Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
...no teda tam mají ale věcí, mňam :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to ju teda........... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holčiny, včéra jsem byla cvičit - ale takováhle cvíčo jsem teda ještě nezažila - bohužel ve špatném slova smyslu. Hele já si tam připadala, jak když jsem tam poprvé a jak když mám pomalu metrák - byla jsem děsně pomalá, líná, utahaná, fakt jsem se poprvé těšila, až to skončí..........no fakt nechápu.......... asi je blbost, abych si po třech lahvích l-carnitinu na něj zvykla, že? Takže fakt jsem z toho hotová. Jediné pozitivum je, že jsem si ráno dala baterky do váhy a ukázalala mi o kilo míň.......tak aspoň jedno plus..... A to papů po cvičení jsem ani nedala, jsem byla fakt tak hotová, že jsem hodila sprchu, jukla na beremko a šla spát......... a dneska jsem bez nálady, na facku, no prostě hrůza :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
klaire22: každý má někdy den blbec. Já ho měla v pátek, zlomila jsem si podpatek na nejoblíbenějších botách a ještě jemně odřela auto... No k nas... ale ono to přejde :) Auto už je přeláklé a boty zase k opravě snad zítra ;-) A na jakém cvičení jsi byla, že ti to tak nesedlo?
Odpovědět
Profilova fotka
...je špatný tlak, já se třeba dneska motám od rána a kolikrát je mi v posilovně tak špatně, že jsem na omdlení, tak si třeba na chvilku lehnu na zem a relaxuju, ono to pak třeba přejde... ...zvyknout si na něj, to asi nee, zvláště když to jsou ty nápoje jak jsi psala, toho myslím můžeš neomezené množství ale já radši ke cvičení holou vodu ;-) ...ono to pokaždé nejde na 100%, z toho si nic nedělej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: s tím tlakem máš pravdu, mě od rána bolí hlava a jsem nepoužitelná...
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: v práci jsme se na tom všichni shodli, je to děs :-| teploty skáčou nahoru dolů o 10 stupňů, je to mazec :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já pořád hledám nějaké dobré fitko v okolí a včera mě jedno pobavilo - registrace 5000 a měsíční poplatek 2100, no málem jsem padla smíchy pod stůl, to už by se fakt vyplatilo nechat si ty špeky "ořezat" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mě to s tím nápojem přijde taky jako blbost, ale zeptala jsem se 8-) cvičím zumbu, přes tři měsíce - nikdy mě to takhle nezvalo a to jsem předposledně cvičili fakt v pomalu podmíkách a´la sauna a pohoda, ale včéra - já nevim, jsem taková bez energie, malátná......bez nálady teda taky..... pánejo to je darda, to bych fakt radši zašla na tu liposukci třetí generace, to vyjde levnějc a je aspoň vidět výsledek, než dávat takovýhle sumy za fitko :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: to je mazec no, mě se ty "lepší fitka" líbí jako Holmes palace, BBC, Factory pro atd. ale jen v tom, že mají nejnovější stroje, jinak by mě tam nikdo nedostal, samé nafrněné modelky atd. to fakt nemusím...proto chodím do malého fitka co je tam u nás, vybavení je v pohodě, mají tam vše co potřebuju, jsme tam jak rodina se všema se známe a cena je 650,- na měsíc takže supeeer :-D jinak jsem jezdila do Fit clubu Hanky Kynychové, tam je to cenově taky super a byla jsem tam moc spokojená ale mám to moc daleko...
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: já chodila do BBC asi čtvrt roku a bylo to peklo, všichni značkové oblečky, poslední hit mezi mobilními telefony, celou dobu seděli na jednom stroji a telefonovali...no hlína. Tohle nevím, jestli je lepší fitko, nikdy jssem o něm moc neslyšela a nepřijde mi nijak vyjímečné. Hanka Kynychová je kde?
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, to je na Pze 4, tak to mám hodně daleko :( Potřebuju něco na Pze 7, max. 8.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ifoun: no to je přesně to co jsem myslela, to se mi fakt příčí, Ti lidi tam nechodí cvičit ale ukazovat se :-| já chodím cvičit a je mi jedno co dělají ostatní, ale aby se nademnou nějaká pipina pošklebovala že jsem spocená? tssss :-D Hanka má fitko na Praze 4 - Hodkovičky, mrkni na stránky fitness-kynychova tečka cézet Jinak mě hodně zaujalo cvičení Les Mills programů, otevřeli tady v Praze akademii, mrkni třeba na youtube je tam toho hodně...taky je to poměrně drahé, no ikdyž mají teď na léto nějakou akci... je to fit4life tečka cézet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...jé a kde bydlíš? Já na osmičce ;-) na Palmovce je nějaké velké centrum, jsou tam různá cvičení, myslím že i ta zumba, všelijaké tance jako hip hop, sportovní tanec u tyče atd. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé, vy se tak máte - máte skvělý možnosti - to mi tu nic moc nemáme. Jen teďka nám tady otevřeli hlavně tu zumbu, ale ta je furt natřísknutá.....před tím jsem chodila na power jogu, ale ta mě přestala bavit - je to spíš na protažení se a trošku zpevnění - já mám spíš ráda něco s tancem - latinskoamerický rytmy miluju od tanečních - takže do zumby jsem se fakt zbláznila........to je moje srdeční záležitost........... ale třeba i ty hip hop tance by mě zajímali, nebo ještě jeden -kurňa nevzpomenu si jak se jmenuje, nedávno jsem na netu o tom četla článek, žeje to taky novinka mezi fitnes tanci............ jj, s tím souhlasím - ukazují akorát prachy a modní hadry a to fitko jim akorát zvyšuje image, že oni na to jako fakt mají - ale že neuzvednou ani činku, aby se náhodou nespotili........trapárna 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: Já bydlím na sedmičce a pracuju na Palmovce, tak to jsme vlastně sousedky :) Na Palmovce je Svět pod Palmovkou, tam je toho dost, ale není tam klima a v létě je to fakt nechutné. Navíc na lekcích je víc lidí, než se tam pořádně vejde, takže je to nepříjemné... klaire: možností je v Pze milion, je kde má člověk na všechno vzít prašule :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že to tu zase žije. To je skvělý :-) Zumba mě taky baví, já chodila k Šípkový na Zličín, ale chodí tam čím dál víc lidí a už to vůbec není ono, ale je fakt, že teď už jsem dlouho nebyla, tak bych se tam, asi zas měla zajít podívat, jestli se něco nezměnilo. Kromě toho, taky nevím jak hubnu, došla mi taky baterie ve váze, ale mám pocit že trochu jo, tak zítra už to snad i ověřím :-) kajsav: ten L-carnitin funguje přesně jak? Jenom před cvičením? Já si ho taky koupila a psali tam, že se může pít ráno na lačno, ale já právě cvičím většinou až večer.
Odpovědět
Profilova fotka
klaire22: no je tady všeho dost ale jak se říká "v Praze je blaze ale draze" ;-) tak hlavně že tam máte tu zumbu která Tě baví, to je důležité...vyblbneš se a ještě hubneš že? :-) ifoun: já bydlím na trojském vrchu, akorát se to tam nějak zrovna láme ta 7 a 8, ale my už jsme teda 8 - Bohnice ;-) pracuju v centru na Příkopech ;-) nnell: L-carnitin by se měl brát hned ráno a pak 30 minut před cvičením, takže 2x denně
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: tak to jsme sousedky přes vodu :)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, věřím, že to tam není nejlevnější - ale taky se tam dá narazit na úplně normální ceny - jak jsi psala, že tě permice na měsíc stojí 650,- tak to je parádní - to je jako u nás......... :-) mě teda fitko vůbec nebaví, bohužel jsem se v tom vůbec nenašla - přítel mi permici tenkrát koupit už ani nevím k čemu, tak jsem to odchodila, ale fakt jen odchodila - vůbec mě to nebavilo ..... mám ráda jinší pohyb......ale znám spoustu lidí, které to hodně baví.....každého baví něco jiného a o tom to je 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: ;-) kalire22: já nejdříve chodila na ty aerobiky, P-classy atd. kde se člověk vyblbnul a vypotil ty tuky ;-) teď spíše to fitko no, u mě je právě výhoda, že to mám jen kousek přes silnici, takže doma rovnou oblíknu sportovní oděv, zaběhnu tam, pak se tam ani nezdržuju sprchováním, doběhnu domů a je to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: tak to je luxus!
Odpovědět
Profilova fotka
to jo teda......to se máš ;-) p-class jsem teda ještě nezkusila...........přišel ti dobrý na hubnutí????
Odpovědět
Profilova fotka
...je to opravdu velká výhoda, předtím mi cesta k Hance do fitka a zpět trvala skoro dvě hodiny, než si tam člověk odcvičil a vysprchoval se, uffff, byla to velká zabíračka času ale stálo to za to ;-) před nějakou dobou tam začali mít taky HEAT program který jsem chtěla zkusit ale já se tam už nepřinutím tak daleko :-D P-class je fajn, je to něco jako aerobik, taky na hudbu, ale je tam více posilování, používali jsem činky a gumy...bylo to fajn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...na zpevnění a tvarování je P class hodně dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se juknu, jeslti tady někde u nás v Roudnici nemáme P-class ;-) že bych to aspoň prubla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...ono je dobré to střídat, já jsem šla jednou na aerobik, jednou na P-class, jednou do posilky a tak, protože tělo si časem zvykne na stejný pohyb, takže je dobré to zpestřit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dnes po práci jdu omrknout fitko, tak jsem zvědavá :)
Odpovědět
Profilova fotka
...dej pak info ;-) já mám dneska nějaký extra dietní den, doufám že mě ty enzymy nesežerou :-D měla jsem totiž ráno ananas a teď mám meloun :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dám, doufám, že to bude pozitivní. Já měla dnes na oběd sushi, polívka (vývar se zeleninou) a 8 kousků sushi za 119...a bylo to i dobrý :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?