Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
veren: aspoň jde cítit, že jsi něco dělala :-) akral: super!!!! jak to děláš, sakra :-| ?!
Odpovědět
Profilova fotka
nežeru!! :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ja ted tak premyslim v cem spociva squash, to se mlati míckem o stenu, ze? ale kdo je vítez? :-N
Odpovědět
To přece žádná z nás!!! :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přeju vám pěkný den a další úspěchy v hubnutí a mučení se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
akral: no my to nehrajeme na body, takže vítězí stěna :-) Jinak tam jsou pravidla i vítězové ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja vim h079 ;-) a jaky je tvuj uspech? beztak uz mas taky neco dole, coz? navic mas min nez já (nevim kolik meris), takze mozna mi to jde snaz...
Odpovědět
Profilova fotka
jo? tak ja bych to taky nekdy sla zkusit, ale nemam s kým, zeptam se muze, zda by se mnou sel :-) a kolik to tak stojí? a musis mit na to nejakou vybavu?
Odpovědět
No, měřím 174, teď vážím +- 68 kg (dneska teda 69)... Vím, že to není přespříliš, cíl mám tak 64-65, kdyby bylo méně, byla bych šťastná. Na začátku roku to bylo 72-3 , šlo to docela rychle, ale asi to bylo tím jak jsem byla rozežraná z těch vánoc... a teď se to prostě ne a ne hnout!!! ale je to asi fakt tím, že jím moc, jak jinak... Včera jsem si dokonce koupila nějakej časopis Dieta (ani jsem nevěděla že něco takovýho existuje), na obálce psali že po přečtení zhubnete 2 kg ale nějak to na mne nezafungovalo :-o :-o :-o - asi budu chtít vrátit peníze!!!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D h079, vzdyt ty jsi podvyzivená, co tady delas? :-D :-p ne delam si srandu, zalezi to jak to citíts ty, samozrejme, ja mam 170cm, do svatby bych se chtela dostat pod 70, a spokojena budu s 67kg (na zacatku hubnutí 26.2. jsem mela 75, dnes 72 x-) )
Odpovědět
Profilova fotka
akral, tak to je pěkné :-) h079 tak to ješ škoda, že to nefunguje, přečetla bych si ten časopi každý den několikrát :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty vogane, tak to já měřím 166 a vážím 70 kg, takže pro mě jste podvyživený obě :-D Jinak na squash žádnou super výbavu mít nemusíš. Teda kromě sportovních bot, který nesměj barvit. Nejlepší jsou sálovky. Nevím, jak je to u vás, ale u nás půjčí rakety i míček, takže pohoda. A cenově je to dost různý. Tady to mají udělaný podle hodin, dopolko je to nejlevnější a v 18 hod, kdy chodíme my nejdražší. každopádko i s raketama a míčkem platíme 260 Kč na hodinu
Odpovědět
Článek se načítá
já zkusím přečíst ještě jednou... podvyživená určo nejsem, kdybyste jen viděly ty moje micheliny na břiše - fuj a taky zadek, nohy... když se na sebe mrknu z boku, vypadám jak těhu... má konf. vel. je 40, kdyby bylo 38, bylo by to super... No, jenže to nevím jestli se zadaří... ale stále v to doufám, ono se to zas nastartuje, teď přijdou ty venkovní sporty!
Odpovědět
Profilova fotka
tak o váhových rekordech bych přede mnou radši nemluvila, alespoň v něčem na mě nikdo nemáte :-D :-D
Odpovědět
Ahojky akral, to je super úspěch jinak podviživený jste proti mně skoro všechny ;-) já mám 164 cm a tak 74,5 kg musim říct, že subjektivně se cítím líp a možná jsou malinko volnější kalhoty, ale to bue spíš tím, že se mi zatím prázdní střeva, dneska se mi dokonce stalo, že jsem jedla opravdu z kručení v břiše a ne z toho, že bych měla jen chuť. Myslím, že to půjde. Přítel se dneska vážil a měl 98,9, což je fakt super, začínal na 101 minulý týden, ale byly i doby, kdy měl 105
Odpovědět
Tak se k vam holky musim s hubnutim pridat. Vcera jsem byla na zkousce uz davno vybranych satu (doladit doplnky atp.). Podezrivala jsem slecnu, ze mi oblika mensi cislo, ale byly to opravdu ty moje... no, do cervna je cas, ale neco delat musim uz ted =-)
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik vy to nevíte, ale jste podvyživený všechny :-D :-D Už jsi zkoušela to špaldo?
Odpovědět
assam, zkoušela, včera, bylo to celkem dobrý, zas nějaká změna, dík za tip, nemáš ještě nějakej|?
Odpovědět
Profilova fotka
asi to nebylo na mě, ale špaldo se chystám jít si dneska koupit. Miláček odjel na víkend do rakouska lyžovat, takže nemusím vařit. Jak se to teda vaří, vím, že se tu o tom už psalo, ale nestíhám to číst (mám docela fofr v práci), takže to jenom dám do vody? Kolik to tak stojí? Doufám, že to u nás v tom zapadákově budou mít. Ale máme tu super krámek se zdravou výživou, tak by snad mohli ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky děvčata. Tak zítra se chystám na váhu, tak snad bude něco dole. Před sebou mám víkend u mamči, tak se budu muset držet 2krát tolik. Naštěstí jsem jí to dopředu řekla, takže mi připravý kuřecí maso a já si sama něco ukuchtím. Budu vám referovat v pondělí, jak to dopadlo. Jinak všem co jste něco zhubly, tak gratuluji a jen tak dál :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak dva dny asi jsem tu nebyla a musela dočítat 5 stran!Vy ale jedete.... ;-) No a musím se pochlubit,že má váha ukazuje 64,5kg a včera jsem si zkoušela svou novou bundičku a začíná být volnější kolem zadku.Mám takovou radost!Na to,že jsem začalo minulý čtvrtek a zas tak moc se netrápím,je to super....Sice "jen" kilo a půl, ale celkově se cítím výborně...Kéž by to tak šlo pořád....Do června daleko...
Odpovědět
Teď jsem si tak vzpomněla - přihazuju jeden "zdravej" recept - robi nudličky (kuře, soja, šmakoun...), pórek na kolečka, žampíky na plátky, vše pospolu podusit, přidat trochu hořčice (dá tomu moc dobrou chuť) a nějak dle chuti sůl, pepř... - je to moc dobrý!
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak chutna ten smakoun? a jaka je vyhoda? je nizkoenergetickej, nebi spis zdraví prospesny, ale kalorickej?
Odpovědět
je nekalorickej, nítkotučnej, dodává bílkoviny...... je to taková hmota z vaječných bílků, můžeš s tím dělat cokoli, jíst syrový, uvařit... má to asi 220kJ na 100 g (myslím), www.smakoun.cz
Odpovědět
Profilova fotka
a jak to chutná a kolik to stojí? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
šmakouna jsem dělala několikrát a byla jsem příjemně překvapená. Cenou, chutí a možností úprav. Doporučuju ;-)
Odpovědět
akral, dělá se balení po dvou nebo šesti tušim, kupuju to po dvou a mám ho na týden nebo když z něj vařím pro všechny, tak na jedno jídlo. Nemůžu říct, jak to chutná, je to specifická chuť, možná trochu jako vaječnej bílek, když se vejce udělá na tvrdo,ale neni to úplně přesná. To balení se dvěma stojí do 30
Odpovědět
chutná jako uvařenej bílek (no, možná trochu jako kuře...), ale když to vaříš místo něčeho a ochutíš, je to fakt docela dobrý... 200 g jsem kupovala asi za 32 kč...
Odpovědět
Profilova fotka
balení se 2 kusy u nás stojí 25,- Chuť jako hodně dobře udělaný kuřecí masíčko. Musí se to ale dobře nakořenit, já to dělala jako zapékaný přírodní řízek. A chutnalo to i miláčkovi, který miluje masíko.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se po tom odpoledne podívám,sice dne mam mit spaldoto k veceri, ale na vikend muze byt smakoun :-) doufam ze mi bude smakovat ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?