Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj holky, tak už mám bohužel po dovolené a že to teda bylo supeeeer. Tam jsem si na svatbu ani nevzpomněla, ale tady to už na mě dolehlo, už jen tak mááááličko dní :-( ještě ani nezačala pracovat na tombole tak nevím jstli ji stihnu :-( ale aspoň jsem si protáhla všechny svaly v těle a hezky se opálila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, kde jsi byla na dovče? Já se včera taky opálila až spálila, ramena mě bolí :-|
Odpovědět
Mmarch- ahoooj kočko, já už to mám za pár, za 5 dní ze mně bude vdaná paní:-) Tobě se to taky krátí viď:-) Jinak holky, výstraha Meteopressu říká, že tyhle hici budouzu až do konce července. Mám obavy, že na hostině bude každý upoceně sedět a pojídle se ze židle v tohle horku kvůli hicu ka tanci nikdo nezvedne =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem na jednu stranu ráda, pže za 14 dní budeme tady v Čechách na dovolené, tak je třeba, aby bylo hezky :-D Ale na svatbu Vám to moc nezávidím..
Odpovědět
Profilova fotka
markitka: byli jsme na týden na slovensku Malá fatra (terchová). no ty hice jsou děsné, sice máme docela chladný sál (je tam chládek i v létě)a k tomu krytou terasu, ale je to na kopečku a sluníčko tam svítí celý den tak nevím nevím.... petr: ahojík, tak co už máš předsvatební horečku? už máte vše připravené???
Odpovědět
Profilova fotka
Tam muselo být krásně :-) My jedeme na Vranovskou přehradu, už se moooc těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markitka: jojo bylo tam krááásně, počasí vyšlo. Našlapali jsme víc kilometrů než našlapu za celý rok :-D vyškrábali jsme se dokonce i na skálu pomocí řetězů a kořenů od borovic :-D ale ty výhledy z vrcholků za to stály taky jsme byli v Benešové v thermal parku, ta železitá voda a střídání studeného a teplého bazénu mi udělalo fakt dobře a pak bylo super i v rajeckých teplicích - lázeňské koupele, parní sauny - bylinková, solná, eukalyptová, vyhřívaný bazén, bublinkový bazén... no prostě super
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůů závidím ;-) kamarádka je teď taky na Slovensku, včera mi zrovna psala z Lomnického štítu :-) My milujeme s manželem jižní Moravu, střídáme dvě místa..ten Vranov a Pálavu :-D
Odpovědět
Mmarch- připravené vše je- dnes máme shcůzku s DJ, ve středu jdeme na obrovské nákupy jídla a pití, ve čtvrtek mám kosmetiku, kadeřníka, vyzvednutí šatů a v pátek si akorát nazdobím stoly a sál a je hotovo :-D nervozní zatím nejsem, protože je před námi plno příprav o kterých jsem teď psala, tak jsem zatím duichem u těch příprav a přemýšlím, co je potřeba ještě zařídit, abych na něco nezapomněla. Nervozita přijde asi až v pátek, až budu večer u našich uléhat. :-D A jak jsi na tom ty? Vím že jsi říkala, že se bojíš, že to nestíháš (snad si to nepletu). Máte vše připravené? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petra: ještě dodělám pár kusů jmenovek, je třeba vytisknout meníčko, harmonogram dne, zasedací pořádek. dodělat ozdobu na mé auto a dozdobit klobouk na auto ženicha, ve středu poslední zkouška šatů, čtvrtek účes, v sobotu rozlučková - jdem hrát paintball... no a pak těsne před svatbou - vyzvednutí šatů, dortu, zákusků, kytek, udělat nehty.....
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny po víkendu ;-) musím říct holky, že mě to vedro snad zabije, jak já bych brala kdyby bylo jen nějakých 25 stupňů :-| v pátek jsem měla poslední zkoušku šatiček, naštěstí je salon ve sklepě takže to docela šlo. Jinak co se týče příprav tak já jedu na víkend zase do Opavy, barvení + třetí a poslední zkouška účesu ;-) mám schůzku s květinářkou, je moc milá a ochotná tak nám bude radit jak na tu svatební tabuli, jaké se budou objednávat růže na stoly atd. a poslední schůzka na zámečku pro doladění detailů. Jinak co se týče stravy tak myslím že to vedro je dieta sama o sobě, jediné na co mám chuť je meloun :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, já jsem na tom s vedrem podobně...včera, když jsme šli v půl jedné spát, tak jsme měli v bytě 31 stupňů :( Takže včera jediné "normální" jídlo byl celozrný chleba -> moc dobrý, mňam -> následovaný křečema :-D Ať žije dieta...dneska ke snídani jen ovoce, zkouším teorii, že to rozběhne metabolismus. V sobotu jsem byla cvičit, lilo ze mě jak z vola, ale pocit skvělý, dnes jdu zas :) Ale včera jsem se viděla na fotce v plavkách a málem jsem upadla :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Já taky nemám hlad a chuť- spíš pořád piju a piju- je to tršoku výhoda teď před tou svatbou. Dám Vám tip na výborný rychlý oběd- pokud nechcete vařit a chcete se odbýt celozrnným pečivem. Já si kupuju celozrnný slunečnicový rohlík- en rozpůlím, každou půlků lehc potřu sýrem Tartarem s bylinkami a to vše pokladu tuňákem ve vlastní šťáve z konzervy. Navrh si jen položm plátky okurky. Je to výborné, zdravé, lehké a ten jeden rohlík Vás bohatě zasytí. V sobotu, až se vdám, tak počítám že přiberu 15 kilo- v tom horku nebude mít na jídlo nikdo moc chuť, tak pak budu dojídat zbytky. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
petra: tuňák a sýr??? zajímavá kombinace
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky na padnutí, včéra jsem do sebe nalila asi 3,5 l a za celý den jsem byla jen jednou na záchodě - totálně všechno jsem vypotila.....hrůza.....a to jsem v tom vedru objížděly všechny s koláčky....děs běs....... já mám naštěstí v práci úžasný chládeček.......a dneska jsem měla jen dva jogurty............ ale ta bašta s tím slunečnicovým rohlíkem....to zní vážně moc dobře........já v tomhle vedru odmítám vařit - včéra jsem teda byla donucena udělat kuřeci prsíčka, neb drahý měl hrozný hlad.....nakládám je do bílého jogurtu s kořením a to masíčko je pak úžasně křehké.........a jelikož sme doma nic moc neměli, tak jsem teda upekla nezdravé hranolky............... z těch zbytků mám taky strach - nikdo nebude jíst a pak se z toho asi opupínkujeme :-(
Odpovědět
Profilova fotka
...já si zase ujíždím na Lučina linie ;-) koupím si vždycky nějaké čerstvé pečivo, které rozkrojím, hezky si to potřu lučinou a k tomu nějakou zeleninku, to můžu klidně každý den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky ráda tu lučinu linie a k tomu mám hodně ráda pohankové kaiserky............. ;-)
Odpovědět
Kaiserky jsou taky dobré. Jinak já když viděla kamarádku, co jí slunečnicový celozrnný rohlík, na tom sýr a tuňák a navrch ještě okurka, tak jsem jí řekla, že je prase :-D Ale vonělo to a vnutila mi ochutnávku a bylo to dobré. Zamilovala jsem si to a jím to skoro pořád. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mé dnes první jídlo jsou švestkové BeBe, dva plátky a už nemůžu..váha je pořád stejná..včera jsem byla na koupálu, v plavkách děs běs, ale máme dovezený bazén, tak koupání doma mi vadit tolik nebude..Lučinu linie mám taky ráda a kaiserky jakbysmet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zkusit se má všechno 8-) jinak já jsem měla o víkend tu rozlučku se svobodou........a ještě teď jsem z toho nadšená, bylo to vážně skvělý, takhle jsem se nebavila hodně dlouho.........hnedka bych si to zopákla.........i když mě teda z toho paření bolí pěkně za krkem a cítím snad všechny břišní svaly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Měla jsi to jen s holkama? Já si k obědu udělám asi těstoviny se zeleninou..už mi docházejí nápady.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
...tak to musím taky někdy zkusit, zajímavá kombinace ;-) ifoun: a copak jsi prosímtě na té fotce v plavkách viděla? :-D holky my jsme byli v sobotu na koupališti a musím vám říct že teda hrůza a děs ty mladé holky...myslím že bychom je tam všechny strčily do kapsy, přijde mi že nikdo z nich nesportuje, holky jsou v pubertě a už jsou tlusté jak blázen, celulitida snad i v obličeji :-D ...proti tomu třeba silnější slečna, na které jde ale vidět že cvičí a je zpevněná tak to vypadá mnohem lépe, taky tam byly nějaké vychrtliny kost a kůže na kterých kůže taky pěkně plandala a celulitidu měly stejně jako všichni ostatní ;-) no byla jsem tam s kolegou který je svobodný a shodli jsme se že je to teda fakt hrůza, tam kolikrát maminy nebo staré babičky vypadaly lépe než kdejaká mladá slečna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
klaire22: takže Vám to všechno klaplo podle představ? To je super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: toho vorvaně, co jsem o něm mluvila :-D Jinak mladých (do dvaceti) otylých slečen tam bylo mraky, je to docela mazec, kolik i dětí je buřtoidních :( Já dnes k obědu asi zasse sůšo, v tom vedru mě nic jiného v okolí neláká (všude pizza, smetanové těstoviny, vepř, smažák, ježiš, jak může být kuchař takový šílenec). ale chci si kouit hezký nošáček na jídlo od tescomy a začnu si jídlo nosit, bo je to fakt hnus, ty restaurace...
Odpovědět
Profilova fotka
no taky si mnohdy připadám jak proutek když vidím ty dnešní puberťáky, když to neváží 30kg i s botama tak to zas váží 150kg a čím silnější slečna tím míň oblečená
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: Jojo, odvaha je jedna věc, soudnost druhá :-D Někteří lidi jsou fakt neuvěřitelní, já si nedám sukni kratší než po kole...ale pak vidím stokilovou patnáctu v ultramini džínové sukýnce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
měla jsem to jen s holkama.......a nemělo to chybu.......rozjely jsme to slušně, nakonec jsme šli ještě někam tancovat.....no byla jsem nadšená, můžu říct, že jeden z nejlepší mejdanů mého života........ kajsav: jj, to máš pravdu, některé maminy či starší paní vypadají kolikrát mnohem lépe než mladé holky......já si kolikrát vedle mé mamky připadám jak tlustoprd největší.......po dvou dětech má figurku.....sice má větší prdelku, ale né zas nějak velkou a je prostě udržovaná - vlasy, obličej, prostě kočka na to že jí je 46 let....... A pak když vidíš nějakou pipinu, kterým z plavek teče sádlo........já bych tam prostě nevlezla.......vím jak vypadám a občas teda obdivuji některých odvahu.....vylízt v dvoudílných plavkách se třema pneumatikama a nehoráznou celulitidou.....to bych se studem propadla...............já teda taky nejsem nic hubenýho.......tak nechci někoho nějak hodnotit, ale v sama mám trauma někam vylézt ve douvídlných plavkách, proto raději volím jednodílné, které zakryjou ty moje faldíky na břiše......... ale některé jsou holt odvážné 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: přesně, taky si nedovolím nic výstředního a stydím se a u nich nejde o to,že se za sebe nestydí, ale co je moc to je moc... jak říkáš - trocha soudnosti by nezaškodila...
Odpovědět
Profilova fotka
Já si takhle zvednu sebevědomí třeba když jedu do Prahy..když vidím ty metrákové holky, co mají na sobě, tak si pak říkám, že jsem štíhlá a nemusím se za sebe stydět..akorát mě štve, že nemůžu nosit sukni, obzvláště teď v létě. Včera jsem si ji vzala na koupalo a mam rozedřený stehna, to jen za chvíli, než co jsme dojeli domů :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: nosit si jídlo je velká jistota, víš co sis tam dala a co sis to vlastně uvařila ;-) přítel se zase hodně obul do cvičení takže já budu opět vyvařovat jak blázen, takže si taky vždycky ukradu něco pro sebe do své krabičky a budu nosit do práce :-D ...soudnost bych vůbec neřešila, pro některé osoby je to sprosté slovo, člověk fakt kolikrát váhá vzít si kratší šaty nebo něco a pak vidí ty ultraminy a v tom mega zadek...za náma na koupališti ležela starší slečna, taky byla otylá, úplně černá z toho válení u vody, chemlonové odbarvené vlasy, zmalovaná, červená rtěnka, nahoře bez - prsa někde u kolen a v ruce cigáro, no proti gustu :-D akorát se všichni otáčeli a jistě ne proto že by byla tak atraktivní...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?