Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzanal, ahojky, tak to je vcelku reálný cíl, to zmákneš ;-) rihanno, no já myslím, že bych to hlavně neujela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
assam kuze se nescvrkla bricho mi zustalo teda spise kuze ale obleceni to zakryje :-D a take mam skarede paze pred malou jsem chodila do posilovny ale ted mi nema kdo hlidat tak chodim aspon do sauny a cvicim neco malo doma MMma doma posilovnu ale doma me to nebavi tak ti fandim a jses dobra ze se donutis cvicit doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám a vydím, tedy vlastně vidím :-D Jsem zvědavá, je to strašně směšný cíl ve srovnání s ostatními, takže se obávám, že se nedonutím k nějaké sebekázni. Pořád ujídám čokoládu. To jaro ve mně nějak probudilo chuť k životu a především k jídlu. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se musím pochválit, zhubla jsem kilo. Hurááááá, vím že to není moc, ale pro mě je to fakt úspěch
Odpovědět
Profilova fotka
dravím Vás, děvčata, po víkendu. No já už zase nabrala zpět to málo, co jsem shodila, ale cvičit nepřestávám a jím míň, tak už se to SAKRA něde projevit musí! No jinak si říkám, že když vám to tak hezky jde, půjde to i u mě.
Odpovědět
Profilova fotka
veren tak to gratulace, každý kilčo je přece úspěch majkali já fakt nechápu, proč máte problém s víkendy, jsou to dny jako každé jiné .....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem se neozvala,ale byla jsem marod....po tydnu v posteli jsem se zvazila a malem jsem tomu neverila...zhubla jsem o kilo....tak jsem byla rada,ze jsem nepribrala......ale je to fuska to hubnuti....ode dneska najizdim na delenou stravu,tak jsem zvedava jaky to bude a jak dlouho to vydrzim...
Odpovědět
Profilova fotka
hubik, tak to ti přeju hodně sil, na dělenou stravu já prostě nemám, to byla jedna z diet, kterou jsem zahodila, protstě mi ten jídelníček pořád něčím neseděl, prostě to mi nešlo, měla jsem tendenceto pořád dodržovat a tak to stejně nakonec padlo. Jinak gratulace k tomu kilču :-D
Odpovědět
Profilova fotka
assam: ja nedrzim primo delenou stravu od Korinkový..bych nedokazala jest celi den jenom zeleninu a ovoce a druhy den maso.....koupila jsem si knizku od nejake angilcke dietolozky a je to docela dobry...zalezi na tobe co si vyberes k snidani,obedu - bud sacharidovy jidlo nebo bilkovinovy....uvidim jak to pujde,ale je zahul si kazdy den pripravovat jidlo na den predem do prace..... No doufam,ze ta ma vaha bude mit tendenci klesat :o))
Odpovědět
Profilova fotka
hubik, tak já myslím, že bude :-) ale na to připravování jídel bych byla asi krapátek líná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Popravde,me to taky moc nebavi,ale co mam delat :o) Taky jsem si koupila koleckove brusle a uvidim,jestli zmena pohybu bude neco platna...jeste cvicim pilates a za tyden jsem ztratila obvodove v prumeru 2 cm ve vsech partii,coz potesilo :o)
Odpovědět
Ahoj holky, dlouho jsem se neozvala. byli jsme zařizovat hostinu..., trošku nervíčky a maminčiny dobrůtky. Ale dnes opět plná elánu do hubnutí. Váha stále 68, nechce se mrška pohnout. Ale začalo být zase krásně a navíc je po změně času déle světlo, tak snad konečně vytáhnu ty in-liny!!! jojo, to se bude prdýlka krásně tvarovat 8-) a taky už asi oprášíme kolečka a tím pádem bude i partnerský sportíček...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No vidis to....kolo bych taky mohla uz vytahnout a jezdit do prace.... A pomahaji ty in-liny? Jsem si je nedavnou koupila a musim se jeste na nich poradne naucit,jelikoz je to uplne neco jineho nez na klasickych bruslich....
Odpovědět
Pomáhaj, krásně u nich zapojíš zadek a vnější stranu stehen, je to fakt skoro zázračný :-) předloni jsem jezdila hodně moc a udělaly se mi na zadku takový ty prohlubně tam jak je kyčel a celkově se nohy i zadek zpevnily. připadla jsem si fakt skvělejá na nich taky pořádně neumím, teda jezdit dopředu mi jde, celkem rychle, horší je brždění, to zvládám akorát na tu brzdičku... každopádně doporučuju se hodně "oplechovat", tzn. chrániče a na hlavu určitě helmu!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, slyšela jsem, že jsou dobrý, ale já bych se na nic asi zabila, a krom toho naše ěsto je snad celý z kopce do kopce, tak nevím, to radši nebudu riskovat a ztrapňovat se na veřejnosti :-D
Odpovědět
Nemam teď moc čas sem chodit, postupně se zapojujudo pracovního procesu a pak se taky musim začít učit, no nehubnu, ale ani netloustnu.
Odpovědět
no, já chodím tady v praze na ladronku, je to taková osmička, na rovince. do provozu bych se bála a jezdit z nějakejch kopců to taky. na in-liny to chce nějakou super dráhu. No, ale na tý ladronce je třeba blbý to, že je tam strašnýho národa a je to dost úzký a často tam jezděj takový pipiny který jedou vedle sebe a vůbec nekoukaj na to, že je chce někdo předjet..., že si tam prostě někdo přišel dát do těla a ne se předvádět jako ony. často dost čumím, mají na sobě třeba sukýnky a v podpaží kabelku.... ale když si člověk vychytá nějaký v poho časy - třeba víkend dopoledne, tak se může rozjet a užívat si
Odpovědět
Profilova fotka
h079 tak to je fajn, když máš kde, tady je to na to dost nevhodný, celý jsme na kopci, jsem z Kutné Hory a když už je kus rovinky, tak je tak rovná, že by se na ní asi člověk zabil :-D tak jsem si in-liny ani nepořídila, i když jsem o tom hodně přemýšlela, protože jsou prý dobrý ..... skaf no koukám, že tu pomalu nejsi :-| kdy tě čekají závěrečky? já už je mám brzo, měla bych se víc učit, ale dokopat se k tomu, když v dubu budu mít ještě klasické zkouškové mi dělá dost problém ....
Odpovědět
Profilova fotka
h079, chranice mam,ale s tou helmou si nejsem porad jista....
Odpovědět
a proč si nejsi jistá??? já už to tady asi psala, ale bez helmy ani ránu. Já nevím, jezdíš na kole? jestli jo, máš helmu? já bych na kolo bez helmy nevyjela, a na brusle rovněž. Nosím na ně tu cyklistickou. viděla jsem asi 3 úrazy, právě na ladronce, kdy přijela rychlá, jednou dokonce vrtulník. kvůli vážnýmu poranění hlavy... když jedeš na bruslích, máš třeba i stejnou rychlost jako na tom kole...
Odpovědět
Profilova fotka
Na kole jezdim,ale helmu nemam.....na tech bruslich jsem zacala jezdit v nedeli a vcera jsem byla podruhy.....ale podle toho co pises,tak si ji nejspis objednam....jezdime totiz si cyklistickych stezkach.....
Odpovědět
jo, objednej, zdraví především. můžeš se zranit tak, že se srazíš s jiným bruslařem, popř. s cyklistou, je to někdy opravdu "o hubu". chichi, to mám přesvědčovací talent :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
No dneska bruslit nejdu...je tu zatazeno a pritel odjel na hokej......sama si zatim netroufnu....ale docela hodne me to bavi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, přidávám se k vám. Vdávám se za 3 měsíce a potřebuju zhubnout aspoň 3 kg, ale radši 5. Jenže se znám.... Takže mojo váha je teď 61 kg na 166 cm, mám hodně vytahané břicho, takže oblečená vypadám dobře, ale slečná jsem celá rosolovitá. Takže začínám cvičit a papat hodně zeleniny....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky vaneskah, tak to ti gratulu k tomu kroku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak s tím rpoblém nemám ... jsem hubená po mamině :-D a šaty mi musí v salonu zmenšovat (vel 36 mi je trošku větší) a ještě ke všemu tomu jsem chytla nějakýho bacila asi salmonely (na výsledky čekám) takže já vám radit nic nemůžu. Já mám spíš opačný problém ... trošku přibrat ...
Odpovědět
assam, no jo no, ale zas se pak určo přidám častějc, teď se snažím jíst dobře, ale hlavně musim vyřešit školu, my závěrečky nemáme, máme státnice, jsou 14.května, obhajoba do toho 25.4.
Odpovědět
skaf, to máš státnice a obhajobu rozdělený??? my to měli najednou, to bych asi nezvládla se 2x nervovat... dzabii, ono když někdo potřebuje přibrat, je to prý daleko větší problém než něco shodit... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
h079, tak v tom máš pravdu ... táta mi vždycky říkal že mi čumí tasemnice z p..... :-D už jsem byla na krásných 56 kilech a zas je to pryč ... chtěla bych tak 60 (na mých 174 si myslím, že optimální váha) ... ale každopádně, mám pěknou celulitidu ... ale začala jsem používat VICHY a řekla bych, že je to lepší .... jak říká mladej .. malá prdel velká celulitída ;-)
Odpovědět
h079, máme to rozdělený, každá katedra si to dělá, kdy chce.Ale jsem radši, jenom jsem zjistila, že nemam šanci se s tihnout to naučit. Jdu na to.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?