Darovat granule pro útulek místo kytky nevěstě

Profilova fotka
Zdravím, mám takový dotaz. Dostala jsem nápad, že bych ke svatebnímu oznámení dopsala, ať svatebčané nevěstě místo kytky přinesou granule a potřeby pro pejsky, které se pak následně darují do útulku. Neměla jste některá podobný nápad? Nevím, jak to mám zformulovat, aby to nevyznělo špatně. Moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Proč by někdo nosil nevěstě kytice? Kdo to kdy slyšel? Místo daru dobrej napad
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Minimálně v okolí Ostravy je to tradice
Odpovědět
u nás se kytičky nevěstě nedávají, ale přijde mi to fajn nápad, pokud jsou kytky u vás zvykem, bude to víc osobní 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova u nás se právě kytky nevěstě dávají, jsem od Ostravy. Při představě, že dostanu 60 kytek mi přišlo jako lepší nápad potěšit právě třeba útulek
Odpovědět
Já taky kytice nechtěla. Pamatuju, jak sestra měla jednu celou místnost plnou jen kytek, tomu jsem se chtěla vyvarovat. Ke svatebnímu oznámení jsem napsala úvodní dopis pro svatebčany ve verších se všemi důležitými informacemi o svatbě a zmínila tam právě, že kytky nechci a pokud mi přeci jen chtějí něco dát tak poukázky kamkoli nebo ať vymyslí něco kreativního originálního. 🙂 Našim pražským a středočeským hostům to dost pomohlo, protože neznali některé Moravskoslezské tradice. 🙂 Takže pokud máte hosty z více krajů, určitě doporučuji úvodní dopis, je to fajn věc. Tvůj nápad mi přijde taky hezký. Řekla bych hostům, že kytky prostě nechceš a pokud ti přeci jen chtějí udělat radost, ať přinesou raději něco na pomoc pejskům. 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?