Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, potřebovala bych shodit cca 10 kg. Máte někdo dobrou radu?
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: musím zkusit M&S, jídlo jsem tam nikdy nekupovala jen nějaké sušenky a tak, takže půjdu na obhlídku ještě když ho tady mám na Václaváku u nosu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak řekl klasik: "nežrat" :-D :-D :-D né, to byl vtip........a za jak dlouho to potřebuješ shodit - za půl roku, za čtvrt roku - za měsíc...... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: já obecně moc nemusím dezerty v restauracích, mám strach, žeto odněkud vozí a strkaji do mražáku :( V Pze jsem zatím narazila jen na dva dezerty, které bych si hned dala znovu...a vím, že jsou čerstvé. A teď o víkendu jsme objevili penzion v Českém Švýcarsku, dke skvěle vařili a měl dokonalý domácí borůvkový koláč, mňam.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám v plánu si medovník upéct na svatbu, jestli bude čas, taky ho mám ráda :-) ale to už fakt není moc dieta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: my doma na M&S vyloženě ujíždíme :) Konzervy )rajčata, cizrna, fazole---skoro všechno bio, chutnější než z klasického obchodu a levnějšé, susšenky, víno, super sorbety, mají perfektní mražený hrášek...no je toho milion, co jinde už nekupuju.
Odpovědět
Profilova fotka
asi ho taky upeču na svatbu.....vždy ho peču někomu na oslavu narozenin - vždy se po něm zapráší....... 8-) ale díky tomu, že je fakt pracný, tak ho nedělám moc často, tudíž nemám ani šanci s ním hřešit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ucianina001: základ je vždycky pravidelná zdravá a vyvážená strava a cvičení ;-) o tom je celá tato diskuze, ptej se co Tě zajímá konkrétně ;-) ifoun: pošli mi prosím nějaké info o tom pensionu, zvažujeme s přítelem kam vyrazíme po svatbě a České Švýcarsko nás taky napadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A máte na medovník nějaký osvědčený recept?
Odpovědět
Profilova fotka
lucianina: pět až šest malých jíel děnně, příjem 5-6000 kJ, ráno začít snídaní - 1500 kJ, svačina 500, oběd 1500, svačina 500, večere 1500 kJ a aspoň trochu se hýbat, vyzkoušeno, funguje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: já mám právě z apetitu a celkem funguje http://www.apetitonline.cz/recepty/92...
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: to zní dobře :) Asi někdy vyzkouším, ale až bude míň hic... kajsav: IP
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, nemate nekdo tip na dobreho dietologa nebo nejakou poradnu Praze? Potrebovala bych zhubnou 8 kg a sama to ocividne nedokazu, protoze i kdyz dodrzuju zakladni pravidla dietni vyzivy a pohyb, tak stale jen pribiram. Mela bych predstavu, ze mi nekdo sestavi jidelnicek, pripadne poradi, proc porad pribiram, take poradi s pohybovou aktivitou (nemusi to byt zrova trener, jen spis rict co cvicit, jak casto a tak. Diky za rady
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: já mám trošku podobný, co se ingrediencí týče, ale postup na přípravu těsta mám jiný.........ale rozhodně tam musí být ten karamelový krém, jinak je to hnus - ten pudinkový s moukou, bléééééé........
Odpovědět
Profilova fotka
já dělám taky karamelový a střídám to s ořechovým, fakt je skoro k nerozeznání od kupovaného ;-) ale taky ho dělám spíš na podzim a v zimě, na léto je na mě moc těžký Teď přes léto preferuju cheesecake a nebo ty ricottové koláče- jsou taky o dost míň kalorický ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak halsím úspěšné přežití první hodiny vacu a PP. A bylo to moc ajn, dneska jsem tak hezky jemně rozlámaná :)
Odpovědět
Profilova fotka
mifi: konkrétně o nikom nevím, ale určitě budou mít svojí poradnu Cajthamlová a Havlíček ze jste to co jíte, pak taky Petr Fořt atd. zkus si zadat do google dietologická poradna nebo něco takového a určitě Ti toho vyběhne spousta, v Praze toho bude až až ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: to je super, takže doporučuješ? jak to probíhalo?
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: zahřátí 30 minut na stroji typu orbitrek, pak navlečení do neoprenové sukýnky a vacushape na 30 minut - člověk je po pás zavřený ve "vaně", kde vzniká pdotlak, je tam běhací pás, na něm člověk rychle jde. Je to příjemné, jak masáž, teklo ze mě docela zdatně a spálené kalorie super. Pak 30 minut PP - jsou tam plakáty s jednotlivými cviky, já měla instruktora (protže to byla první lekce), pak už jsem si druhé kolo PP dala sama. Dnes se cítím fakt příjemně.
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, asi fakt budu muset přestat jíst a ušetřit na to :-) jsem čím dál víc nahlodaná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky by mě to lákalo, ale jezdit zas kvůli tomu do Prahy.....ta půl hodinka v autě v tomhle hicu, to mě solidně odrazuje......a cena asi taky bude vyšší, že? Ale zní to fakt zajímavě, taky mě to láká zkusit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak půlhoďka v autě není v Praze žádná míra :) S klimou se to dá zvládnout, i když mně se to mluví, když to mám od práce pět minut autem a domů taky pět, ale to je náhoda. A v září se budem s firmou stěhovat do vedlejší ulice. Výhoda je, že tam je parkování a člověk nelítá po okolí a nehledá, kam zapíchnout prdítko. Cena je vyšší, ale oproti ostatním ftikám s těmito přístroji je to super. Já si včera platila 3600 za 20 hodin kardio+vacu+PP, tzn. 180 za jednu návštěvu. Pak už budu chodit asi jen na kardio a možná PP. A třeba za rok znovu celou kúru. Jo a první lekce je zdarma, zaplatí se jen 70 za vstup do kardio. No, není to levná prča, ale zas hodina thai boxu nebo něco podobného stojí taky zhruba tak...
Odpovědět
Profilova fotka
thai box mě prozměnu vůbec nebavil, to bylo strašný, po pěti minutách cvičení, jsem koukala na hodinky a chtěla jít domů.................. hmmm, nejlevnější to tedy není...........ale jestli to pomáhá...........to za ty penízky už bych možná zašla na tu liposukci třetí generace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já chodila jen na klasický box, ale zmínila jsem to jen kvůli ceně, třeba i zumba tu stojí zhruba tak... A s tou liposukcí 3. generace bych měla strach, že to nepomůže, pročítala jsem to forum tady a spousta holek říkalo, že ani ťuk.... navíc při cvičení člověk i posílí svaly, má dobrý pocit a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: na tu liposukci mám stejný názor, podle mě je to fakt o ničem...180,- je super cena, ale já už jsem taky deformovaný pražskýma cenama takže mi to přijde normální no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: tak, tak... vždycky když vyjedu mimo Phu, tak zářím blahem, jak je spousta věcí levnější (cvičení, kadeřnictví, restaurace...)
Odpovědět
Profilova fotka
pánejo, tak na zumbu za 180,- Kč bych fakt asi nešla.......já ji mám za 70 kaček a spokojenost maximální :-) já jsem tady tu diskuzi ani nepročítala, tak nevím....jen co jsem si o tom přečetla na netu...... to jo cvíčo je fajn, když tě baví..............mě zumba baví, takže jí jen tak neopustím 8-) ale včéra to byl očistec.....fakt by tam ty hovádka měli udělat klimu, protože to se fakt nedá......nechápu na čem šetří, zas tak nehorázně drahá ta klima není a hlavně tam bude dýchatelno......my byli s kamarádkou z toho tak vyčerpaný, že se nám pak už ani nechtělo cvičit....byli jsem unavený, nejradši bych si tam lehla a spinkala.......nebyla ve mě žádná energie.....totál útlum 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
klaire: v pze je to dost častá cena za "moderní" (tzn. zrovna populární) cvičení, jinak cca kolem 120. Holt tu nejsou jen vyšší platy, ale i vyšší ceny :)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: to je pravda no, těch 120 je taková běžná norma :-| já když jedu domů na Moravu a třeba sedím celý večer v restauraci, tak tam nechám pár stovek, to se mi v Praze nemůže stát :-D pak si taky vždycky říkám jak je to tam všechno levné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
njn, v Praze je blaze, ale draze :-D Ještě, že ji máme vlastně za humny........ale do Prahy fakt jezdíme jen na nákupy - oblečení, elektro, atd.......na véču fakt nee :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?