Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
a když mám chuť na sladké a nedá se to vydržet tak si dám piškot, ty cukrářské
Odpovědět
los: jestli Tě to potěší, tak bolí to většinou jenom poprvé, příště už budeš jenom cítit, že jsi cvičila, ale ukrutně bolet by to nemělo. Co se týče doby cvičení, já to beru spíš na série... Hodně na mě začalo být vidět, když jsem dělala tři série po dvaceti na klasické zkracovačky (tj. jak ležíš, nohy pokrčené, ruce za hlavou - pozor, neměla by sis rukama pomáhat, spíš jenom přiložit ke spánkům - a zvedáš se, ale jenom po lopatky) a třikrát dvacet šikmé zkracovačky (tj. pata na koleno a přitahuješ se šikmo loket ke koleni) a k tomu jsem cvičila přednožování ve visu v posilovně... Kolik to vzalo celkem nevím, odhaduju s přestávkama 20 minut. Jestli chceš, tak Ti to dneska změřím ;-) Ale pozor, posílí se z toho hlavně horní břicho, spodní část zůstala povislá... :-( I když teď mám pocit, že tím zatahováním vnitřních pánevních svalů (viz zadržování čurání ;-) ) se to dost vyrovnalo...
Odpovědět
ubi:po jak dlouhé době jsi měla výsledky ?
Odpovědět
tak po měsíci to začalo být vidět...
Odpovědět
Ale samozřejmě nevím, jestli to bylo jenom tím, já cvičím teď celkově hodně, tak to může být nějak propojené... Ale toto dělám záměrně kvůli bříšku. Jo a to vyrovnání se spodním bříškem začíná být vidět už teď po týdnu, sice nijak zázračně, ale trošku jo...
Odpovědět
ajak dlouho a čosto cvičíš?
Odpovědět
jako břicho nebo celkově?
Odpovědět
celkově :-)
Odpovědět
Tak celkově jsem začala chodit do posilovny od února, 2-3x týdně, plus k tomu většinou 1x týdně plavání. Ale cvičila jsem vždycky tak jeden, max. dva cviky na břicho, to víš, chodila jsem s klukama, takže jsme makali na ramenou a prsou a podobných "chlapských" svalových skupinách. Zhruba za poslední měsíc jsem si k tomu přidala další cviky na břicho a přidala jsem víc opakování v jedné sérii. Břichu se snažím dát pokaždé, když jdu do posilovny, aspoň trošku, jednou týdně s bříchem začnu a dám si do těla, co unesu... Akorát teď už nechodím tak často a skoro nechodím plavat, protože když nejsem v Brně, tak to mám do bazénu i posilovny z ruky, tak se to snažím kompenzovat orbitracem... Tohle jsi chtěla vědět?
Odpovědět
jojo :-) , dík
Odpovědět
uvažuji že bych šla vyzkoušet pilates ale nevím o co vlastně přesně jde
Odpovědět
Tak to taky nevím, mělo by to být nějaké posilovací-protahovací cvičení, až to zjistíš, tak se poděl :-) Celkově zjišťuju, že u řady názvů sportů nemám ponětí, o čem je řeč :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ubi:no zatím o tom jen uvažuji, zjištovala jsem i trenéra do posilky ale fakt nevím
Odpovědět
Teda není nad to dát si na svačinu třešně přímo ze stromu :-)
Odpovědět
Ahoj kočky, v práci práce nad hlavu ... chvilinku vydržte a jdu se přeměřit ... a zvážit a pak posílám Kam do IP ;-)
Odpovědět
kamirka dneska státnicuje ;-)
Odpovědět
jééé tak spousty štěstíčka Kam ke státnicím ... držím pěstičky ... no jdu jí to poslat do IP - až příjde tak to na ní bafne - jen doufám, že to s ní nesekne. Od min pondělka mám -1kg, na to že sem byla v neděli na pouti a hřešení bylo i včera tak celkem OK ;-)
Odpovědět
ivi, teda ty jsi bouchač, jak to, že Ti to leze tak pěkně dolů? A je to vidět? Nemáš třeba strach z jojo efektu?
Odpovědět
ubi, to je spíš o tom - že sem do jídelníčku zařadila hodně vlákniny - takže hlad není a snažím se dodržovat poslední jídlo kolem 17-18hod. Taky se nezastavím - většinu času odpo trávím na chaloupce - ono než to vše po zedníkách a tesařích uklidíš, tak se hezky zpotíš ;-) navíc sem začala 1/6 takže bych tomu úbytku nepřikládala až takovou váhu. Spíš že se mi tělo hodně pročistilo :-) Jinak, JOJO je pořádný strašák :-p změřila sem i stehno - páč chodím běhat a chci se dokopat k pravidelnému mazání 2x denně břečťanem - tak pro kontrolu zda to funguje ;-)
Odpovědět
mazání břečťanem? co to je a jaké to má účinky?
Odpovědět
Ahojky! Já sem teď chodim občas nakouknout, ale nějak večer nestíhám dočítat :-N U mě teda zatim pořád režim "sladký ne" a "knedlíky ne", docela se držim (jako proti tomu, co jsem schopná zbouchat, když se nehlídám, je to fakt rozdíl), ale že by to fungovalo - jako cítím se líp, maličko jsem i shodila, ale tak kilo max. A obávám se, že aby to šlo dál dolů, měla bych přidat to cvičení, ale jsem na to desně líná, to bych pak musela chodit domů až kolem osmý a to se mi fakt třikrát tejdně nechce :-S Koukám, vy jste rozjely nějakou vážicí - přeměřovací akci? Nechete mi to tu někdo v rychlosti přiblížit, těch stránek zpátky je fakt děsně moc :-N
Odpovědět
ubi .... břečťanovým gelem od Ryoru. Doporučila mi ho známá tady na BRMS a fakt to funguje - proti celu a vypnutí ;-) jen musíš pravidelně
Odpovědět
krtek: ahoj, jo, rozjely jsme tu soutěž ala "kdo do konce prázdnin nejvíc shodí... Měří se obvod přes prsa, pas v nejužším místě, pas přes pupík, obvod boků a váha. Všecko sbírá kamirka, až udělá státnice, tak to sestaví do nějaké tabulky. Jestli se chceš přidat, tak jí ty míra pošli taky ;-)
Odpovědět
ivi: aha, tak to mě na celulitidu hodně zabralo to cvičení a taky pitný režim... Zadek, co byl dřív jak pomeranč, dnes vypadá spíš jak broskvička ;-) Nejlepší na tom je, že každý (já a přítel) mám z výsledků toho mého cvičení vlastní radost - jeho nejvíc potěšilo právě zmizení celulitidy (nebo aspoň omezení) a mě zmenšení prsou :-D :-D :-D
Odpovědět
ubi: Díky! Mno, nevim nevim... do měření se mi moc nechce, ale zase vim, že je to ten nej způsob, jk zjistit, jestli to funguje. Škoda, že jsem se nezměřila úplně před. Vlastně pani švadlena mě měřila na šaty někdy v únoru - ale to neni směrodatný, švadleny to berou za prvé v oblečení a za druhé dost "navolno" :-N Si vzpomínám, moje babička - švadlena, když mě měřila na šaty k maturitě (to je 9 let, to jsem byla fakt drobek!), tak stylem prsa - 86 (měla jsem sotva 80), boky - metr :-D :-D :-D
Odpovědět
krtek: Já se začala měřit, když jsem zjistila, že po měsíci cvičení se váha nehla. Navíc mi tenkrát mamka říkala, že spíš přibývám, než ubývám, což se mi zdálo postavený na hlavu, sama na sobě jsem nějaké výsledky viděla... A výsledky jsou v měření fakt vidět mnohem líp než na váze...
Odpovědět
Ok, jdu na to. Možná teda jenom soukromě, to ještě nevim... A jak často se měříte? já na váhu lezu častějš, než bych chtěla :-N Mám jí doma moc "na ráně". Takže mám pocit, že nic moc - jeden den to vyopadá dobře, druhej je to zase zpátky, ale celkově myslim, že tendence je spíš dolů, to je hlavní ;-)
Odpovědět
pravidelné měření bude, myslím, co měsíc, konec na konci prázdnin...
Odpovědět
Tak mám změřeno. Ale asi spíš pro svojí kontrolu, já "soutežim" sama se sebou :-D Teda, vy si mříte i pupík? No jestli se tím myslí ta největší vyboulenina pod pupíkem, která mě štve víc než cokoliv jinýho, tak moje prsa a pupík jedno jsou :-D Skoro by se zdálo, že pupík vede, neboť za prvé je ráno a zadruhé mám tendenci ho (narozdíl od prsou) zatahovat :-N A to jsem měla pocit, že už trošičku "splasknul". Uf, jo, měření je asi dobrej stimul :-S
Odpovědět
krtek: souhlasím s tebou, člověk když se na tem metr podívá, tak jenom zírá :-) inu, holky ... navzájem se vyhecujem a cmtry pujdou dolu - potvory :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?