukou, obrovskýma brýlema a sytě rudou rtěnkou (i na zubech), nevím proč... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak Věkoslav je fakt síla,moje mamka je květoslava,taky katastrofa,to jméno nesnáší :-D
Odpovědět
moje kámoška má v rodině Veroslavy, otec a syn a říká se jim Velký Věrek a malý Věreček, no taky katastrofa...
Odpovědět
Profilova fotka
jako Albína taky stojí za to,ve školce js,e měli chlapečka -roma a jméno ALBÍN,tak to byla asi pomsta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v našem kolektivu pracuje Rosalinda, to čučíte, co? není to legrace...ale reklamu svém jménu rozhodně nedělá...je to pěkná dračice a herdekbaba ]-(
Odpovědět
denis tak to je super :-D :-D :-D já seděla v první třídě s romem Barnabášem... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ivett:ježíš,tak to je fakt mazec :-D a teď máme ve školve Cedrik.zkus to zdrobnit nebo máme ještě Hugo :-D
Odpovědět
luc teda Rosalinda, to je síla, si vybavím tu telenovelu :-D
Odpovědět
Hugo se mi líbí, ale nedala bych to svému dítěti...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?