47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
no jako sem přiject :-D :-D :-D ses bála, co navalit, viď ty držgrešle :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jasne, jeste by jsi po neco chtela :-D :-D :-D
Odpovědět
koukám, že jste se tu zase v noci dobře bavily :-D bré ráno všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bre rano chaar :-) no jo radily jsme :-D
Odpovědět
to je fakt zajimavý, kdykoliv je Mia doma, tak se drží v okolí Brna ,ale navštívit svoje nej kamarády z Plzně to ji ani nehne to teda bud nejsou nej kamardai nebo kecá
Odpovědět
Profilova fotka
nekecam ale opravdu jet autobusem do prahy a z prahy do plzne to o nervy a je potreba prespat, i pres to jsem minule chtela ale kamaradka nemohla, a ostatni jsou tady se mnou v uk :-D
Odpovědět
......tak jed vlakem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevim ze by nejakej primej spoj jezdil, ona ted kamaradka zacala zit s novym pritelem tak se jim tam nebudu ted sadlit, ale v lete pojedu urcite, ukazat novy kozenky :-D
Odpovědět
teda, myslíš na kamarády, jen když se chjceš pochlubit, jo? :-D :-D :-D
Odpovědět
tak jsme byli na obědě u manželových rodičů a dostali jsme i na zítra x-) juchů, nemusím vařit :-D akorát teda jsme tam 2 hodiny byli a já pak 2 hodiny spala :-N
Odpovědět
taky u nich chaar ? :-D
Odpovědět
ne, doma :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ale teda byla jsem ostuda a nechala jsem se tam odvézt autem |-|
Odpovědět
ve tvým stavu se není čemu divit,že se unavuješ dřív ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne to ne, ale tentokrat se chlubit budu :-D
Odpovědět
mijuš ale to víš že jezdí přímý vlaky ;-) i když bus je jaksi bezpečnější
Odpovědět
Profilova fotka
evi to asi tak :-N
Odpovědět
Hlasim, ze vsechno zije, nohy cely :-) Ozvu se zitra nebo pozitri... mejte se fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
achoj kočky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak vzhledem k tomu, že se něja nevyjadřujete o tom březnu, tak asi nic co? =-) A kdy teda přijedete, už brzo začneme rekonstruovat, tak leda asi až potom :-|
Odpovědět
ahoj pandi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj barči :-) jsme byli venku :-) sluníčko je nádherný, ale ten vítr teda ne :-| :-p
Odpovědět
tady je to stejný
Odpovědět
Profilova fotka
jsem mrtvá :-S potřebovala bych asi spinkat |-| a máme domluvený křest, teda ne datum |-| protože námi vybrané rodině nevyhovovalo :-p , ale už máme kostel, kmotru a i křtěcí jméno, šaty taky, ale ty jí už asi nebudou :-| až budeme křtít...
Odpovědět
Profilova fotka
pandi taky bych spala, jsem grogy :-| jaky bude mit kreci jmeno? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré odpoledne. Jak se máte? Koukam že je tu zase mrtvo. ;-) Pandi, šatičky jí budou, uvidíš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
miuš, Gabriela ;-) po kmotře nechceme, tak jsme vybrali jiné :-) jj, mrtvo...adu, no nevím :-| je větší jak na svůj věk a ty šaty jsou na půl roku a jsou dost teplé, snad jí ale v tom dubnu nebo větnu budou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pandi to je krasny x-) me se konecne podarilo zarezervovat nas do tech lazni ale o vikendech nemeli misto tak doufam ze to m zvladne se tam dostat
Odpovědět
Profilova fotka
lázně x-) jééé, to se máte a na jak dlouho tam chcete jet? miuš, byla fuška něco vybrat :-D ale tohle se líbilo oběma x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pandi to je jenom na jeden den, no to nejsou primo lazne ale nvim jak jinak to nazvat, je to Spa, dostali jsme poukazy od tchanovcu minuly vanoce a uz to vyprsi tak musime
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?