Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
No, já si právě říkám, že i kdyby ten den přišel, tak ho asi nepoznám...nevěřím, že budu někdy spokojená :-N Jinak jsem ale objevila, že od tý doby, co jím zdravě a pravidelně, tak jsem na tom o moc líp zdravotně, vlastně jsem celou zimu nemarodila a to mívám vždycky od podzima do jara pořád rýmu a bolí mě v krku a tak...imrvére nějaké nachlazení. Tak to se nekonalo a taky jsem to poznala na pleti, že je čistší a zdravější. Na tom zdravém stravování fakt něco bude! x-)
Odpovědět
samurajka, tak z dnešního pohledu si říkám, že takový okamžik byl, když jsem po drasťárně vážila 51 kg a vlastně to muselo být super, i když jsem vážila 60, ale i v těch 51 mi můj retardovaný téměř anorektický mozek říkal, že to ještě není ono, ale na fotkách jsem vypadala krásně. Nechci 51, chtěla bych 64 a lépe 60 a vim, že budu spokojená, protože to bude sakra změna a hlavně chci, aby se to fakt stalo.
Odpovědět
Profilova fotka
A jak jsi vysoká, Skafandříku?
Odpovědět
164
Odpovědět
Holky, mějte se krásně a držte pěsti ať dnes na véče s kámoškou odolám kalorickým bombám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Skafandřík: Tak to máme podobný cíl, já měřím 175 a chtěla bych vážit 70. Ale je mi předem jasný, že když budu mít 70, tak budu chtít 66 (to mi jednou někde vyšlo jako ideální váha). Takže já asi nebudu spokojená nikdy. Tak já už letím domu, budu vařit, tak mi taky držte palce, ať se nenadlábnu. Tak pa zítra tady a kdo se dneska přejí, tomu zítra pošlu zlýho smajlíka ]-( ...ať máte nějakou motivaci :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky, a nezapomeň na fotku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, co se týče toho špadla, já ho kupuji, připomíná mi to kroupy, ale já ho kupuji houbové, je již dopředu ochucené, jen se povaří ve vodě a je moc dobré
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si taky dnes koupila houbove spaldoto ale budu ho mit az ve ctvrtek, tak pak poreferuji. k veceri jsem si udelala zeleninu (mrkev, porek, zeli - kratce podusit) se sojovou omackou a ryzové instant nudle. je to docela nizkokalorické a chutna to moc dobre. navic jsem mela po delsi dobe pocit napapkaneho briska x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj šikulky,poraďte kde koupit to špaldato.Jo a je někde k sehnání ta e-kalkulačka ne netu,nějak to nemůžu najít :-N děkuji
Odpovědět
Sari, v Plzni ve Slunečnici v Jungmance ho budou mít za těch 14 dní, ptala jsem se. Kalkulačka je na floře, www.flora.cz tušim
Odpovědět
Profilova fotka
Kočko,dík - mimochodem krásná fotka ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Díky x-) A pokud jde o zdravou výživu, tak ještě u Alfy je nějakej denní bar, kde ty věci i prodávaj, ale víc maj ve Slunečnici. Tam maj i ty vegetariánský zeleninový a luštěninový paštiky, nejvíc mi chutná brokolicová. Jedna stojí cca 10 Kč a fakt dobrý. Ty maj lae prej i v Globusu,ale to mam jaksi z ruky.
Odpovědět
Profilova fotka
Skaf-díky x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky, tak včera na mě přišla krize .... dostala jsem to a navíc jsem měla nějakou depku, tak jsem byli na kavičce na medovníku ]-( .
Odpovědět
Dobré ránko holky, tak zítra nám,které jsme začínaly od prvního,začíná druhý týden hubnutí....Ale jak se cítíte po tom prvním?Já se cítím taková lehčí,ale na váze se to určo ještě neprojevilo..Na to si budu muset počkat...Ale na rozdíl od předchozích pokusů o hubnutí, mám teď spoustu elánu pokračovat.Možná to bude i tím, že nedržím drasťák dietu, ale zkrátka jsem se omezila.Celkem mě to i začalo bavit a až uvidím ,jak mi klesá váha(teda doufám,že bude :-) )tak to bude ještě lepší motivace ;-) Už si představuju,co si všechno koupím na sebe až zhubnu...Teď ještě musím začít cvičit. Jé,my budem tak pěkné... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se cítím také dobře (až na tu včerejší krizovku). Hlavně jsem ráda, že jsem se dokopala ke cvičení. Vážit se budu o víkendu, tak uvidíme, jestli už se to projeví :-p
Odpovědět
Já se budu vážit v pondělí,tak pak písnu,ale raději ať je to jen minimální ubytek než abych to pak nabrala hned zpět...Já jsem taky chtěla začít s fitkem,ale jak jsem tu už někde psala,měla jsem asi skříplý nerv za krkem a nemohla hýbat s hlavou,takže mé plány to úplně zhatilo.Teď nevím,kdy můžu s cvičením začít,abych si to ještě nějak nepo...škodila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, krční páteř - ta dokáže pozlobit - tak hlavně opratrně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já se zatím taky držím, už druhý týden. Člověk si řekne co to je, že..ale když se každý den omezuje a má radost z každého uspěšného dne, tak se to zdá jako věčnost..aspoň teda pro mě. Ale jak říká Rihanna, když to není drastická hladovka, ale jen omezování, tak se to dá zvládnout.. jo, a ten pocit lehkosti už na mě taky přišel :-D Ještě se musím dokopat k nějakému tomu cvičení.. ale jinak so far, so good. Jen tak dál..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, špadlo kupuju normálně v Tescu, v každém mívají koutek se zdravou výživou a dá se toho tam objevit vcelku hodně
Odpovědět
assam, můžeš poposat obal?
Odpovědět
Profilova fotka
A k čemu byste to špaldo chuťově přirovnaly?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se k Vám přidávám, jestli můžu...od dneška začínám.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jannisb, chutná to tak trochu jako kroupy, je to dobré a zdravé a to houbové je dobře dochucené, já ho jím samotné, ani si k němu nic nedávám a hlaně je rychle hotové a stačí přidat vodu, píšou tam myslím i olej, ale ta voda stačí skafandrink já ho vyděla zatím jen v krabičce,prodává se v 210g krabičce, takže to není příliš velké, ale bohatě to na dvě až tři jídla stačí, je tmavě zelená, ve předu je nakreslený talíř s pokrmem a je od značky Harmonie, píšou, že jehotové za půl hoďky, ale já ho mívám měkké dřív, jinak vzadu poskytujou i další recepty na něj, na zapékané špadlo, polévku, a pak nějaké úpravy na česnekové, cibulové a sýrové, takže je i víc variant jinak všem doporučuji tyto stránky http://www.biosfera.cz/index.php/cPat... je tam spousta zajímavých potravin, i právě špaldoto, ale tam je jiné, to jsem nezkoušela
Odpovědět
Profilova fotka
assam - děkujeme,teď ho najdeme i se zavřenýma očima,viď Skaf? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarinka, jestli chcete, tak vám ho klidně vyfotím :-D
Odpovědět
ahoj holky, tak já se sem za poslední 2 dny vůbec neodvažuji chodit, protože moje předsevzetí o dietě a zdravém životním stylu se mi vůbec nedaří! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
assam - ty stránky jsou bezva ;-) děkujeme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Makulacek: A nejsi na sebe tak trochu moc přísná?? Nic se nemá přehánět a když někdy ujedeš, tak se nic neděje.. hlavní je se pak vrátit a navázat tam, kdes začala.. a prostě, jede se dál..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?