Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
...tak sushi jsem ještě nikdy neměla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chyba, je dietní a moc dobré :) Teda aspoň já ho mám moc ráda :)
Odpovědět
Profilova fotka
...a kam na něj chodíš za takovou krásnou cenu? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na Palmovku, jmenuje se to Thaioishi a je to v ulici Novákových. Za tuto cenu je ale asi jen v meníčku přes všední dny. Bohužel jim zrovna teď nejede web :(
Odpovědět
Profilova fotka
...nevadí, díky moc za typ, jinak je to dost drahé a kdyby mi to náhodou nechutnalo nechce se mi za to dávat majlant a pak by se to vyhodilo, tak jsem ráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Akorát oni mají v meníčku vždycky jen jedno sushi jídlo - třeba dneska měli kalifornské sushi, takže ochutnáš jen jeden druh. Ale myslím, že to až tak neva :)
Odpovědět
Profilova fotka
...ne to neva, já bych to ráda někdy zkusila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: a kolik kousku sushi v menicku maji? Ja se po sushi muzu utlouct. Nejvic mi chutna v Sushi Point nebo Planet Sushi, ale to je tak jednou do roka kdyz dostaneme premie :-N Ale docela se vyplati zajit na andel do Novyho Smichova na Running sushi, zaplatite pausal, a pak uz si berete z pasu vse, co se vam libi bez omezeni!!! x-) MNAM
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: polivka a 8 kousku sushi. Ja byla v running v Palladiu a hnus. Na Andelu jsem nebyla. Sushi point je fajn a Miyabi je super :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fitko včera fajn :) Ochotný personál, čísté, obr parkoviště (to je v Praze zázrak), od práce 5 minut, domů 10, paráda :) Po víkendu začnu chodit :)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: tak super, to je bezva ;-) bude radost tam chodit že? :-D A co to je za podnik? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hany Bany ve Vysočanech. Je to jen pro dámy, to mi vyhovuje, nerada koukám na přerostlé pány, co tam hekají a vypadají jak před infarktem :) Mám z toho vždycky děs :) Hlavně je super, že to mám kousek.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
...aha tak to je super, mě pánové nevadí, už jsem si zvykla, koneckonců chodím tam s přítelem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mně obecně taky ne, jen ti s pásem kolem pupku a obvodem přes biceps větší než já přes hrudník, kteří jsou rudí jak raci, já mám pak o ně fakt strach :-D Jestli bude radost tam chodit netuším, spíš se děsím začátku, dsot dlouho jsem teď kvůli operaci nic nemohla dělat, aby se mi neudělala kýla, takže to bue kruté ;-) Ale je tam takový ten epileptik (já vím, že se to tak nejmenuje, ale já tomu tak říkám :-D ), tak na ten se těším :)
Odpovědět
Profilova fotka
...do toho se dostaneš neboj, ono je právě nejhorší začít, ale pak už se do toho člověk dostane raz dva a určitě Ti tam poradí, žádný strachy ;-) chápu chápu eliptical :-D já tomu říkám orbitrek, taky ho máme v posilovně ale mě to moc nebaví, vždycky jen cvhíli, radši běhám na páse :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já pás nemůžu kvůli kolenům, mám přetrhlé oba křížové vazy a nechci na operaci, tak to musím šetřit...jak se tak čtu, tak jsem v podstatě v rozkladu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: ale houby :-D až taková omezení nemáš takže si prostě najdeš to svoje a hlavně že Tě to bude bavit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kajsav: když ono je to jednoduché, když člověk přežije začátek ,tak už pak chodí s nadšením, jen se dokopat k tomu začátku...a taky nevypadnout z rytmu návštěv...ale tak motivace je, tak snad to půjde :)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: první návštěva a bude to OK, uvidíš ;-) je to těžké dostat se do rytmu to já znám, chodili jsme tak 5x týdně, teď jdeme sotva jednou :-D spíše když to jde jezdíme na kole ale vůbec už si nedovedu představit chodit 5x týdně, ale budu muset, teď ne až po svatbě...momentálně se snažím vyfouknout svaly ať nejsem Rambo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
5x týdně by mě zabilo :) Ale to já bch prostě ani nestihla - díky psovi.
Odpovědět
Profilova fotka
...dá se to, ale v létě mě to stejně ani moc nebaví, já radši na to kolo nebo procházku, zkrátka někam ven...
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych chtěla tak 2-3x týdně, tak uvidím :)
Odpovědět
Profilova fotka
3x týdně je tak akorát a dá se to ;-) hlavně chodit obden ne dny po sobě, ať má tělo čas na regeneraci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska se snažím - ráno musli se sojovým jogurtem (fujtajxl teda), ke svačině kedlubna, oběd celozrný rohlík, sýr, šunčička a zelenina...teď jsem na kraji prasknutí ... večer bude pečená ryba s pečenými rajčaty a zítra se nevlezu do žádných šatů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, tak to já dneska hřešila - měla jsem nervy kvůli zkoušce, tak stava nebyla ukázková.........no fuj, stydím.....ale zítra to napravím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já nakonec taky hřešila...k večeři nakonec rizoto s mořskýma obludkama...ale měla jsem tři "vidličky" a měla jsem dost, nějak mě ten oběd odvařil :-|
Odpovědět
ahojka, tak se k vám zas vracím, příští týden mám po 6.nedělí a potřebuji dát zatím dolů 15kg :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Tak já se do toho ode dneška pouštím..nechci tomu ani říkat dieta...všechno vím, jak by to mělo být, jen to vydržet..budou prázdniny,takže se budu sobě věnovat..Držte mi palce :-) Medan, jsme na tom stejně, já bych se ale spokojila i s 10kg.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markitka: to je dobře, že tomu neříkáš dieta, protože ona to ani žádná dieta nemá být ;-) pouze zdravá a pravidelná strava a k tomu cvičení ;-) Holky já pádím do posilky a pak asi na kolo, tak snad to zvládnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: tak to seš akční, takhle ráno... já jdu zkoušet šaty (snad naposled), tak už teď mám nervy, že se nebudu moct rozhodnout :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?