Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: nepopisuješ náhodou mě? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
stačí si zadat do vyhledávání kalorická kalkulačka a najde toho víc, taky jsem měla nějakou stránku, kde bylo spooousta jídla a jen se doplnila gramáž
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to jsem taky jednou tuším koukala na kalorické tabulky - a byli tam i tabulky energetického výdeje - to bylo taky dobrý - jen si zadala počet minut, kdy jsi sportovala......... ale na to fit webu to bylo hezky udělaný, že ti to ukazovala, zda jsi v normě, nebo už jdeš do červeného políčka......přičítalo to i odčítalo spálené kalorie ;-) hezky přehledné to bylo
Odpovědět
Profilova fotka
Já se před dovčou měřila kvůli obejdnání šatů na svatbu (na převlečení) a docela jsem čuměla....nechápu, jak někdo s metrem 80 může mít míry 90-60-90 :(
Odpovědět
Profilova fotka
jejda to přece taky záleží na stavbě těla, na síle kostí apod... ve tříde jsem měla kámošku, která byla úplně stejně vysoká jak já, vážila vždy tak o 3-4kg víc jak já ale její rifle jsem měla malé... prostě měla silnější a těžší kosti... jinak stavěná
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: jj, máš pravdu........i jsem četla článek - že nejdůležitější je i rozpoložení těla - silueta - a míry.....váha je opravdu zavádějící
Odpovědět
Profilova fotka
No právě proto mluvím o mírách, ne o kilech....
Odpovědět
Profilova fotka
Nám to tu nějak chcíplo..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...tak holky zdravím vás už jako vdaná paní ;-) není zatím moc času, ale pár foteček už je v albíčku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůů, jdu mrknout, jsem včera na tebe myslela celý den, doufám, žes moc neškytala 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moooc hezké, krásné lčení a skvělé ladění s ženichem :) Doufám, že přídavek bude brzo... ;-) Jak se mi tu, holky Sotterky, vdáváte, tak začínám mít nerva :-D Budu tu na to pak sama...ještě Verča a skoro dva měsíce to bude viset jen nad mojí hlavou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A ješte to plkám v jiné diskuzi :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kajsav: Teda... fotky nádherný! Ten závoj ti moc slušel a k těm šatům se hodil... Těším se na přídavek :o)
Odpovědět
Profilova fotka
moc krásné Káťo.........moc ti to slušelo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: ty jooooo, super fotečky a krásná něvěsta, moc gratuluji vdaná paní a přeji samé štěstíčko to je luxus - peřina v obilí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kajsav: krásné a nápadité fotky! Jen nechápu,co ještě děláš v diskuzi o hubnutí??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, moc Vás zdravím, děkuji všem za krásná přáníčka a za podporu, akorát jsem pořád dojatá tak z toho brečím, hlavně nad těma fotkama ;-) zkoukla jsem konečně všechny fotečky mmarch a Klaire22, moc Vám to holky slušelo, krásné svatbičky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: díky moc... :-) jsem zvědavá na zbytek tvých fotek, doufám, že jich bude víc
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: taky se přidám ke gratulacím, fotky máte vážně nádherné
Odpovědět
DOvoluji si připojit gratulaci Kajsav: Katko, máte nádherné fotky! Do společného života přeji porozumění a spoustu lásky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky všem Vám moc děkuji za krásná přáníčka ;-) Co se týče hubnutí ať se vrátím k tématu tak jsem skoro nejedla před svatbou ani na svatbě, takže jsem si přišla úplně vyschlá :-| teď jsme na horách tak to chci pěkně dohnat, pořádné jídlo atd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dneska ráno sebrala veškerou odvahu a vlezla na váhu a o dvě kila jsem lehčí, jupijééééé :) Ne že bych to na sobě viděla, ale kolega se mě ptal, jestli nejsem pohublá, tak mě to dodalo sílu k té váze :) A kdo jiný to ocení než vy tady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: gratulace, jak to děláš? Já už na váze nestála pěkně dlouho, ale jsem si jistá, že o dvě kila míň určitě nemám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: no, začala jsem poctivě třikrát týdně chodit do fitka (na hoďku a půl), ale je pravda, že z tu dřinu by to mohlo být víc kilo :-D Snažím se nejíst jak prase, přešla mě chuť na dortíky (při představě, kolik běhání by mě to stálo, si nechám zajít chuť snadno ]-( )... Akorát nevím, jak těch zbylých 6 až 8 kilo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: vzhledem k tomu, že jsi jinde psala, že při 170 cm nosíš velikost 36-38, tak bych to být tebou s tím hubnutím nepřeháněla. Máš podle mě ideální váhu, spíš lehčí podváhu, hubnutím se snažís dostat do podváhy a to není moc dobrý. Dalších 6-8 kilo mi v tvým případě přijde trochu na hlavu. Chápala bych, že se snažíš třeba zpevnit postavu, ale nechápu, proč chceš hubnout.
Odpovědět
Profilova fotka
civet: mám asi moc lehkou kostru, sice nosím relativně průměrnou velikost, jsem průměrně vysoká, ale stejně jsem vorvaň...takový malý, ale otřesný, když jsem měla o osm kilo míň, tak jsem byla spokojená... i když mni spousta lidí tehdy říkala, že jsem krev a mlíko...
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: mně se podle fotek zdáš štíhlá. Máš jen velký prsa, což může v některých lidech vyvolávat pocit, že jsi krev a mlíko. Neber to ode mě špatně, nemyslím to zle... Jen mi velikost 36-38 na 170 cm přijde OK spíš málo. Já mám 173 a aktuálně vel. 42, můj sen je vel. 40, na tom se můžu klidně zastavit a dál nejít a budu spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
civet: jo, s tím poprsím máš pravdu, když si dám tričko s prostřihem pod prsama a rozšířené, tak jsem jak kojná :( Asi to fakt přidává pocitově kila nahoru. Ach jo, já se asi nikdy nebudu považovat za štíhlou, vlastně totiž nevím, co chci :-D J jsem s velikostí oblečení spokojená, jen se sebou ne.
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav, tak jsem koukala na tvoje album.. na to video.. valím bulvy! dokonalost sama.. Vypadáte jako modelové, jak z americkýho filmu, taková snová svatba (a myslím to v dobrým)... I fotky jsou nádherný! nemám slov:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Kajsav: Videoklip je bomba! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?