Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Já taky na kole nejezdím, spinning je úplně o něčem jiném, když máš dobrého instruktora tak je to jen zábava a odreagování :-)
Odpovědět
Jo? No, tak ještě ulapit někoho, kdo by šel se mnou...
Odpovědět
ten pulkruh bylo samostatne cviceni na hodinu...Jinak se mi tam libilo, ze pokud jsem chtela jet, i kdyz oni posilovali, tak jsme mohla...jednou mi kdosi vynadal, ze jezdit nemuzu, tak jsem rekla, ze si to platim...no a jednou jsem byla u carfouru a tam mi slecna rekla, ze ted NESMIM pit, ja proste potrebovala, tak jsem se napila, ona po me rvala jak po malem fakanovi, ze ona rekla,, ze se ted nesmi-to bylo neco na me...a mam problem s kolenem(po operaci) a treba nemuzu jet v sede na strasne silny zaprah a nebo ve stoje na malo, proste mi to koleno neudrzi nebo jak to popsat...tak jsem treba misto toho sezeni a silneho zaprahu se postavila a jela to ve stoje a ona na me, ze uz nemuzu, ze jsem slaba a tak...no to jste meli videt... ]-(
Odpovědět
Ahoj holky ;-) já jsem začala už poněkolikáté 1/6 .... sice teď stavíme, takže nějaký aero nebo podobný cvičení nestíhám - ale ostatního pohybu mám až dost. Začala sem pravidelně jíst, hodně zeleniny - hlavně večer, tmavé pečivo a taky - snad mi to pomůže - sem se zaregistrovala na flora.cz je tam kalkulačka a edeník - kam si zapisuji veškeré jídlo + množství a pohyb .... tak snad uvidím brzy výsledky. jinak sem začala večer běhat s pejskem ;-) berete mě do party?
Odpovědět
Jinak ten půlkruh je fakt dobrý ...a spinning celkově taky...líbí se mi to...hlavně mám ráda hudbu, takže mi to plně vyhovuje a taky, že můžu jezdit individuálním tempem...
Odpovědět
http://www.novinky.cz/krimi/170372-na... no jasně, ivi, čauky
Odpovědět
heli: a ty víš, kde se tady někde spinning cvičí? ivi: bereme ;-) Ale máš můj obdiv, na floře jsem se zaregistrovala taky, ale to zapisování jídla mě bavilo první tři dny, je to hrozná piplačka a taky tam hromada věcí není...
Odpovědět
ubi, v Hodoníně jsou dva...
Odpovědět
no jo, jenže do Hodonína je to od nás hodina cesty :-( Tak budu muset asi hledat jinde... Anebo zůstat u toho orbitreku :-x
Odpovědět
kdybys našla, třeba i v Břeclavi, tak krič, klidně bych jezdila ;-)
Odpovědět
kamirka: No po mě ječela jen jednou, řekla jsem jí svoje a bylo, ale tak kde chodím ted tak je to super, dojde ti voda oni ti jí obstarají, utáhnou kolo atd, jednou mě trenér zprdl, ale v dobrém, je to už takovej kámoš, že jsem si dovolila sama utahovat kolo že od toho je tam on, když něco potřebuji, hihih
Odpovědět
kují za uvítání ;-) Ubi, no já se snažím kombinovat a jíst právě jídla co tam jsou ;-)) piplačka to je, ale snad to alespoň nějaký efekt mít bude x-) Holky, ten spinning - ono je to super, člověk se krásně odreaguje. Já chodila pravidlně 2 roky! Ale nezhubla sem, vše mi šlo na svaly na nohách a zadek. Sice sem jakko nohy měla pevné, ale narostly mě lýtka + stehna a doteď s tím bojuji. Proto zkouším běhání ;-) aby se mi svaly zase vyrýsovaly
Odpovědět
Článek se načítá
iviska: tak přesně stejný problém mám i já, po spinningu mám šílené stehna
Odpovědět
ale nedokáži s ním přestat
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přidávám se do klubu těch, které mají doma Orbitrek jako sušák případně věšák na oblečení :-D taky nejsem schopná vydržet na něm jezdit hodinu, takže jsem si to upravila a najíždím na režim jako jsem měla ve fitku. Orbitrek používám (místo rotopedu)10-15min na začátku na rozehřátí a pak si dám posilovací sestavu jako ve fitku - mám napsaný plán od trenéra, je to takový startovní, neutrální, a zjistila jsem, že hodně cviků můžu dát svépomocí doma (případně s malou obměnou), stačí mi k tomu kilové činky a velký gymnastický míč a podložka :-)a nakonec ještě 10min. na orbitreku a hodina cvičení je doma :-) držím pěsti těm, které hubnou do svatby a mají na to čas, já už toho času moc nemam, ale třeba se něco podaří :-)
Odpovědět
jj pro mě to bylo taky jako droga - ale pak sme začali stavět domeček a času fakt není. děláme si vše sami - takže času minimum. a spinec bývá třebas od 17hod, aero kolem 20 a my chodíme domů kolem 21,30. Takže akorát si nazuji ády, vemu Bobeše na vodítko a jdeme se na 10min proběhnout. časem bych si chtěla zvyšovat dávky - ale teprve začínám, takže nechci se odtavit
Odpovědět
janiii : Tak já do šatů už nehubnu, hihih, já mám už měsíc po svatbě :-)
Odpovědět
iviska: to já chci začít chodit aspon jednou týdně na bembais, ted jsem ukecala bráchu a šel se mnou, a myslela jsem že po 10.min. je po mě, hihih, tak snad ho zas ukecám, :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a o tom půlkruhu na cviční jak jste tu psaly - jmenuje se to Bosu, zkoušela jsem to asi 3x a bavilo mě to - a byla to makačka :-) takže můžu doporučit, ale asi na moc místech to zatím nemají ... iviska - já mam doma postahovaných několik přehledů potravin - glykemický index, kJ, atd. ... tak si to občas píšu doma, ale nikdy mi to nevydrželo na moc dlouho ... ale je fajn když člověk získá přehled a uvědomí si že takový drtek něčeho má toooolik kaloriií :-)
Odpovědět
Já už mám dva roky po svatbě, takže leda jen do rakve :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda vy jste optimistky - do rakve :-D ale holky tu psaly, že chtějí do svatby něco shodit ne? ;-) mají na to rok, to je paráda, ikdyž pro mě by to bylo o to horší ... řeči typu "to je ještě čas, to si můžu dovolit sníst tohle a tohle ..." ojojoj :-) tak přeju ať se vám daří! a všem - ať už svobodným nebo vdaným :-)
Odpovědět
a rok od porodu...tak do dalšího těhu musím být jak laňka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žínky, teda člověk tady chvilku není a tolik musí dočítat :-) Vítám další členky na cestě za dokonalou postavou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli: Mi je jasne, ze to 84 neni vaha :-) Jsme teda stejny rocnik, jsem taky 1984. Ubi: Vidis, jsi stejny rocnik a mas pred svatbou, to u me to zatim nehrozi vubec, tak nerikej, ze mas co dohanet :-)
Odpovědět
los, už jsi měla letos narozinky? pročpak u tebe nehrozí svatba v dohlednu?
Odpovědět
Hm, jsem taky ročník 84 :-D sešly se tady samé dobré kusy :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli: Ja měla už v dubnu, takže oslavy mám už za sebou. Nikdo si si mě nechce vzít :-p Už jsem se zařekla, že o tom před svým drahým neřeknu ani slovo. Přijde mi, že při slově svatba dostává osypky, takže tak. Je mi to líto :-(
Odpovědět
lostris: Můj taky dostává osypky... :-D takže já jsem v klidu, ale svatba bude letos :-D on má hlavně strach, že na něho bude koukat plno lidí...jako třeba "proslov" na jeho promocích byl pro něj porod...Nevěřila jsem vlastním očím, že povstal, řekl dvě věty a sedl si :-D týden předtím byl nasraný, že tam bude muset něco říct :-D už jsem si ale zvykla...se mnou normálně komunikuje a nebojí se mluvit :-D :-D
Odpovědět
že? sme se hledali, až sme na sebe zbyli... los, tak to opožděně gratuluju x-) neboj, jeho to přejde...ten můj chtěl sám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kami: Tak vidíš, Tebe o ruku požádal, svatba bude. Já už o tom vůbec nemluvím, prostě je mi to líto. Spíš to na mě padá, protože se polovina kamarádek buďto už vdala, nebo chystá svatbu, ta druhá polovina kamarádek jsou holky mladší něž já.. No jsem asi trošku hlupáček v tomto, prostě bych tu svatbu taky chtěla a to je vše. Ale jak říkám, už jsem o tom přestala úplně mluvit, protože pak vždycky něco plácnu na to téma a pak mě to mrzí, že jsem radši nedržela hubu...pardon pusu..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?