Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Makul, Pearl má pravdu. Já jsem to včera taky po... na plný čáře. Brouček nebyl večer doma a mně bylo tak smutno, že jsem musela pořád šmejdit v lednici. Tak si říkám, že se nic nestalo a dneska jedu nanovo. Včera jsem slíbila, že kdo se přejí, tomu pošlu zlýho smajlíka ]-( , ale nejvíc si ho zasloužím já sama. Jo, ale vařila jsem to masíčko se zeleninkou v alobalu, udělala jsem různé balíčky s překvapením a fakt se to moc povedlo, je to dobrůtka! Jinak, Pearl, musím tě obdivovat, že to bez manžela vydržíš tak dlouho, já být doma dlouhodobě sama, tak se smutkem asi užeru k smrti....
Odpovědět
Profilova fotka
sarinka taky se soužím dietou a informace se vždycky hodí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré jsou ty celozrnné těstoviny nebo těstoviny z mořských řas
Odpovědět
Makul, no já už tě tak trochu za ten rok znám, takže vím, že chceš všechno dodržovat úplně do puntíku, ale ono to občas prostě nejde, to se nedá nic dělat. taky jsem včera měla trochu sladkýho, dneska se zas držim a dělám i zdravou večeři. Prostě na ty dva dny zapomeň a hotovo a jeď dál, navíc už ti poněkolikátý říkám, že ty už se trápit nemusíš a občasná mlsnůtka už je u tebe v pořádku. assam, dle tvých instrukcí jsem si koupila špaldoto v Tescu, zítra si ho udělám na oběd. holky, ještě mě napadlo, že hodně bio věcí a i jinou zdravou výživu mají v řetězcích DM, dneska si možná pojedu koupit boty, tak se tam kouknu a poreferuju, co tam měli. assam, jinak ty stránky jsou super, bohužel nad 600 najednou bych asi neobjednala, bůh ví, jaké by bylo to poštovné Když jsem byla u kamarádky v ČB, tak tam maj super krám se zdravou výživou, tady u nás je to docela bída, člověk musí do běžnejch obchodů, je tu akorát ta Slunečnice, jak jsem psala včera sarince. Dneska budu i cvičit, ne teda aerobní aktivity, ale jsem tak udělaná do těch myšlenek, na svatbu, která možná opravdu za rok bude, že chci mít pěkný ruce, ostatní se v těch šatech skryje, ale ruce musim vycvičit. Přítel mi ukázal nějaký cviky, tak to zkusim. Jo a dneka jsem musela kousek běžet a pak jsem myslela, že tam nechám na chodníku plíce, jsem pitomá, ještě beru ATB a běhám.Byla jsem spocená jak blázen. takže žádný velký výkony a na aerobic jdu až příští týden. Jinak hlásí krásný počasí, až 15 stupňů, tak to je pro milovnice kola, resp. pro ty, co jinej pohyb nemusí, bezva a asi vyrazim.
Odpovědět
Jo a v tom Tescu toho jinak moc neměli, běžný suchary, müsli (nově i bio müsli za 60 Kč), dia sušenky. Jednou jsem si říkala, že si nakoupim dia sušenky, ale maj tu samou energetickou hodnotu jako normální. Sarinko, něchtěla bys chodit cvičit, plavat nebo něco??
Odpovědět
Profilova fotka
Skaf -můžem se domluvit,ale ty nejsi přímo z Plzně,ne? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Skafandrik to byly spíš jen typy na potraviny, určitě se dají sehnat i jinde .... tak to špadlo zítra vyzkoušej a poreferuj, jak ti chutnalo, taky jsem přemýšlela, že si ho zítra udělám, jak jsem o něm pořád psala :-D
Odpovědět
sari, z Plzence
Odpovědět
Profilova fotka
Ty brďo,takže Plzeň :-D Tám chodíme s manžílkem hrozně rádi do Staroplzenecký restaurace x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Samurajka: Jo, celkem jsi to vystihla dobře..Po pár měsících mi ta samota bez něho leze snad na mozek víc než ta jeho práce jemu tam, je to celkem nápor na psychiku, ale zase jsme si vzácní.. Ale jinak taky nevím, jak to děláme, prostě je to jeho práce a s tím jsem si ho brala, takže musím válčit, i když občas fakt lezu v depresi po zdi.. A jinak, hlásím dnes prohřešek proti dietě, protože jsem od kamaráda dostala malého čokoládového králíčka pro radost.. takže jsem mu teď večer urafla obě uši :-D Ale zbytek až zítra, takže i když jsem zhřešila, tak to bylo plánovaně a jsem ráda, že jsem se ovládla a nesnědla ho rovnou.. (není nad to když si člověk dokáže všechno omluvit, že :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, potřebuju shodit paže..máte nějaký trik??Prosím, prosím!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dolores: Spíš než shodit bych radila cvičit a trochu je vytvarovat.. a pokud se začneš trochu omezovat v jídle, tak ten tuk na nich taky pak přirozeně zmizí..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A jak je mám cbičit?shodím i celkově, ale bojím se, že mi pak budou malý šaty.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No, pokud chceš shodit pouze a jen ruce, tak to nevím zda se ti podaří, protože když už začneš hubnout tak celkově, i na pažích i po těle... obecně na objem jsou těžší váhy a menší počet opakování a na vytvarování lehčí váhy a větší počet opakování.. takže jestli se rozhodneš cvičit s činkama, tak ti stačí i půlkilovky, prostě menší váhy. Já nejsem žádný odborník, ale fakt si myslím, že pokud chceš shodit jen paže, tak se ti to nepodaří.. ale třeba tady holky budou mít nějakou jinou radu nebo doporučení..
Odpovědět
dolores, mám ten samej problém, ale rozhodla jsem se schodit všechnoa doufám, že to půjde i na těch rukou, nicméně si myslim, stejně jako pearl, že na ty ruce je třena cvičit a ne s velkou zátěží
Odpovědět
Profilova fotka
Já má m ruce úzké, jen ty zpropadené paže.hubnu i celkově, ale nechci zase nějaký extrém.Abych se vešla do šatů.Nebo to jde, upravit tak moc?
Odpovědět
Tak si půjčíš jiný, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
To není až zas tak jednoduché!strávila jsem hodiny ve svatebních salonech, abych našla něco, co by mi sedělo a nevypadalo jak pytel.Pak zhubnu na kost a budu se vdávat v patli,který odněkud vyštrachají?
Odpovědět
Profilova fotka
ja si teda myslim, ze na ruce je potreba cvicit, ze to jinak neshodis a kdyz jo, tak do visici podoby nekde jsem cetla, ze je dobre cvicit tzv. pyramidy, tzn. zacit treba 30 opakovani s 2 kg, pak 15 s 3 kg, pak 10 s 4 kg a skoncit s 5 opakovanimi s 5 kily
Odpovědět
Profilova fotka
Zkusím to, díky :-)
Odpovědět
Ahoj holky, dnes jsem se sem nějak moc nedostala. celý den jsem se celkem držela a byla jsem cvičit. jo, jen teď trošku hřeším, dáváme si do nosu vínečko ;-) Skaf, nevím jestli ten krámek v plzni ještě je, chodila jsem si kupovat zdravý věci do tylovky a taky do vegetky nebo jak se to jmenovalo nahoře na Americký, všechno kousek od té slunečnice. možná ještě na něco vzpomenu...
Odpovědět
h079, ty jsi z Plzně? Vegetka je, ale to je spíš tak jen na sváču, tam toho moc nemaj, o Tylovce nic nevim, jo vlastně jo, ale to je něco jako Vegetka, zkusim se tam mrknout. V tom DM nic moc, maj spoustu BIO věcí, ale je to strašně drahý.
Odpovědět
Ahojky, dobré ráno. Skaf, v Plzni jsem žila 7 let, studovala a pak ještě chvilku pracovala. Teď jsem usazená v Praze, ale žádné nadšení, takže přesídlení zase někam určitě bude.... teď jsem v Praze druhým rokem a na Plzeň jsem teda hrozně zanevřela :-))) Jo a taky jsou zdravé výživy většinou na nějakých poliklinikách, v nemocnicích...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přeju krásný den .....
Odpovědět
h079, když bych měla srovnat Prahu a Plzeň, tak jsem zas pro Plzeň, na mě už je Pha moc velká, bydlení ještě mnohem dražší než tady u nás...a odsud to do Prahy není na nákupy zas tak daleko. Je třeba fakt, že teď schánim boty a sehnat nemůžu, ale to je jiná kapitola. Assam, ahojky, jak jde hubnutí?
Odpovědět
Profilova fotka
DObré rano, tak vcera jsem to kaloricky zvladla ale jinak hruza, mela jsem jen za cely den vééélký obed a vecer jablko a kousek syra.... dneska jdu vecer tancovat, a o vikendu se chystam na brusle paklize se nezkazi pocasí
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Já jsem včera byla celej den v pohodě, měla jsem fofřík k v práci, takže na nějaký velký obědy ani nebyl čas, ale večer jsem si s kámoškou dala jedno pivko (bylo mi trapný jí říct, že držim dietu). Ale dneska se cítím docela fajn, tak mi to pivíčko asi prospělo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla a musím se přiznat, že hřeším a hřeším. dostala jsem to a mám chutě naprosto šílený. Už je mi až ze sebe na nic. Vždycky si řeknu, že to zvládnu, ale fakt to nejde. POMOOOOOOOOOOCCCCCCCCCC
Odpovědět
Profilova fotka
taky se bojím jak to budu zvladat az dostanu mezes... :-S
Odpovědět
veren, taky to mám dostat, zatím jsem se teda nepřejedla,ale vážim malinko víc, s čím máš největší problém?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?