Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
samurajka, já k babi :-N :-N ale nejlepší je v sobě vypěstovat ten pocit, že se těšíš i na ty zdraví věci. taky jsem si dneska dala kousek čokošky, ale nemam jí zakázanou, tak proč ne.
Odpovědět
ještě jsem zapomněla jednu věc, v tom Tescu měli ještě Bombajskou směs, jsou to nějaké výhonky, luštěniny a jádra, které jsou nějak nakořeněné, trochu jsem ochutnala, to koření je teda něco jiného, než je sůl na chipsech a nechutná to tak dobře, ale dá se to a při nějaké oslavě, když ostatní zobou ty !hnusoty!, tak je to možná dobrý, že to uspokojí hlavu. Dala jsem si fakt trošku a už nemam potřebu jít to zas zobat jako u brambůrků, tam jsem vždycky doslova sežrala celej balíček. Tak nikdo tu není na poklábosení, tak jdu psát a nebudu tu zaclánět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,je to pravda,když jsem vždycky držela nějakou dietu a bylo v ní něco, co mi nesedělo a nechutnalo, tak jsem to nevydržela, a te´d když jsem si našla, co mi chutná a vyhovuje, tak to jde
Odpovědět
assam, je taky dobrý, aby těch variant bylo víc, protože by mi za chvilku lezlo krkem jíst furt to samý, takže proto moje výpravy do Tesca atd. jo, kdybyste vyzkoušely něco z receptů na té slunečnici, tak dejte vědět, jaké to bylo
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda, když člověk jí pořád to samé, tak se mu to přejí, i když manža má kamaráda, který večeří už několik let kuřecí na kari s chlebem, to fakt nechápu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych to i chápala, u nás tady mají takový děsně dobrý chleba, že ho bych mohla jíst každý den na snídani jen s máslem a vůbec by mi to nevadilo :-D Jinak jsem se dneska dokopala k tomu si po ránu zacvičit, takže jsem se sebou spokojená.. zatím se držím, tak snad vydržím i nadále.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pearl tak to je super, moje dokopání se ke cvičení, to je vždycky proces :-D
Odpovědět
Holky...dneska jsem nějak ujela.Dostala jsem čokoládu a už tam mám jen půlku...Myslím,že do večera tam nezůstane ani ta půlka.Měla bych mít výčitky,jenže si říkám že dřív jsem tabulku snědla ob den a teď jsem ji dlouho neměla.Zítra si dám olehčovací den po té dnešní čokošce..
Odpovědět
Profilova fotka
Je to ale zvláštní co.. já taky před dietou mohla mít čokoládu ob den, a taky to tak vlastně bylo a teď bych měla výčitky kvůli jednomu solenému brambůrku.. Ale z jsme lidi a ne stroje, ne. Nic si z toho Rihanno nedělej, já taky předevčírem snědla misku arašídů, sice nesolených, ale pořád arašídů :-D
Odpovědět
Díky za podporu,pearl!Však já to beru s nadhledem.Jednou za čas si přece můžu dát i něco "zakázaného",ne?Jinak s těma výčitkama kvůli jednomu soustu úplně souhlasím,proto se te´d snažím nebrat to tak tragicky,spíš pokračovat zase správnou cestou.. ;-)
Odpovědět
Holky, to máte naprostou pravdu. V dobách, kdy jsem endržela dietu nebo se nesnažila hubnout, tak jsem jedla sladkýho kvanta, k tomu ještě spoustu jinejch věcí, kdybych si spočítala denní energ.příjem, tak bych se asi lekla :-. a teď, když se snažim a něco si třeba i přesto dám, tak mám hned malinko výčitky, ale rozhodla jsem se, že chci takhle vytrvat vlastně na vždycky a byl by nesmysl, když ostatní dlabou "sušit hubu" a nikdy si nic nedat. Ale chce to s rozumem, ne každý holt má metabolismu rychlej jako ďas, tak se musíme přizpůsobit. Já bych chtěla do léta vypadat aspoň trochu líp. 5 kg by bylo super, včera jsem si objednala pěkný šatičky, sice černý, což je moje barva právě kvůli postavě, ale líbí se mi. Míry jsou akorát, tak bych chtěla, aby mi do léta byly malinko volnější. Tak koukněte a zkritizujte mi je. Není to nic sexy, ale chci je i do kanclu a tam by se nějaké na ramínka nehodily. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=4...
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik s tím porušováním souhlasím, i když musím přizant, že výčitky se u mě občas dostavují, tak se tomu radši snažím předcházet :-D skafandrik tak to spíš naopak, ty šatičky jsou opravdu moc pěkné, mít tvojí postavu, tak by se mi líbily taky, mě by nebyly ani na nohu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
assam, no na nohu asi ne, ale ty máš za sebou mnohem větí práci, než my tady dohromady a dost věřím tomu, že se jednou vypracuješ na konfekční velikosti, jakou máš teď?
Odpovědět
Profilova fotka
víš že ti popravdě řečeno ani nevím :o) začla jsem na 62 a teď mám 54-56, tak nějak myslím
Odpovědět
No tak vidíš, to je super, já bych chtěla jednu, dvě velikosti a považuju to za nereálnej cíl =-) :-N
Odpovědět
Všimla jsem si, že ty stránky už maj nový http://www.slunecnicezdravavyziva.cz/...
Odpovědět
Profilova fotka
Ty šatičky jsou super Skafandrik, moc se mi líbí jen bych se obávala, že by ten střih mojí postavě spíš uškodil.. i když, pokud to člověk nevyzkouší, tak to neví.. svatební šaty když jsem viděla na ramínku, tak jsem ani neměla odvahu je vyzkoušet, protože jsem si myslela, že bych je zaboha nemohla obléct..a nakonec mi sedly skvěle.. Jen ta modelka na tom obrázku vypadá jak reklama na hlad.. :-|
Odpovědět
pear, uvidíme, zkusim a kydž nebudou, tak je zas pošlu dál nebo je dostane mamina
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik já myslím, že ti budou moc slušet, vypadjí dobře a myslím, že jsi ně ně ten správný typ .... neboj, ty to zvládneš, aby jsi zhubla ty dvě velikosti, pokud to budeš chtít a budeš se snažit, jako že si myslím, že ty budeš, tak to zmákneš, není to lehké a já jsem přece jen pořád silnější, čím míň budu mít, tím hůř mi to půjde, u mě je to dost problém, jak to držím dýl, protože tělo si lehce zvykne, a pak to nechce jít, tak musím zase něco trochu změnit, aby se to hnulo, o tohle je to těžší u mě, ale i dyž to nešlo, shodila jsem pořád dvě kila za měsíc, což za rok stejně něcodělá, kdyby to šlo alespoň tak
Odpovědět
assam, za rok to sakra něco dělá, to by mě konkrétně úplně stačilo, nevim, jestli to zvládnu, pořád si říkám, že jo, ale satčí období před MS a jsem to tálně rozhozená, ne že bych se přežírala jako dřív, ale chutě jsou a něco si občas vezmu. No ale mám na to do ledna a to se snad zvládne. Ty cvičíš nebo se snažíš jen stravou. Nemyslim to špatně, ale nedovedu si představit, že bych se i s tou zhublou váhou někde pohybovala, spíš možná jen procházky a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik no, na to chodit do posiloven a na různý skupinový cvičení se opravdu necítím, mám pocit, že bych to nezvládala, vypadala jak debil a byla tam za trotla. Tak přez léto s manžou hodně chodíme, bavějí nás hodně památky a to jsou občas dost slušný vejšlapy, protože máme nejradši hrady. Jinak teď přez zimu se doma alespoň občas snažím sednout na rotoped nebo cvičím cviky na břicho a stehna, ale dělá mi to problém se vždycky ukecat, mívám období, kdy cvičím pořád a období, kdy prostě nic, potřebovala bych to nějak vydržet a mít to rozplánované, ale to jsem zatím nezvládla. Jinak já myslím, že to zvádneš, je vidět, že to opravdu chceš, a když někdo chce, je to půla úspěchu a ty na tom ke všemu pracuješ, což je super
Odpovědět
assam, no s tím pocitem, že nechceš někam jít tě naprosto chápu, protože ten problém mám i já. Doufám, že jsem tě nijak neurazila, ale mám pocit, že z toho, co píšeš, ti dotazy nevadí a bereš se prostě s těma kilama a víš, že si na tom neseš svůj díl viny.
Odpovědět
No assam, ty jsi baba ;-) . Až ještě zhubneš, tak aby si Tě manžílek začal pořádně hlídat... ;-) :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska jsem se ráno vzbudila a když jsem vylezla z postele, tak jsem pomalu nemohla ujít ani krok jak mě po tom včerejším cvičení bolely nohy! A to jsem měla v plánu dneska cvičit znova..haha. Asi na to musím pomaloučku polehoučku.. ale aspoň si říkám, že to mělo nějaký účinek. Taky jsem dneska byla na obědě u tchýně, takže jsem trochu hřešila..dobrá polívečka, minutka a navrch majonéza, ale bylo mi blbé to odmítnout, abych nevypadala divně. Kdyby tam byla jen tchýně, ta by to snad i pochopila, jsme ženské, ale před tchánem a švagrem mi to bylo fakt blbé.. no, ale zase si říkám, že jsem ten svůj metabolismus dneska trošku nabudila dobrým papáním, takže by ho to mohlo trošku nakopnout, aby rychleji spaloval.. :-D
Odpovědět
pearl, my taky neměli dnes dietní jídlo, udělala jsem francouzské brambory, abych upotřebila ty věci tady, bylo mi líto to vyhazovat, ale já ani nemám v plánu vařit vyloženě dietně, protože to se úplně napořád nedá.
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak holky, aby vám to nebylo líto, tak mně dneska taky vařila mamka a byl bramborák s uzeným a se zelím. Považuji za úspěch, že jsem stačila včas zakročit, než mi to mamka přelila litrem omastku! :-D Ale je fakt, že oběd byl ve dvanáct a já se ještě teď cítím přejedená, jindy mám už ve dvě hlad :-N
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik ne, mě ty otázky nevadí, jasem taková jaká jsem a můžu si za to sama, tak coby, , dneska jsem měla super tělocvik, sázeli jsme brambory a makali u babči na zahradě, nědy lepší než posilka :-D manicka77 manža si mě hlídá už teď, od tý doby, co zjistil, že jsou typy kluků, co zbožňujou hodně silný baby, jako jeden můj kámoš :-D . I když co jsem se teď o těch třicet kilo zhubla, žárlí ještě víc, ale jen tak roztomile, naštěstí, nemám ráda ty strašně žárlivý typy .... ale jinak dík :-D i když nejsem typ ženský, co by potřeboval hídat :-D
Odpovědět
Ahoj holky, přeji hezký start do nového týdne. Tak dnes se cítím fakt hnusně :-S . Včera jsem zklamala na plný čáře a teď mám děsné výčitky... Byli jsme s přítelem na výletě, pěšmo, ušli jsme toho sice celkem dost, ale pak jsme měli strašnej hlad a hledali jsme nějakou hospodu... no a skončili v pizzerii, takže padla skoro celá velká pizza, k ní pivčo a pak jsme si dali ještě zákusek... večer jsem ležela, bylo mi tak špatně z toho přežrání... No děs, já asi potřebuju vyměnit mozek – pokud mám před sebou jídlo, tak ho prostě sníst musím... Nevím proč jsem si nedala třeba salát kterým bych se taky v pohodě nasytila... No takže ode dneška nanovo, do práce jsem si donesla mrkev, ledový salát, mango, jablko a bílý jogurt. Budu s tím muset vystačit do večera, tak se snad trochu očistím... Pá a doufám že jste na tom líp než já =-)
Odpovědět
Ahoj holky, já s přítelem jsme začali v sobotu s devadeáti denní dietou, tak uvidíme jak to půjde, držet jí budeme tak asi měsíc, protože si nemůžu dovolit shodit víc než 6 kilo, kvůli šatům, protože je mám už doma a jsou upravené přesně na mně, ale pak se do toho zase pustíme. Jinak z toho podvádění si nic nedělejte, ono se odolává velmi špatně dobrému jídlu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já jsem taky zklamala. Hned v pátek se mi rozbilo auto. Sice né mojí vinou, ale přítel byl na víkend v rakousku, tak já měla depky, co s tím budu dělat. celý víkend jsem s kámošema sháněla náhradní díly a jak jsme tak jezdili, tak jsme se vždycky zastavili v nějaké hospodě a já žrala žrala. A to jsem měla tak hezky naplánovaný dietní víkend. Ach jo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?