Jak dostat chuť na sex?

Profilova fotka
Přítel je hroznej, furt by chtěl - ale mě se jednoduše nechce, asi sem frigidní či co :-D máte to taky některá? Co pro to děláte?
Odpovědět
Profilova fotka
@radulka57 Kup si knizku padesat odstinu sedi :) ta te povzbudi
Odpovědět
Profilova fotka
@radulka57 Zajímavé téma :-) Noo, tu knížku si asi koupím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@radulka57 já jsem frigidní sezonně :-D :-D a zrovna teď máme v práci sezonu, máme toho tolik, že se vracím domů až večer, utahaná jako kotě, pak něco málo podělat v domácnosti a večer mám náladu maximálně na knížku nebo telku. Teď by mě nezachránily ani španělské mušky nebo jiné afrodisiaka :-N manžel má naštěstí pochopení a nechává mě žít
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 to máš dobrý! :) no mě řekne at na to radši vlítnem než abych seděla u PC :-D tak se divím že tobě dovolí knížku nebo telku... čas přece jenom máš :-D jen né náladu a chuť ... jako já :-D jsi štastný člověk, že tě nechává žít...já neříkám že mě znásilnuje :-D jen mě to furt říká - pojd na to a me uz to nebavi, kdyz to slysim nekolikrat denne a já proste tu potřebu nepocituji...
Odpovědět
Profilova fotka
@radulka57 Koukám, že jsou všichni stejní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kecka28 ten tvůj taky?? A umožníš mu to? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@radulka57 Písnu TI do IP, jsoéu věci, které zas úplně každý číst nemusí .-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ja jsem na tom podobne, skoro zadna chut...ale ten muj je zlaty a nedoprosuje si nic..trba mesic bo dva nic neni ...Ale vyresila jsem to vysazenim HA a je to teda o mnoho lepsi...Taky treba na to jde spatne partner: me rict:pojd na vec teda nevzrusi :-D ba naopak...
Odpovědět
Holky tak jak vy to sice nemám (i po rozchodu s bývalým, kdy jsem byla psychicky na dně jsem po pár dnech nemohla myslet na nic jiného než na "to" :-D ), ale myslím si že "s jídlem roste chuť". Aneb zkuste to a určitě si vzpomenete jak je to super a řeknete si proč to neděláte častěji. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
možná by to opravdu jen chtělo, aby přítel změnil přístup "jak si o to říct". Trochu nenápadnosti a "jemnosti" by to chtělo :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Měla sem stejný problém,naštěstí sem našla po dlouhým hledání přírodní přípravek,který vzbuzuje chut na sex a je pro ženy i muže,to je málo co,většinou je všechno jen pro chlapy,skvěle to zabírá,mám zase chut na sex,sem uvolněnější,navíc to podporuje trávení a taky mám víc energie,nejen té sexuální ;-) ráda poradím klidně napište
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
123beruško 999, píšeš o přírodním přípravku a na povzbuzení sexu. Můžu požádat o název. Díky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Napadá mě, že by to taky mohlo být životním stylem, zkus třeba cvičit, zdravěji jíst, třeba by se procesy v těle zase daly do pořádku a šlo by vše lépe, včetně i to, co zmiňuješ :)
Odpovědět
tahle diskuze už je asi pasé, ale to je fuk... já jen, že hormonální antikoncepce často snižuje chuť na sex. takže je potřeba s tím počítat. a zařídit se podle toho - vyměnit, ideálně vysadit.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Tablety na zvýšení chuti na sex - http://ch.feminil.com/?a_aid=518d1582... Má objednávka přišla přesně v uvedenou dobu a pilulky fungují skvěle.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
Jo taky mě tak někdy nazve když se mi nechce :/. Jenže já to jeho tempo nestíhám, a to jenom kvůli tomu, že bere prášky na erekci jinak si myslím, že by na tom byl stejně jak já 😄. Takže si asi taky pořídím něco takového po čem budu mít chuť.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@veruliss Jako ta možnost tady samozřejmě je 😄 sama mám doma pěknou zásobičku pro případy, že nebudu při chuti
Odpovědět
@markurka A fakt to pomáhá ? 😄 co máš vyzkoušeného ? Já jsem vůči tady těm věcem docela dost skeptická ..
Odpovědět
@veruliss To chápu, tak ne všechno co jsem vyzkoušela zabralo, ale tady u těch pilulek Fly co mám z eshopu supererekce tak tam je ten nástup fakt cítit a sex si užívám mnohem víc.
Odpovědět
@markurka No nic taky si to objednám protože mě to fakt zajímá, tak dám pak vědět jestli to se mnou něco udělalo 😄
Odpovědět
Fly mám baby vyzkoušený a z toho množství co jsem vyzkoušela, tak toto opravdu účinkovalo do půl hodiny a ku podivu mi to vydrželo dost dlouho, za mě tedy ano !
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?