47.JTSP alias Bucefalovo těmťau

Zobraz úvodní příspěvek
Tak tady ho máte :-p (to téma :-D )
Odpovědět
však plánují druhou sérii :-N :-D
Odpovědět
no to je sice hezký že plánují ale i tak to měli udělat tak nějak uzavřeně
Odpovědět
nic, jdu do vany dokud tu ještě máme nějaký teplo jaksi nám zase došlo dřevo ve sklepě =-) :-N tak čáááááááááááááj
Odpovědět
bré ráno =-)
Odpovědět
bré ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my byli nakupovat, ted jsem nakrmila celou rodinu a musim zacit uklizet a zehlit, jak me se nechce ]-(
Odpovědět
šmarja tak nažen děti ne, od čeho sis je pořizovala- snad aby doma otorčili ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako ze by noel vyzehlil ne? :-D
Odpovědět
brý večír :-D
Odpovědět
ahoj, gt :-) tak jsem ušila obal na přebalovák a za chvíli se vrhnu na druhý :-) ten nový stroj šije skoro sám x-)
Odpovědět
Mio třebas no :-D
Odpovědět
no jo, už bych taky měla pomalu zaučovat Alexe chaar, mírni se :-N :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
chaar kterej sici stroj mas? ja si budu v lete porizovat a nevim jakej si mam koupit =-)
Odpovědět
miuš, mám husqvarna viking emerald 116 x-)
Odpovědět
a ty s tím umíš jo ., mjio =-)
Odpovědět
http://www.husqvarnaviking.com/us/611...
Odpovědět
Profilova fotka
evzi jasne :-) teda Coco zrovna nejsem ale sila jsem si obleceni uz v sestnacti a dva roky jsem to mela i na skole, ted chci zacit znova chodit do skoly na siti :-)
Odpovědět
princez, to šije samo ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chaar tak to mi bude vyhovovat :-D :-D :-D
Odpovědět
šmarjá, to už je vynález =-) já mám tenhle http://sberatelstvi-ostatni.sbazar.cz...
Odpovědět
Profilova fotka
g ten mam taky u nasich :-D :-D :-D
Odpovědět
já jsem předtím šila na 30 let starý Veritasce :-D
Odpovědět
chaar, jo, tak stáří i značka odpovídá tomu nejmodernějšímu, na čem jsem kdy šila :-D a sem si šicí stroj opravdu nehodlám pořizovat, takže až do toho baráku... se zahradou... probuď se, holka, už blouzním :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz nevim co je to za znacku na cem jsem sila u nasich ale urcite je starsi nez 30 let :-D
Odpovědět
miuš, ten první patřil prababičce a babičce, ten druhý dostala mamka od tchána ke svatbě, myslím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
g presne stejne, ten historicekj je po babicce a ten modernejsi je mamcin :-D tohle bude muj prvni vlastni sici stroj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky umím šít..hejč :-D ale nešiju :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
slunicko moje o tom ani nepochybuju x-) x-) heled vis co mi ted doslo vlastne, vetsina mych nejblizsich kamaradu je z plzne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem koukej navalit x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako co navalit? :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?