47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
zdar, děvčata, tak hlásím, že na monitoru opět nula nula nic, takže to vypadá, že mimčo fakt čeká na jaro :-D pandi, to je fajn s tím křestem... já jsem teď zjistila, že ten kněz, kterého bych ráda poprosila, aby nám miminko pokřtil, už není v zahraničí, dokonce vím, kde žije x-) x-) x-) takže by neměl být problém ho zkontaktovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chaar :-D x-) tak to je fajn :-) x-) x-) a kde slouží, někde blízko vás? my to budeme mít ve Křtinách x-) :-)
Odpovědět
pandi, on je v klášteře v Želivě :-) svatby tam dělají, tak předpokládám, že mimčo pokřtí taky :-) a říkám si, že když tam mohli oddat polonahou Aichmajerovou, tak by nám to miminko pokřtít mohli x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pandi krtiny ve Krtinach :-D :-D chaar no kdyz bude miminko polonahy tak snad jo :-D :-D
Odpovědět
no, prostě u nás je zásadní problém v tom, že manžel nepůjde na žádnou přípravu :-| takže buďto budou ochotní nám miminko pokřtít bez přípravy nebo by muselo být možné, abych na přípravu chodila sama...
Odpovědět
tak co ? :-D
Odpovědět
tak nic, však už jsem to psala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chaar, my na přípravu taktéž nechodíme, měli jsme stejný problém :-N |-| miuš, jj, nám to ladí i názvama :-D :-N
Odpovědět
chaar to já jen pro formu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme meli s pripavou problem pred svatbou, nastesti jsme nasli nakonec farare co nas oddal i bez pripravy
Odpovědět
Profilova fotka
jj, někteří jsou moooc aktivní :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no delali ze sebe jak kdyby nevim co, pritom duvod ze nemuzme litat tam a zpatky porad si myslim ze je dost k tomu aby privreli oko, a tojsme byli ochotni udelat tu pripravu a jedno odpoledne ale to ne 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
ahojte :-) byla jsem vyhozena z kuchyně, dneska prý vaří slunce :-D
Odpovědět
Lady to teda nevím no, já sluunce neviděla od listopadu asi jen pět minut jeden víkend v lednu to asi nebude slunce, kdo ti uřaduje v kuchyni, to bude asi tajfun :-D
Odpovědět
:-D ale jo, je to slunce :-D
Odpovědět
a co vaří ? =-) čaj :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to je oliver :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo lady mas muj respekt, ja jak slysim ze vari m tak si du vzit prasek na uklidneni :-D :-D :-D
Odpovědět
uvařil takovej mišmaš - něco jako míchaná vajíčka s knedlíkem, cibulí a párkem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lady :-D a chutnalo?
Odpovědět
ale docela jo :-D
Odpovědět
a kde je hrášek ? =-)
Odpovědět
A kde jsou fazole? :-D Krasny vecer vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ziraf zdar, jak zijes? :-)
Odpovědět
Ziju naprosto famozne :-) Byla jsem lyzovat a nezabila jsem se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ty jsi primo genitalni :-D :-D :-D ja se na lyzich nikdy nenaucila ani otocit na miste :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) venku je to hnus :-S já lyžovala jednou a prostě katastrofa :-D :-N ale nezabila jsem se, ani si nic nezlomila :-D :-N
Odpovědět
Dobre jitro... dneska asi umru... budu potrebovat sirky do ocicek, aby se nezaviraly :-D
Odpovědět
Jo a lyzovali jsme tady http://en.pitztaler-gletscher.at/pict... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nádhera x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?