Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
holky fakt dík moc, máte to u mě. Až se nějaká taky přihlásíte. ;-)
Odpovědět
jennyi:a ty lymfodrenáže jsou dobré v čem?
Odpovědět
handuláček: hodně hlasů mám, ale jsem druhá, koukněte na tu titulní stránku, mám jen 28%, takže nevím,nevím. http://zena.centrum.cz
Odpovědět
jennyi, je to jen o 70 hlasů, když ještě pár holek odsud něco proklikne, tak to určitě vyjde ;-) držím pěstí :-)
Odpovědět
jennyi, tak od nás tam máš dalších asi 5 + jsem to hodila i do jiné diskuse, kam chodím, tak už taky něco máš
Odpovědět
skafandrik: děkuji moc. Co to cvičení? ;-)
Odpovědět
No cvičení v tomhle horku je o infarkt, kdo cvičí, tak má můj obdiv, ale hodně chodím, dneska jsem si nakoupila jen samou zeleninu, cottage, pak kuřecí a tak, takže ani nemám nic, co by se dalo mlsat.
Odpovědět
jennyi: tak jsem to proklikla ještě přes přítelův počítač (važ si toho, vybarteroval to se mnou za vyluxování celého bytu :-D )
Odpovědět
Skaf, přesně tak...cvičit se nedá... otékají mi nohy i při normálním fungování... Jinak samozřejmě všem ahoj, jenyi, taky posílám hlasy ;-) Já mám dnes úklidovej den, takže nestíhám jíst, což je dobře, měla jsem takové ty tvrdé krekry a cottage s paprikou, jinak jen piju naředěnej džus. Manža je venku na zahradě, zasazuje nám tam takový keříky:-) Já uklidila kuchyň a obývák, teď jdu na koupelnu a manžovu pracovnu-nejhorší místnost z celého domu :-p :-D
Odpovědět
skafandrik: chodím do dámské posilovny, tak vedro není, ale nemám žádného parťáka, tak jsem to jen zkoušela. :-)
Odpovědět
chaarleene: tak to si toho opravdu vážím,fakt. To se rovnou přiznám, že nevím nevím jestli bych to udělala já, taková já jsem potvora. :-D Díky mooc
Odpovědět
katwind: já jsem měla rýži a krůtí směs. A nezkoušela jsi na ty nohy lymfo?
Odpovědět
Článek se načítá
jennyi, no popravdě ty posilovny moc nemusim, spíš aerobic, úplně nejradši mam kolo, ale rozhodla jsem se, že začnu běhat, ale nevim, jak to mam v tom počasí provést :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi zacala jsem praktikovat tvuj pojem diety,to znamena porce max 250 g,ale je to pro me malo,mam pocit ze jsem nic nesnedla.To opravdu jis jen max 250g,nebo to je hlavni cast a k tomu treba salat co hrdlo raci?
Odpovědět
skafandrik: mě právě taky posilovny moc neba, nikdy jsem tam nechodila, ale u nás přes léto končí všechny cvičení, takže mě nic jiného nezbývá. A právě kvůli počasí nejsem schopná nic dělat venku, třeba ject v tomhle na kolo nebo si jít zaběhat. :-D No, kdyby jsi náhodou někdy neměla co dělat, tak se ozvi. Budu ráda. Jdu zítra. :-D :-D :-D bednaroi: ze začátku mě to taky bylo málo, protože jsem měla roztažený žaludek, ale když si vezmeš, že v restauraci taky nedostaneš větší porci než 200-250g a taky ti to stačí, nebo ne? To je jen zvyk a prvních 14dní, než se žaludek smrskne. Žádný salát co hrdlo ráčí, prostě max.porce 250g. :-D Jestli si nandáš čtvrt kilovej steak nebo "jen"150g a k tomu 100g zeleniny už je na tobě. ;-) Takhle jsem to teda dělala já. Tím se řídit nemusíš, třeba to je blbě. Schválně očíhni porce v jídelníčku až budeš někde v restauraci, kolik má gramáž běžné jídlo, které si dáváš. :-) Hele, vždyť ty zase hubnout tolik nepotřebuješ, ne? Aby tě ta 250g porce "nezabila". Protože někdo jí jak prokoplej a je hubenej. Třeba to nandat tomu mému chlapovi, tak pojde hlady. Nedávno jsem mu jídlo zvážila, když řval že má málo a to měl nandáno 780g!!! Když vám řeknu že váží 70kg, tak to naštve každou ženskou která drží dietu.
Odpovědět
jennyi: tak jsem se pěkně zapotila, ale stačilo 150x hlasova a je vyrovnáno ;-) Teď už jen udržovat a máš to 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi no to ja prave nejsem ten pripad ze muzu snist cokoli a nehpriberu,za posledni rok jsem pribrala 10 kilo,zato moje sestrenky jsou po tatovi a musou snost petkrat denne svickovou s 15 knedlema,a jsou furt jak paratka,a nejhorsi na tom je,ze maj i pekny prsa.nechapu. ja nevim,ale kdyz jsem koukala na jidelnicky na Stobu,tak to tam meli mnohem vic jidla na porci bylohttp://www.stob.cz/download/jidelnicky1.pdf
Odpovědět
Profilova fotka
jo a taky v restauraci mas 200 g jenom maso,plus nejakych 150 g priloha a plus obloha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nebo tenhel jidelnicektakymnohem vic gramu na porci ;-) http://www.stob.cz/download/jidelnick...
Odpovědět
bethanko, a jak se to udělá, abys tolikrát hlasovala, to není vázaný na IP adresu?
Odpovědět
skaf: stačí vypnou a zapnout prohlížeč ;-) pokračuju v hlasování, už má pěkný náskok... jen moje zápěstí už nemůže... :-N
Odpovědět
bethanko, tak to mi nejde, prostě mi to jde jen jednou, už jsem teda zburcovala známý ati taky hlasujou, ale tohle nevim, jak udělat, ám teď čas a ráda bych, ale nevim jak :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já si myslím, že to jednou za den, víckrát ne, ale také jsem kontaktovala, koho jen šlo, tak se snad podaří a Janina vyhraje, přeju jí to ;-)
Odpovědět
skaf: jaký používáš prohlížeč? Já to mám na firefoxu, mám daný automatický promazávání veškerých hesel, cookies atd při zavření prohlížeče, takže tady na brms jsem přes explorer a firefox jen pro hlasování a bez problémů, už i přítel hlasuje :-D
Odpovědět
bethanko, taky firfx, ale mam to nastavený tak, že se mi tyhle věci ukládaj a nevim, jak to změnit
Odpovědět
handulacek: ale jde to, už mám za sebou 300x hlasování :-D a budu toho muset nechat, jinak mi upadne zápestí...
Odpovědět
skaf: tools-options-dole je clear private data a tam zaškrtni always clear my private data, případně u toho settings a tam zaškrtni ať to maže cookies a je to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám mozilu, tak to zkusím i tak
Odpovědět
handu: není firefox a mozila to stejný? =-)
Odpovědět
jo a jinak se hlásím k vám do klubu, odedneška hubnu... jen nevím jak dlouho to vydržím, moje slabá vůle je holt potvora :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?