Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem našla jen album z příprav, ale svatební ne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
assam-mám v albu asi 4 svatební fotky,nejdo uvidět?myslím cvičit,se svejma dcerkama :-) taky jinak nemám ráda publikum
Odpovědět
Profilova fotka
sajmonka, a v albu z příprav nebo ve svatebním?
Odpovědět
Profilova fotka
assam-ve svatebním mám 4 fotky
Odpovědět
Profilova fotka
já to tvoje svatební album prostě nemůžu najít, pošly mi na něj odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
assam-to je divný,tady je odkaz,sajmonka http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
sajmonka - jůů, moc vám to slušelo, měla jsi krásný šatičky, tuhle barvu mám moc ráda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ASSAM-děkuji,mě se taky ta barva moc líbila,a taky mi k mé postavě přišla lepší,byla jsme moc spokojená i můj manžílek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sajmonka, to je přeci to nejdůležitější, že ty jsi se cítila být krásná, a on tě tak viděl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, kam všichni zmizli na víkend 8-)
Odpovědět
čauky kočko, no já brouzdám tak nějak všude, přežírání už ustoupilo, ale ještě to musim zlepšit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že ti to jde vcelku obstojně, vážně, já tehle měsíc nějak prapodivně hubnu, asi že jsem večeře vyměnila už jen za zeleninu, ovoce a ryby a nic jinýho
Odpovědět
Článek se načítá
assam, tak až přijde na řadu nějaká další nutná změna, tak zkus ovoce přesunout spíš do první půlky dne, má dost sacharidů
Odpovědět
Profilova fotka
já vím že jo, na to je zatím čas, teď jsem začala s tímhle, tak uvidím, váha se mi zas rozběhla tochu znatelnějc dolů, tak jsem ráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
assam-o se máš,že hezky hubneš,mě se to nějaký nedaří,byli jsme na víkendě u mých rodičů a večer jsme byli v restauraci adalijsme si tatarskej biftek a topinky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sajmonka, tak návštěvy restaurací si radši nechávám na dobu oběda nebo přežívám o salátech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky ja jsem po prvnim porode vazila 112kg a zhodila jsem 40kg delenou stravou po druhem porode jsem mela navic 10kg a ty mam dole vazenim potravin ale ted po svatbe mam zase zravou v pondeli zacinam zas vazit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martos, no tak to je vážně super, gratuluju ke shozeným kilčům :-D to by se mi taky líbilo, taky to snad jednou zvládnu, dostat se na tuhle váhu, i když já vážila víc
Odpovědět
Profilova fotka
assam zvladnes vse musi se jenom chtit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martas, no, já začla před rokem na 156 a teď jsem na 122, takže mám ještě dost práce před sebou ..... Jen mi řekni, zvládla se ti, teď asi použiju hloupý slovo "smrštit" kůže, to je to, z čeho mám obavy, až snad ještě víc zhubnu, cvičila jsi hodně?
Odpovědět
Holky,jak já vás obdivuju....Takové spousty kil se vám podařilo shodit..Já si přeju "jen" 10,ale nějak mi to nejde...Zjistila jsem, že bez cvičení vůbec nehubnu..Tak trápení sportem zdar!Snad z toho časem bude koníček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rihanna, to je tím, že jsi hubenější, si myslím, víš :-) ale to zmákneš, vždycky to nějak jde :-D
Odpovědět
Jde to, ale hledám energii k hubnutí...Je to spousta dřiny a odříkání..Taky nevím,kde budu brát ty prachy na fitko,aerobik,...Nevím totiž, jestli cvičení doma má nějáký efekt...Máš nějakou zkušenost.Poraď..
Odpovědět
Profilova fotka
rihanno, cvičení doma efekt má, já jiné nedělám, asi bych se ještě styděla sama se sebou někam jít cvičit :-| hele to zvládneš, když se do toho dáš, a uvidíš, že se budeš cítit líp, a postupně nějaký to kilečko zvládneš dát dolů, tak to bude přece fajn :-) teď vyšlo na ci i cvičení pilates, to můžeš klidně dělat doma a je dobré, na dvd je i pár jídel s tím, jaké mají kalorické hodnoty a tak, je to docela dobř udělané, kdybys ho chtěla, tak mi písni adresu na IP a já ti ho pošlu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dámy, já teď přidám svoji osobní zkušenost. Vždycky jsem bojovala s postavou, nikdy asi nebudu hubená. Ale třeba teď jezdím denně do práce na kole 10 km tam...a deset zpátky....a je to super. Myslím si, že pokud člověk má pravidelný pohyb, nemusí až tak ukrutně řešit kalorie.... Zkuste vytáhnout kolo, mám dobrý pocit, i když někdy po ránu...taky nadávám...ale člověk je celkově pevnější a hlavně se cítí skvěle. Ráno jezdím už kolem sedmé, končím v šest a doma jsem tak v 18:20....a už nemusím cvičit po 20 km denně....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky justinno, no já to mám sedmdesát kilometrů tam a pak zase zpátky, tak to myslím vynechám :-D tak se musím mučit jinak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to assam chápu :-D
Odpovědět
Tak to já bych musela vyjet ve tři ráno, abych tam byla na osmou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, já bych potřebovala shodit cca 4 kila - ze 62 na 58. Vydím to tak na 8 týdnů. Tak jsem zvědavá 8-)
Odpovědět
Assam,díky za podporu..Já už před pár lety zhubla, a proto vím, co to obnáší.cvičila jsem skoro každý den a jedla hodně dietně...Bylo to těžké a já to neudržela.. :-( Někdy si říkám, že bych se s tím měla raději smířit,ale já to nedokážu...dokud se svou postavou nebudu aspoň trochu spokojená,budu nešťastná.Asi je to hodně malicherné,ale bohužel to tak cítím..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?